• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تالار الماس الوند

(جزئیات)

بلوار مرزداران - خیابان ابراهیمی - کوچه الوند 13 ضلع غربی برج الوند
تلفن: 44202727
منطقه: غرب تهران

تالار الماس الوند (مرزداران)++20% تخفیف تیر و مرداد ماه ++

۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #3831
RE: تالار الماس الوند (مرزداران)++15% تخفیف زمستانه
این تالار یکی از بهترین تالارهای سمت غربه
کیتی کتی جان من چند سال پیش اینجا جشن نامزدی رفتم، که از نظر شلوغ پلوغی انگاری جشن عروسیه. دقیق نمیتونم بهت بگم سالن خالی بنظر میرسید یا نه
عروسی این دوستمون تو تالار متین سمت شریعتی ، بود . انصافا نمیشد گفت خانواده دختر در مقابل خانواده داماد چیزی کم گذاشته بودن.

حالا همه چی سر جاشهتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷
۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #3832

من امشب توی این تالار عروسی دعوتم حتما فردا میام از دیزاین و غذا اینا بهتون میگم 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷
۵-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ صبح توسط parmin.ab.)
ارسال: #3833

دیشب توی این تالار عروسی  رفتم به نظرم دیزاین تالار شیک بود میز و صندلی اینا قشنگ و جدید بود ولی چون عروس  و داماد ما ساعت 9:50 اینا اومدن همه چی خیلی سریع و پشت هم انجام شد مثلا وسط رقص چاقو سیستم صوتیشون مشکل پیدا کرد رقص چاقو نصفه موند بعد آهنگاشونم باید به روز تر کنن خیلی دیگه قدیمی بود به نظرم بچه ها همون راس ساعت 7 یا 7:30 اینا توی تالار باشید تا مراسمتون سر فرصت انجام بشه چون هوام زود تاریک میشه دیگه عکس باغ زیاد طول نمیکشه ولی کیفیت غذا خیلی متوسط بود یعنی غذا هم سرد بود هم جوجه و کباب یکم سوخته بود و طعم خوبی نداشت به نظرم باید کیفیت غذاهاشونو خیلی بهتر کنن

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷
  • بهرام بابایی
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #3834
دوستان ما یه بار این تالار دعوت بودیم خیلی خوب بود، غذاهاشم خوب بود. آتلیه شونم فریما بود، با کلاس بودن کلا. ولی من دوست ندارم تالار انقدر ساعتش کمه
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۸, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #3835
RE: تالار الماس الوند (مرزداران)++20% تخفیف تیر و مرداد ماه ++
بسته به کیفیتشون از نظر قیمت منوشون راضی بودین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام