• هیژا
  • نسیم عقیلی

تالارهای تخفیف دار (وابسته با سازمان‌ها و ادارات و ......)

۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #491
RE: تالارهای تخفیف دار (وابسته با سازمان‌ها و ادارات و ......)
(۸-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ صبح)شهرزاد همسری نوشته است:  
(۱۶-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ صبح)(کژال) نوشته است:  دوستان کسی تو تالارهای شهرداری مراسم نگرفته منو راهنمایی کنه؟Huh

سلام
من عروسیم تالار الماس شهر شهرداری بود راضی بودم هم فضاش خوب بود هم غذاها کسی از فامیل نتونست ایرادی بگیره

عزیزم تخفیفای اونجا چجوری براتون اعمال شد؟Smiling

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۵-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ عصر توسط Maryam_pedram.)
ارسال: #492

کسی میتونه تالاری که شرق تهران باشه و برای گرفتن یک جشن کوچیک مثلا نامزدی معرفی کنه؟؟
ممنونم

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
۷-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #493
سلام دوستای گلم
کسی از آشنایان و فامیل تالارهای وابسته به وزارت جهاد کشاورزی قراداد بسته؟
من فقط یه تالار باغ لاله پونک رو میشناسم
جای دیگه میشناسید بهم معرفی کنید.New1

عروس 29 مرداد خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 
تالار:باغ صبا عالی
لباس:مزون کارولن  عالی
آرایشگاه:نرگس شرفی عالی
آتلیه:امید اصلانی عالی ترین
گل:بازار گل محلاتی(ماشین و فرمالیته خوب، دسته گل اصلی اصلا خوب نبود)

نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #494
سلام دوستان امیدوارم تجربه ام به کار دوستان بیادتصویر: /images/smilies/new/angel.png
تالار ما تالار لاله مجتمع پذیرایی فدک نزدیک تهرانسر بود
اول دلیل انتخاب هم یکی از دوستان همسر گفته بود اینجا رو بگیر تخفیف خوبی براتون مییگیریمتصویر: /images/smilies/new/sad.png
و ما اردیبهشت سال گذشته رفتیم تالار و دیدیم و تاریخ زدیم برای 17 دی 95 و 500 بیعانه رزرو دادیم
بخاطر فوت پدربزرگم تاریخمون رو عوض کردیم و شد 27 اسفند 95
و نهایتا دوست همسر تونست ورودی رو تخفیف بگیره ورودی این سالن برخلاف سالن های دیگه 1400000 درست خوندید یک میلیون و چهارصد هزار تومنه!!!!!!تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
و ما وقتی برای تغییر سالن نداشتیم وگرنه من از همون روزی اول که سالن رو دیدم به همسر گفتم اگر میتونین تخفیف خوبی بگیرید اینجا مراسم بگیریم بگذریم
اول نقاط قوتتصویر: images/smilies/heart.gif
سالن از دید مهمونها و بازخورد همه بسیار شیک و تمیز بود و واقعا حرفی توش نیست چون تمیزی و اتاق پرو و نمازخانه و سرویس بهداشتی همون روز اول برای بازدید خودنمایی میکرد
کیفیت غذاش واقعا خوب بود همه از خوشمزه بودن غذا تعریف میکنن
و اینکه همون ابتدا اعلام کردند کسی فیلم برداری یا عکاسی نکنه انقدر جدی عنوان کردند که حتی خواهرای خود من هم ازم فیلمبرداری نکردن!!!!! و من هیچ فیلمی بجز فیلمبردار آتلیه مون ندارم
و اماتصویر: images/smilies/huh.gif
ما 340 نفر مهمون در نظر گرفته بودیم که تو ایام عید از هر کی پرسیدیم گفتن 140 نفر هم نبودیم
قسمت سالن زنونه رو خودم به خواهرم و خواهر همسری گفتم یواشکی بشمرند که هر دو گفتند با بچه ها 75 نفر مردونه هم خیلی خلوت بوده برادرم که میگه 50 نفرم نبودن
باقیمانده غذا به ما گفتند 135 تا مونده !!!!!!!
بماند که غذایی که ما سفارش دادیم منوی 3 دیس پرس باقالی پلو با گوشت گوسفندی و زرشک پلو با مرغ و سالاد و نوشابه و چای و ژله بود
و تنها 135 پرس غذا و چند باکس دوغ و تعداد کمی نوشابه داده بودند و بماند شیرینی و میوه
البته اشتباه ما این بود که کسی رو آشپزخونه نگذاشتیم
گوشت باقالی پلو گوسفندی نبود درسته که خوشمزه بودنش رو تعریف میکنن ولی من که هرچی فردای مراسم با خانواده خوردیم گوسفندی حس نکردیم

نحوه سرو غذا اصلا مناسب نبود فکر کنید گوشت رو وسط دیس ریختن و یک عالمه برنج روش و مهمون برای سرو همه برنجها رو باید بزنه کنار تا به گوشت برسه و مجبوری کل برنج بکشی که میشه اسراف
برای زرشک پلو هم همینطور مرغ وسط که همش ران مرغ بود و یک عالمه برنج روش
و من اولین بار تو مراسم خودم این نحوه سرو رو دیده بودم

و حالا آتلیه تالارتصویر: images/smilies/lightbulb.gif
یکی از دوستان نوعروس منو راهنمایی کرد که برم آتلیه تالار یاس و من موفق نشدم همسر رو راضی کنم بریم اونجا و دلیل همسر این بود که شبهای آخر ساله و احتمال دیررسیدنمون هست بماند که آتلیه نیک ناز هم تخفیف خوبی میداد و تازه دوست داماد خدابیامرزم هم با قیمت خیلی مناسبتر برامون انجام میداد ولی ما خیلی رو حرفشون و صحبت اولیه قرارداد حساب باز کرده بودیم بماند که همون روز قرارداد خواهر همسر گفت دوستشون با قیمت پایینتر از اینجا تو آتلیه ای نزدیک اسلامشهر قرارداد داشته و آلبومش خیلی خاص و قشنگهتصویر: /images/smilies/new/sad.png
ما با دو ساعت تاخیر رسیدیم آتلیه جلوی درب 20 دقیقه ای معطل شدیم و آخر هم گفتند فیلمبرداری با هلی شات رو انجام بدیم که چند بار برو بیا فیلمبرداری انجام شد و من همش حرص میخوردم حالا که انقدر دیر اومدیم بریم عکس بگیریم دوست دارم عکسام بیشتر بشه چقدر به همسری غر زدم که نمیخوام هلی شات و برو بهشون بگو و بماند
رفتیم داخل باغ و شروع به فیلمبرداری کردند با ژست های مختلف
بعد از یکساعت عکاس آتلیه اومد دوباره ژست ها تکرار که عکاسی انجام بشه بیشتر وقت ما تو باغ آتلیه صرف شد در صورتی که میشد باهم باشند از همون ابتدا و عکسبرداری انجام بشه
و عکاس خودشون از اون تعداد عکس دو تا رو تونسته بود انتخاب کنه و ما گفتیم هر کدوم از دید شما بهتره چاپ کن که وقتی چاپ شد و اومد تو سالن من که عکاس نیستم دو تا ایراد خیلی واضح داره
و من اصلا تا به امروز تمایلی برای گرفتن فایل عکسها ندارم چون همش میگم وقتی عکاس خودشون بین اون همه عکس 2تا انتخاب کرده بود من چجوری میتونم انتخاب کنم
خلاصه ساعت 18.45 ما رفتیم اتاق عقد
داخل پرانتز بگم من روز قرارداد گفته بودم که خانواده ام میخوان عکس تنهایی نه با عروس و داماد بگیرند و آقای... گفته بود تو اتاق عقد عکس میگیریم ازشون
تو اتاق عقد خیلی محکم اعلام کردند که برنامه ریزی اتاق عقد با اونهاست که خیلی خوب بود واقعا ممنونم ازشون ولی
عکاس اتاق عقد همون عکاس باغ و حالا نمیدونم عکسها چطوری شده
برخوردشون طوری بود که یکدونه برادرم که خیلی دوست داشت چند تا عکس تکی بگیره منصرف شد و همش میگه عکاستون خوب نبود آتلیه ات خوب نبود
بعد از اتاق عقد رفتیم بیرون سالن و آتیش سرد و فیلمبرداری با هلی شات و دوربین انجام شد و همه چیز تو فیلم ما سوری و نمایشیه
وارد سالن شدیم و ادامه برنامه
همه میدونیم که عروس و دامادها اونروز خیلی سرشون شلوغه
باورتون میشه ما فیلمبرداری دنبال ماشین عروس نداریم یعنی دلم میسوزه انقدر هزینه کردیم هیچ فیلمی از پایان مراسم نداریم از تکون دادن دسته گل و خداحافظی مهمونها و دنبال ماشین عروس که قرار بود تو جلوی مجتمع داشته باشیم و...تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

پیشنهادم به همه دوستان قبل از انتخاب هر گزینه برای مراسم خیلی وقت بگذارید و همه چی رو متناسب با قیمتی که میخواید هزینه کنید بسنجید و یقین داشته باشید گزینه های خیلی زیادی دارید

خدا عاقبتمونو ختم بخیر کنتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه ی مرتضی
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ صبح توسط sama_m.)
ارسال: #495
دوستان میشه کمکم کنید برای انتخاب تالار.

پدر شوهرم بازنشسته نیرو دریایی هست.
و ما میخوایم از تالار ساصد استفاده کنیم. کسی اینجا مراسم داشته؟
راضی بوده؟
و یه سوال دیگه من دوس دارم حتما باقالی پلو تو منو غذاییمون باشه و خانواده همسرم به شدت کوبیده و کبابا میپسندن.
به نظرتون اگه باقالی پلو با مرغ و کباب لقمه بزاریم بد میشه؟
فعلا مد نظرمون کباب و جوجه بود
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #496

من عروسی یکی از دوستام رفته بودم تالار گلها توی تهرانسر که انگار وابسته به نیرو ارتش ایناست به نظرم دیزاین تالار خیلی قدیمی بود نحوه پذیراییشونم خوب نبود مثلا چایی و نسکافه خیلی سرد بود بعد انقدر با عجله جابه جا میکردن که همشونو میریخت و ظاهر خوبی نداشت غذا هم جوجه با با باقالی پلو با گوشت بود که معمولی بود طعمش ولی برای سلاد از یکبار مصرف استفاده کردن به نظرم باید دیزاین و پذیرایی به روز تر کنن 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام