• هیژا
  • مهناز

تالار ایرانیان

(جزئیات)

تهران،نیاوران ، خیابان جماران ، خیابان حسن پور ، کوچه ی ششم
تلفن: 02122839811 , 02122839622
منطقه: شمال تهران
موبایل: 09124273166

تالار ایرانیان ++ 15 درصد تخفیف برای کل قرارداد برای شنبه تا سه شنبه آبان و آذر++

۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #51
RE: تالار ایرانیان ++ 20 % تخفیف اردیبهشت و خرداد ++
چه ها ورودیش چه قدره؟
قیمتهاش جچوریه؟
ظرفیتش چه قدره؟
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #52
RE: تالار ایرانیان ++ 20 % تخفیف ویژه دی و بهمن فقط پول غذا بدون مالیات وحق سرویس++
واقعا نمیدونم چجوری از آقای حمزه ای تشکر کنیم یه شب عالی رو برامون به وجود اوردن همانطوری که وعده داده بود همه چیز عالی بود غذا . پرسنل و ار همه مهم تر برخورد خود آقای حمزه ای که باعث شد ما بهشون اعتماد کنیم و مراسممونو توی تالار ایرانیان برگزار کنیم واقعا خسته نباشید 
کمال تشکر فک میکنم کوچکترین واژه برای قدردانی از شما باشه من اذین هستم مراسممون 14 آذر بود انشالله شاهد موفقیت های روزافزون شما باشیم
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #53
RE: تالار ایرانیان ++ 20 % تخفیف ویژه دی و بهمن فقط پول غذا بدون مالیات وحق سرویس++
ما برای بازدید رفتیم به این تالار
ورودی زیبایی داره، ویوی عالی
پارکینگ بزرگ
استیج رقص با کف ال ای دی
سالن تر و تمیز و زیبا
غذاشو تست نکردیم
مشکلش اینه که سالن خانوما و اتاق عقد پله میخوره و آسانسور نداره
اولش بهمون گفتن که داره ولی بعد متوجه شدیم منظورشون بالابر غذاست!
که باید از سالن آقایون داخل بشی و سوارش بشی که اصلا جلوه ی خوبی نداره و برای کسانی که مهمون مسن دارن خوب نیست
اگه این مشکل رو نداشت اولویت اولمون بود تصویر: images/smilies/sad.gif
نقل قول
  • اساطیر
۲۲-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ عصر توسط هانی دریا.)
ارسال: #54
من عروسیم تو این تالار بود.آذر ۹۶.  غذاش فوق العاده بود. و اینکه فوق العاده جای با صفا و دنجیه. جای بارک هم داره. اتاق عقدش یه فضای کاملا مجزاست از سالن ها . خیلی خوب بود. وسایل بذیرایی و میز و صندلیاشم عالیییییییی بود. قیمتشم مناسب بود. دیزاین اتاق عقدش محشره. دکورای خود سالن اینقدر قشنگ بود که کلی عکس اونجا انداختیم. برخورد مدیر سالن برخورد برسنل بسیار عالی . ما واقعا سالن های زیادی تو تهران تجربه کردیم . این سالن یه چیز دیگه بود.خلاصه که یه شب خاطره انگیز برام . واقعا هرجا برم تعریف این تالار رو میکنم.
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۷, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #55
در مورد قیمت هم بگین
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #56
(۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  در مورد قیمت هم بگین

دوستم فردا مراسمش اینجاست خودش که خیلی تعریف کرده گفته قیمتش خیلی پایین

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۷, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #57
RE: تالار ایرانیان ++ 15 درصد تخفیف برای کل قرارداد برای شنبه تا سه شنبه آبان و آذر++
سلام به نوعروسان عزیز
مراسم ما در 8 بهمن 95 در این تالار به نحو احسن برگزار شد، من و همسرم بعد از دیدن 20 تالار مختلف با تالار ایرانیان آشنا شدیم و قرارداد بستیم و بسیار راضی هستیم.

نکات مثبت تالار:
مدیریت عالی
پارکینگ میهمان
سالن نسبتا بزرگ با سقف بلند و واقعا شیک
استیج رقصش
مهماندارانش
شامش خیلی خوشمزه و خوب بود ،غذا ها داغ داغ و به میزان کافی
قیمت های بسیار مناسب و ...................

پیشنهاد میکنم دوستانی که برای مراسم تون دنبال یه تالار خاص هستید حتما یه سر به این تالار بزنید، مطمین باشید خوشتون میاد

از عوامل تالار و آقایان حمزه تشکر میکنم و امیدوارم موفقیت هاتون روز به روز بیشتر باشه.
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #58
RE: تالار ایرانیان ++ 15 درصد تخفیف برای کل قرارداد برای شنبه تا سه شنبه آبان و آذر++
سلام قیمت منوهاتون چنده و برای 230 نفر چقدر میشه ممنون میشم جواب بدین

نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #59
سلام
من اخرین شب قبل از محرم دقیقا یه عروسی دعوت بودم در این تالار
سالن ته یه کوچس و متاسفانه سر کوچه تابلو نداره من شنیدم بعضیا یکمی مشکل داشتن تو پیدا کردنش ولی در کل پیچیده نبود مسیرش به نظر من
فضا و سالن های کوچیکی داره و اگر مهموناتون زیاد نباشه خیلی مناسبه
استیج رقص داشتن و غذا و برخورد پرسنل هم خوب بود
محوطه سالن و خود تالارا هم خوشگل بود

عروس برفی زمستون انشالا تصویر: /images/smilies/new/angel.png
دوستای مهربون اگر استدیو یا گلفروشی ای که کارش خوب باشه و همینطور مربی یا کلاس رقص خوب میشناسین میشه لطف کنین بهم معرفی کنین؟

نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #60
سلام من ی مهمونی حدود 100 نفری داشتم که توی  آذر 97 توی تالار ایرانیان برگزار کردم،  . غذامونم باقالی پلو با گوشت وجوجه کباب بود.فضای  داخل سالن و باغ بسیار قشنگ بود، سر کوچه ی تابلو برای تالار داشت که مهمونا راه و پیدا کنن پارکینگ اختصاصی شم که جز مزیت های خوبش بود   . کیفیت غذا خیلی خوب و خوشمزه بود ، ما درخواست کردیم پذیرایی میوه به صورت پرسی باشه که برامون انجام دادن، پذیزایی نوشیدنی هم خیلی خوب بود مدیریت سالن حواسش به همه مهمونا بود هر کسی که جدید میومد سریع پذیرایی میشد.همه مهمونا از وضعیت پذیرایی و غذا  خیلی خوششون اومده بود . برخورد پرسنل و رفتارشون خیلی عالی بود مخصوصا  مدیر سالن که به حرف ما گوش میدادن،آخر سر هم یک پاکت با ما دادن که اگر دوست دارید برای بچه ها ی شیرینی بدید ما هم  ازشون تشکر کردیم، مثل یکسری از جاها که اصرار میکنن انعام بدید اصلا این مدلی نبود خیلی شیک (ی پاکت آوردن) واقعا از همه چی راضی بودیم. حتما مراسمای دیگه که داشته باشم اونجا برگزار میکنم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام