• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

تالارقصرعقیق

۲۰-آذر-۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #31
RE: تالارقصرعقیق
منم این تالار یه عروسی مذهبی رفتم تو محله جمارانه ولی پذیرایی و غذاش خوب بود
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #32
سلام دوستان عزیز
من بین سه تالار مردد هستم.
تالار آریا در غرب تهران (جنت آباد)
تالار آجودانیه
تالار قصر عقیق (نیاوران)
کسی هست بتونه راهنماییم کنه که در مجموع برای 400 مهمان کدوم تالار گزینه بهتریه؟
سپاس
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #33
اجودانیه یادم نیست کدوم تالاره ولی بین اریا و عقیق 
من از نظر کیفیت غذا و نوع چیدمان و شیکی تالار ، داشتن پارکینگ ، تالار آریا رو انتخاب میکنم 
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۴-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #34
سلام شروع منو هاشون از چه قیمتی هست

نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۳۷ صبح توسط fahimeh jon.)
ارسال: #35
سلام دوستان عزیزم من دیشب به تالار قصر عقیق در خیابان جماران دعوت بودم عروسی یکی از دوستان خانوادگی مون بود سالن خیلی خوب بود فضای خوبی داشت پرسنل فوق العاده بودند خوش برخورد و متعهد و وظیفه شناس و مسئولیت پذیر غذاهاشون سلف سرویس بود فوق العاده خوشمزه و عالی بود غذاهاشون فوق العاده عالی بود قیمتهاش رو نمیدونم چون خانواده عروس مذهبی بودند موزیک نبود دوتا خانم داشتند که یکیشون تنبک میزدند و خانم  دیگر میخواندند در مجموع خیلی تالار خوبی بود ممنونم از شما عزیزان و باتشکر از سایت نوعروستصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام دوستان عزیزم من دیشب به تالار قصر عقیق در خیابان جماران دعوت بودم عروسی یکی از دوستان خانوادگی مون بود سالن خیلی خوب بود فضای خوبی داشت پرسنل فوق العاده بودند خوش برخورد و متعهد و وظیفه شناس و مسئولیت پذیر غذاهاشون سلف سرویس بود فوق العاده خوشمزه و عالی بود غذاهاشون فوق العاده عالی بود قیمتهاش رو نمیدونم چون خانواده عروس مذهبی بودند موزیک نبود دوتا خانم داشتند که یکیشون تنبک میزدند و خانم دیگر میخواندند در مجموع خیلی تالار خوبی بود ممنونم از شما عزیزان و باتشکر از سایت نوعروس

خداوند روز اول آفتاب را آفريد،

روز دوم دريا،

روز سوم صدا را،

روز چهارم رنگها را،

روز پنجم حيوانات را،

روز ششم انسان را،

و روز هفتم خداوند انديشيدديگر

چه چيزي را براي من نيافريده است،

و آنگاه تو را براي من آفريد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام