• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

تاثیر طب سنتی در باردار شدن

۲۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #71

RE: تاثیر طب سنتی در باردار شدن
(۲۸-مهر-۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ عصر)purple diamond نوشته است:  واسه کم کاری تیروئیدت تحت نظر پزشکی عزیزم؟

آره عزیزم لوتیروکسین میخورم Undecided

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #72
سلاااام
دوستان کسی میدونه برای دو قلو باردار شدن در طب سنتی راهی هست؟

معجزه خبر نمیکند لطفا با احتیاط ناامید شویدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
 عکسای خرید جهازم در instagram:shima_dreamy_home

نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #73
(۲۷-مهر-۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ عصر)purple diamond نوشته است:  چه داروی گیاهی میتونه تنبلی تخمدان رو درمان کنه؟

سلام منم یکمی تخمدان چپم تنبل بود دکترم بهم قرص داد و هرروز پیاده روی داشتم ضمنا یکی از افراد طب سنتی بهم گفت حنا+برنجاس+عنبرنسارا رو از روز چهارم تا دهم پریودم زیر خودم دود بدم یعنی یه دامن بپوشی که اون دود وارد واژن بشه وقتی که قرصام تموم شد موعد پریودم شد و اون دود رو هم انجام دادم
باورم نمیشه من یک هفته بعد از انجام این کارا باردار شدم برای همتون این روزا رو ارزومیکنم
البته نمیدونم بدنم سریع به حالت عادی برگشت یا تاثیر پیاده روی یا قرص یا اون دود بوده؟ بهر حال ضرری نداره امتحانش

خدای منو تو
همان خدایی است که صدای یوسف را از ته چاه و صدای یونس را از شکم ماهی شنید
آیا از من و تو غافل است؟
نقل قول
 سپاس شده توسط زن باران (مهتاب65) ، مریم 1363 ، ندای آسمانی ، الی جوجو ، hengamehh ، princess aylar ، behzadi
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #74
سلام . من تازه عضو شدم .
پریودام خیلی نامنظم (تا دو ماه تاخیر) بود رفتم دکتر گفت: تخمدان پلی کیستیک دارمHuh. با قرصایی که دکتر داد بدنم حساسیت نشون داد منم ولش کردم و شروع کردم به اصلاح رژیم غذایی و ورزش و پیاز درمانی ، روزی دو لیوان جوشونده رازیانه هم میخورم . الان 15 روز پیاز درمانیم تموم شده 7 روز به خودم استراحت دادم الان 5 روزش تموم شده . ترشحاتم زیاد شده و زیر شکمم درد میکنه هر از گاهی. حالا ببینم چی میشه . اگه نتیجه دیدم حتما بهتون میگم. Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط *shirin banoo*
۱۲-اسفند-۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #75
خوشحالم . همیشه تا 60، 70 روز پریود نمیشدم . این ماه دوره ام شد 39 روزه خیلی خوشحالم. این ماه هم رژیممو ادامه میدم ببینم چی میشه .
تا گزارشات بعدی بای بای AngelAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #76
سلام بچه ها میدونید آیا حجامت میتونه تاثیری در قدرت باروری زن داشته باشه یا نه؟؟

واسه خونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین ؟؟؟!!Sad
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #77
برای تخمدان کوچک یا از کار افتاد چکار باید کرد؟

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #78
لطفا تا آخر بخونید:
جامع و کامل ترین نرم افزار دوران بارداری
با این نرم افزار احساس خواهید کرد یک تیم کامل پزشکی شما را تحت حمایت و بررسی خود دارد...
در این نرم افزار که با مشاوره بیش از ده متخصص و استفاده از منابع موثق داخلی و خارجی جمع آوری شده ، ما در دوران بارداری همانند یک پزشک شخصی همراه شما خواهیم بود.
از یکسال قبل از بارداری تا یکسال پس از زایمان
روز به روز
هفته به هفته
ماه به ماه
همراه شما خواهیم بود.
با دقیق ترین و موثق ترین مطالب در مورد تمامی موضوعاتی که شما ممکن است با آن روبرو شوید.
ما به شما کمک میکنیم تا از یکسال قبل از اینکه بخواهید بچه دار شوید ، تمامی نکات را رعایت کرده تا کودک شما در اوجا زیبایی و هوش و سلامت پا بدنیا بگذارد.
ما هفته به هفته سلامتی شما را بررسی و نکات مورد نظر را به شما خواهیم گفت.
با این برنامه احساس خواهید کرد یک تیم کامل پزشکی شما را تحت حمایت و بررسی خود دارد...
لینک دانلود برنامه :

https://cafebazaar.ir/app/com.ASAN.pergnant/?l=fa
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۵:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ صبح توسط Mandana1994.)
ارسال: #79
(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ عصر)'عروس شمال' نوشته است:  سلام
منم با کمک طب سنتی باردار شدم.از زمانی که به بلوغ رسیدم تنبلی تخمدان داشتموپریودم نامنظم بود و تا زمان ازدواجم قرص استفاده میکردمو وقتی قرص میخوردم خوب بودم وقتیم که نمیخوردم یا نمیشدم یا خیلی نامنظم بودم.بعد عروسیم تا دو سه ماه پریود نشدم چون قرص نخورده بودم رفتم دکتر گفت باید دوباره قرص بخوری و باید زودتر برای بارداری اقدام کنی چون ممکنه خیلی بارداریت عقب بیفته چون وضع تخمدانام خوب نبود. تا اینکه یه بنده خدایی یه دکتر طب سنتی بهم معرفی کرد رفتم پیش اون . اول با داروهای گیاهی و حجامت و معجون و عرق گیاهی پریودمو منظم کرد بعد گفت اقدام به بارداری کن و بازم یه سری دارو داد و روزای نزدیکی رو برام مشخص کرد اولین ماه باردار نشدم ولی ماه دوم دوباره درمانو ادامه دادم و باردار شدم.من نتیجه درمان طب سنتی رو به خوبی دیدم و حس کردم.

سلام عزیزم بهت تبریک میگم منم مشکل شمارو دارم تازه شروع کردم به بادکش تخمدان ها رازیانه و ی سری درمان های گیاهی شما برای بارداری چه داروهایی مصرف کردی ممنون میشم بگی
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #80
ایشالله زودی حالشون خوب بشه. من دکتر رادخواه رو خواستم اینجا معرفی کنم خیلی دکتر خوبیه. من شوهرم واریکوسل داشت. پیش ایشون کاملا درمان شد الانم دو تا بچه داریم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام