• مزون فابرا
  • گل سنتر

تاثیر طب سنتی در باردار شدن

۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #1

تاثیر طب سنتی در باردار شدن
به درخواست ros عزیز
نقل قول
 سپاس شده توسط پرستیژ ، ROS ، ghazal89 ، nasibe_603
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: تاثیر طب سنتی در باردار شدن
ممنون نسترن جون
ازبچه ها میخوام تجربه ها و اطلاعاتشون رو راجع به تاثیر طب سنتی و کلا چیزهای طبیعی بر باروری بنویسن.
راهکارهای سالم برای تسریع در باروری
امیدوارم ازاین تاپیک استقبال بشه

چندتا صلوات برای:
سلامتی امام زمانمون
حل مشکلاتمون
نی نی دارشدنمونNew2.....
نقل قول
 سپاس شده توسط shabnamjon
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #3
چند توصیه تغذیه ای برای مردان قبل از فرزنددارشدن
مصرف شلغم نفه را زیاد می کند/شربت انجیریا انجیر خشک و تازه/عسل/مصرف روزی ی قاشق مرباخوری تخم یونجه تفت داده شده/سرخ کردن چندتخم مرغ محلی در روغن یا کره محلی و پیازی که از قبل در روغن تفت داده شده زیادکننده نطفه مرد است/مصرف روغن زیتون روغن کنجد/کشمش پلو/زعفران پلو/نارگیل/خرما/آب هویج/پسته/کباب بره/خاویار/قلوه/شیرمحلی/کله گنجشک قدرت باروری را زیاد میکند .
از مصرف کاهو گشنیز/خیار/هندوانه/آبغوره/ماست خودداری شود/مصرف زیاد سویا مضر است/سیگار پودرهای نیروزا مشروبات الکلی باعث ضعف نطفه می شود/مصرف روزانه یک لیوان عرق کاسنی و گلابی فرزن را زیبا میکند/مصرف میوه به توسط مرد در شب نزدیکی فرزند را زیب می کند .
ادامه رو بعدا میگم

چندتا صلوات برای:
سلامتی امام زمانمون
حل مشکلاتمون
نی نی دارشدنمونNew2.....
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam khatoon ، sadaf daryayi ، Paradise bride ، یار پنهان ، ندای آسمانی ، Sweet92
  • اساطیر
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #4
مادر من تو سن کم ازدواج کرده بود و تا 2 سال بعد ازدواجش باردار نشد دکتر هم رفتن ولی دکتر گفت سنش کمه و باید صبر کنید فکر کنم اون موقع مادرم 18 سالش بود
صبر کردن ولی نمیشد تا اینکه عمه من مادرم رو برد پیش یه خانومی که زمانی که پزشکهای اهل روسیه تو شهرمون بودن اون پرستارشون بود
اون خانوم زیر شکم مادرم رو ماساژ میداد یه 4 یا 5 جلسه ای مادرم پیشش رفت و حامله شد
اون خانوم میگفت پزشکهای روس زنهایی که مشکل بارداری داشتن میومدن پیششون همین کارو میکردن

خدایا مواظب گل بهشتی من باشHeart
دختر عزیزم ماهایا
1393.10.10 شدم مامان مریم
نقل قول
 سپاس شده توسط ROS ، shaghayegh.aza ، maryam khatoon ، ندای آسمانی ، Sweet92 ، maryam 63
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #5
آره اتفاقا منم چند ماه پیش رفتم یه دکترسنتی واسم بادکش رحم و تخمدان نوشت یه چیزی مث همین ماساژی که گفتی گفت برای تخمدانها و رحم خوبه تخمدانها رو فعال میکنه و رحم گرم میشه واسه باروری هم خیلی مفید وتاثیرگذاره
ولی من از اونجایی که خیییییییییلی تنبلم هنووووووز انجامش ندادم، به من یاد داد خیلی هم آسونه
مریم جون باوجود چیزی که گفتی مشتاق شدم هرچه زودتر انجامش بدم

چندتا صلوات برای:
سلامتی امام زمانمون
حل مشکلاتمون
نی نی دارشدنمونNew2.....
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam khatoon ، م . ر ، Sweet92
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #6

عزیزم پیاز ذرمانی خیلی اثر داره تو بارداری
جوشانده پیاز (پیاز نارنجی ) به رشد تخمک و حامله شدن کمک می‌کند. برای تخمدان پلی کیستیک ـ کیست های ریز تخمدان و همچنین منظم شدن پریود درمان خوبی است.
نحوه تهیه:
2-1.5 لیوان آب بدون کلر را بجوشانید و پوست بیرونی و شکننده پیاز(پیاز نــــــــــارنـــــــــجـــــــــــــــــــی ) را جدا کنید [یه سری ها هم می گن با پوست خوردن نتیجه بخش تره در هر صورت در مقاله دکتر ابراهیم پوست بیرونی رو باید جدا کنید] سپس پیاز را به 4 یا 5 قسمت تقسیم کرده و به آب در حال جوش بریزید (آب ترجیحا بدون کلر باشه... فکر کنم آب معدنی مناسب تره) . 5 دقیقه در ظرف دربسته بجوشانید. پیاز ها رو از آب جدا کنید و ولرم بنوشید. این جوشانده را قبل از صبحانه و بعد از نهار و اگر شاغل هستید یکبار قبل از شام و یکبار قبل از خواب به صورت تازه تهیه شده بخورید.
این جوشانده را تا 15 روز روزی دوبار به صورت تازه میل کنید.
در ادامه از ده روز مانده به پریود به مدت 10 روز همین روش را تکرار کنید.
در مدت انجام این درمان ترشحات سفید و زرد افزایش می‌یابد. این به خاطر تمیز شدن بدنتان است نگران نباشید..
توجه:این عمال را به همراه داروهای دکترتان می توانید انجام دهید کمک کننده و تقویت کننده می باشد
در عین حال از یکی بیشتر استفاده کردن را توصیه نمی کنیم. برای اسپرمهایی با حرکت بالا و سالم از جوشانده خرنوب استفاده نمایید.طرز تهیه: در نیم لیتر آب بدون کلر تعداد 7 عدد خرنوب را به صورت ریز ریز کرده و بریزید و بگدارید در ظرف در بسته 3 دقیقه در آتش کم بجوشد.بعد از 3 دقیقه زیر اجاق را خاموش کنید و به مدت 20 دقیقه منتظر شوید.بعد از اتمام 20 دقیقه از آبکش بگذرانید.پس از سرد شدن نصفی را صبح ناشتا و نصفی شب قبل از خواب بنوشید.هر روز تازه آماده نمایید.این کار را به مدت 1 هفته هر روز انجام دهید.بعد از هفته اول به مئت 3 اه به اندازه یک لیوان آبخوری قبل از خواب بنوشید.در ماههای بعد هر از گاهی انجام دهید

اگر این عمل را برای حاملگی انجام می‌دهید بعد از این عمل جداگانه عمل خوردن انجیر لازم است.

برای افزایش تعداد و ذخیره تخمک و همچنین رشد تخمک و آزاد شدن آن و همچینین برای کسانی که دوره پریودشون بیشتر از 30 روز هستش جوشانده انجیر و هویج دکتر ابراهیم به گفته خودش معجزه می کنه

توجه توجهههههههههه:
خانومهایی که پرولاکتین بالا دارند از خوردن جوشانده انجیر خودداری کنند

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?c...=7-10-1392

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam khatoon ، ROS ، مریم 2013 ، دخترصبور ، یار پنهان ، Sweet92 ، ندای آسمانی
۲۱-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #7
چند توصیه برای زنانی که قصد باراری دارند :
قاعدگی منظم نشانه سلامتی است پیش از بارداری با مراجعه به پزشک سعی کنید قاعدگی منظم داشته باشید ./مصرف سویا ، یخ، بستنی، غذاهای منجمد قدرت باروری را کم می کند و توان رحم زن را کم می کند ./ حتی الامکان از استرس و تنش های روحی دور باشید/ بچه دار شدن به قصد روبراه شدن اوضاع یا سرگرمی کار اشتباهی است ابتدا مشکل روحی خود را حل کنید سپس اقدام به باردار شدن نمایید/مصرف سنجد، خرما، زیتون، انجیر ، کاچی ، هویج و سیب درختی بسیار مفید است تا 40 روز زوجین از مصرف خوراک صنعتی مثل سوسیس، کالباس ، ماکارانی و کنسروها و ... پرهیز کنند ./مصرف غذای حرام و شبهه ناک توسط والدین روی نطفه و فرزند آینده تاثیر بدی میگذارد ./استرس و تنشهای روحی و بی میلی در مقاربت باعث تشکیل فرزندی با خلقیات منفی و بیمارگونه می شود .

چندتا صلوات برای:
سلامتی امام زمانمون
حل مشکلاتمون
نی نی دارشدنمونNew2.....
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ندای آسمانی ، نازگل 69 ، یار پنهان ، Sweet92
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ صبح توسط ROS.)
ارسال: #8
توصیه های بهداشتی: بارداری و توصیه های مربوطه

موارد ذیل مربوط به بارداری و توصیه های مرتبط به حاملگی می باشد که به خانم هایی که قصد باردار شدن دارند یا در دوران بارداری به سر می برند توصیه می گردد:

1- بهتر است هر خانمی قبل از بارداری از نظر وضعیت بهداشتی- تغذیه ای مورد ارزیابی قرار گیرد و اگر دچار غلبه خلطی باشد، پاکسازی شود و اگر سوء تغذیه دارد اصلاح شود، زیرا سلامت مادر و تغذیه صحیح بیشترین اثر را روی سلامت جنین دارد.
2- برای بارداری پاییز بدترین فصل می باشد و تقریبا از 15 اسفند تا اواخر ماه اول بهار بهترین زمان برای بارداری می باشد.
3- در طب سنتی محدودیتی برای سن مادر نیست، بهترین سن مادر برای بارداری از 17 تا 37 سالگی می باشد.
4- تغذیه سالم داشته باشید و از نمک دریا دوری نکنید و موارد ذکر شده درزمینه های آب، نمک، روغن و ظروف را باید رعایت نمایید.
5- همه غذاهایتان باید به اعتدال باشد. خیلی ادویه ها را استفاده نکنید و هر چه می خورید به تعدیل بخورید.
6- در زمان بارداری (حتی غیر بارداری) سعی کنید سرخ کردنی نخورید. مرغهای بازار را نخورند. پختنی خیلی مفید است، کباب پخته شده روی ذغال و همچنین عسل خیلی مفید است، اگر عسل پخته باشد خیلی بهتر است مانند مربا و داخل کمپوت و یا داخل غذا (مثلاً اگر در قیمه هم یک قاشق عسل ریخته شود، مزه اش را عوض نمی کند ولی می تواند یک دوای بسیار مفیدی باشد در زمان بارداری)
7- بهتر است زنان باردار تعداد دفعات تغذیه خود را زیاد کنند، اما در هر مرتبه شکم خود را پر نکنند، زیرا به روده ها فشاری علاوه بر فشار رحم وارد کرده و باعث افزایش یبوست می شود.
8- فعالیت برای حاملگی زیان آور نیست، اما باید در این دوران از انجام کارهای سنگین و جابجا کردن وسایل پرهیز نمود. خانم باردار نباید خود را خسته کند و در فواصل کار روزانه لازم است مدتی استراحت کند.
9- زنان باردار باید توجه کنند که به پشت خوابیدن به علت چسبیدن رحم به ستون فقرات موجب وارد آمدن فشار به بند ناف شده و ممکن است باعث پاره شدن آن گردد. برای جابجا شدن هنگام خواب باید ابتدا نشسته و بعد به سمت دیگری که می خواهند، بخوابند و از غلتیدن بپرهیزند، زیرا موجب پیچیدن بند ناف به دور جنین خواهد شد.
10- پرهیز از غم و اندوه در تمام دوران بارداری خصوصا در زیر یک و نیم ماه و بالای هشت ماه باید مورد توجه باشد زیرا دیده شده که بیشتر کودکان مبتلا به امراض روحی بیماری خود را از مادرشان به ارث برده اند.
11- در دوران حاملگی معمولاً اجابت مزاج نامنظم و یبوست ایجاد می شود. لذا خانم باردار باید از مایعات کافی و سوپهای چرب استفاده نماید. حرکت و فعالیت نیز در بهبود وضع اجابت مزاج موثر است. در تمام دوران بارداری، باید شکم نرم بوده و از یبوست جلوگیری شود.
خوردن انجیر، آلو و روغن زیتون موجب لینت مزاج می شود. همچنین خانم باردارمی تواند یک قاشق چایخوری خاکشیر را در یک لیوان آب جوشیده ولرم ریخته با کمی عسل روزی یک الی دو بار از این نوشیدنی استفاده کند.
در صورتی که با دستورات معمول اجابت مزاج به راحتی صورت نگیرد می توان گلبرگ گل سرخ خشک شده را شب در گلاب قرار داده و صبح آنرا ساییده با نبات شیرین کرده، مقدار 10 گرم از آن را ناشتا میل کند و یا اینکه از تازه آن استفاده کند که نیاز به خیساندن نیست. مصرف این ترکیب بدون آزار و اذیت موجب لینت مزاج می شود.
در استفاده از مواد ملین این نکته باید مورد توجه باشد که زن باردار دچار اسهال نشود زیرا برایش مضر شود.
12- براساس تحقیقات صورت گرفته در دنیا، مصرف قرصهای ویتامینی در زمان بارداری باعث عقب ماندگی ذهنی یا
mr(mental Retardation) نوزادان می شوند و بسته به نسبت میزان استفاده از این قرصها، میزان این بیماری نیز در فرزندان کم و زیاد خواهد بود.
13- مصرف قرص آهن در زمان بارداری باعث ایجاد بیش فعالی در کودکان می گردد. این بیش فعالی را محترمانه گفتند تا این بیماری کم رنگ جلوه کند و کسی که فرزندش دچار آن بیماری است، فکر کند بچه اش نسبت به دیگران برتر است، بلکه این طور نیست.
این گونه بچه ها قابل کنترل نیستند و تا زمانی که نوزاد هستند، دائم گریه می کند و فریاد می زند و اذیت می کند و مزاحم پدر، مادر و خانواده می شوند و وقتی راه افتادند چه از لحاظ کلامی و چه از نظر فیزیکی، شروع به تخریب کردن این و آن و وسایل می کنند و حرکات ناهمگون انجام می دهند و به نوعی بچه نیمچه خل می شوند که از علت های مهم آن مصرف قرص آهن در دوران بارداری است.
بعد ازتولد نیز مصرف قطره های آهن برای کودکان باعث سیاه شدن دندانها می گرددو به کبد لطمه می زند و در سنین بالاتر مصرف دائم آن، فرد را مستعد آلزایمر میکند.
برای رفع کمبود آهن در دوران بارداری، نوعی آب آهن تاب تغلیظ شده تولید و در مطب عرضه شده است که سنتی است و به طور کامل کمبود آهن را جبران می کند. البته همه خانمها باید از حسوم استفاده کنند (که از عطاریهای مورد تایید قابل تهیه می باشد)، کفگیر حسوم را داخل قابلمه می گذارید تا درحین پخت غذا، باعث آزاد سازی آهن در غذا می گردد و کمبود مختصر آهن را جبران می نماید.
14- برای این که بچه ها هنگام تولد زردی نداشته باشند باید مادر در دوران بارداری از غذاهای خیلی گرم استفاده نکند (البته خیلی هم خنک نخورد) و بعد از تولد نوزاد نیز اگر علائم آغازین زردی در نوزاد بوجود آمد، باید پشت گوش نوزاد را حجامت کرد)
15- جهت داشتن فرزندی آرام، زیبا و خوش اخلاق میوه به، سیب و انار میل کنید و دستورات قرآنی مورد اشاره در کتاب ریحانه بهشتی (فرزند صالح) تالیف خانم سیما میخبر را نیز رعایت کنید.
16- نزدیکی کردن در دوران حاملگی مجاز است، فقط در ماه های آخر باید با احتیاط انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.
17- در صورتیکه امکان زایمان طبیعی وجود دارد، به هیچ وجه، عمل سزارین توصیه نمی شود، چرا که سزارین غیر از آنکه عوارض یک عمل جراحی را دارد (از جمله اینکه هر بی هوشی عمومی هفت سال از عمر فرد کم می کند) در سلامتی نوزاد نیز تاثیر منفی دارد و بر اساس تحقیقات علمی انجام یافته:
- میزان دفع خون از بدن مادر در حالت سزارین بیش از دو الی سه برابر حالت زایمان طبیعی می باشد.
- رحم در زایمان طبیعی سریعتر جمع می شود و به شکل اولیه اش برمی گردد و در نتیجه شکم مادر نیز زودتر جمع و کوچک می شود.
- مادرانی که زایمان طبیعی انجام می دهند شیردهی بهتری خواهند داشت.
- به لحاظ روانی مادرانی که زایمان طبیعی انجام می دهند تعلقات عاطفی قوی تری نسبت به بچه شان دارند.
18- برای تسهیل در زایمان نیز یک هفته مانده به زایمان باید روغن کنجد و خود کنجد را زیاد میل کنید و دم کرده گل گاوزبان و آویشن را نیز زیاد بخورید. آویشن در دوران بارداری زیاد خورده نشود فقط در هفته آخر مجاز می باشد.
ضمناً بهتر است روغن کنجد در ماه اول بارداری نیز مصرف نشود، چرا که با توجه به شایع بودن سقط در بین خانمهای امروزی و اینکه روغن کنجد مدّر حیض است، مصرف آن می تواند در ماه اول بارداری که قرار جنین محکم نیست، باعث سقط جنین گردد.
19- برای جلوگیری از تنگی نفس، شبها سر و گردنتان را مقداری بالاتر از بدنتان قرار دهید و سعی کنید به پهلوی چپتان بخوابید.
20- وجود اخلاط بد در بدن و معده مادر باعث ایجاد حالت تهوع ایشان می گردد، در نتیجه اگر فردی قبل از بارداری اخلاط بد را از بدنش دفع کرده باشد در دوران بارداری دچار حالت تهوع غیر متعارف نخواهد شد.
لازم به ذکر است حالت تهوع و استفراغ در حد معمول در بارداری خوب است، چرا که به دفع اخلاط بد کمک می کند ولی اگر خانمی بیش از حد دچار حالت تهوع و استفراغ های دوران بارداری شد که باعث مشکل گردید، باید درمان شود.
معمولاً مادران بعد از بیدار شدن از خواب وقتی از جای خود بر می خیزند اخلاط بد در بدنشان به حرکت در می آید و باعث حالت تهوع آنان می گردد که جهت پیشگیری از چنین حالتی، توصیه می گردد بعد از بیدار شدن، درجا قبل از بلند شدن کامل از جای خود، مقداری آب انار (که بدون دانه و ترش و شیرین باشد) میل نمایند. همچنین می توان مقداری نان را نیز در آب انار تلیت کنند. بعد از میل کردن آب انار به آرامی قدری بنشینند و سپس از جای خود برخیزند.
21- اشتها به مواد غیر غذایی ( فساد شهوت- پیکا ) به علت تجمع خلط ناصالح در معده و چسبیدن به پرزهای آن است که جهت رفع آن موارد ذیل توصیه می شود:
- مویز دانه گرفته و کشمش مفید است.
- خوردن پسته بریان کرده ( بو داده ) که کمی نمک داشته باشد.
- تناول نشاسته بریان کرده
- استخوان بچه کبوتر یا جوجه مرغ خانگی را بریان کرده بمکد و آب آنرا فرو برد که این دستور اشتهای به گل را از بین می برد.

22- برای درمان خونریزی اوایل دوران بارداری شیره انگور و مویز زیاد بخورید و از بوهای تند مخصوصاً ادکلن ها و عطرها اجتناب کنید و حرکات سنگین و شدید انجام ندهید.
23- درد لگنی خفیف و غیر حاد در این دوران طبیعی است چرا که بار سنگینی توسط مادر حمل می شود که تمام سیستم بدنش را تحت تاثیر قرار داده است.
24- رفلاکس هم در بارداری خیلی شایع است. جهت پیشگیری از رفلاکس توصیه می شود انار را به شکل آب لمبو شده در آورید و آنرا داخل فویل آلومینیمی پیچیده و در فر بگذارید تا پخته شود، سپس آب و دانه ها و پوست داخلی انار را میل نمایید، به را نیز می توانید داخل فویل آلومینیمی پیچیده و در فر بگذارید تا پخته شود که خوردن آن نیز مفید است که به آنها انار و به مشوی می گویند.
ضمناً می توان شربت زنجبیل و عسل را نیز گاهی اوقات بخورید. کلاً در دوران بارداری غذا را با حجم کم ولی دفعات زیادتر بخورید. رفلاکس باعث می شود اسید معده وارد دهان شود و دندانها خراب شوند لذا شبها دندانهای خود را عسل اندود نمایید.
25- برای رفع ترک های ناشی از بارداری که بر روی پوست ایجاد می گردد، باید بعد از زایمان مراقبت نمایید و از روغنهای خوب میل کنید. ترکها را با روغن کنجد چرب کنید و شکمتان را ببندید.

26- برای جلوگیری از بزرگی شکم بعد از زایمان، مصرف روغن خوب، بستن شکم (البته نه خیلی محکم)، گذاشتن اتوی داغ از روی لباس بر روی شکم و چرب کردن شکم با روغن زیتون توصیه می گردد.
برگرفته از سایت دکتر روازاده
http://www.ravazadeh.com/fa/tosiye-behda...rdari.html

چندتا صلوات برای:
سلامتی امام زمانمون
حل مشکلاتمون
نی نی دارشدنمونNew2.....
نقل قول
 سپاس شده توسط حامی ، Paradise bride ، Aro0ose tabestoon ، panak ، نازگل 69 ، ندای آسمانی ، Sweet92
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #9
سلام
منم با کمک طب سنتی باردار شدم.از زمانی که به بلوغ رسیدم تنبلی تخمدان داشتموپریودم نامنظم بود و تا زمان ازدواجم قرص استفاده میکردمو وقتی قرص میخوردم خوب بودم وقتیم که نمیخوردم یا نمیشدم یا خیلی نامنظم بودم.بعد عروسیم تا دو سه ماه پریود نشدم چون قرص نخورده بودم رفتم دکتر گفت باید دوباره قرص بخوری و باید زودتر برای بارداری اقدام کنی چون ممکنه خیلی بارداریت عقب بیفته چون وضع تخمدانام خوب نبود. تا اینکه یه بنده خدایی یه دکتر طب سنتی بهم معرفی کرد رفتم پیش اون . اول با داروهای گیاهی و حجامت و معجون و عرق گیاهی پریودمو منظم کرد بعد گفت اقدام به بارداری کن و بازم یه سری دارو داد و روزای نزدیکی رو برام مشخص کرد اولین ماه باردار نشدم ولی ماه دوم دوباره درمانو ادامه دادم و باردار شدم.من نتیجه درمان طب سنتی رو به خوبی دیدم و حس کردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، عروس بهمن91 ، ROS ، مژي ، پریچهر25 ، نازنین زینب ، یار پنهان ، Sweet92 ، shabnamjon ، shah navaz
۲۵-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ صبح توسط مژي.)
ارسال: #10
من هم کیست داشتم و هم فولیکولام کوچولو بودن
بعدش واسه رفع کیستم عرق رازیانه و بومادران بهم توصیه شد
بعد از اینکه دوره پری تموم شد
عرق رازیانه یه استکان صبح
عرق بومادران یه استکان عصر ولی نباید توی دوران پری بخوری
همینطور شبها یه ق چ عسل روش یه کم پودر دارچین بریزی و بمالی به لثه ت که روی تخمدان اثر مستقیم میزاره و باعث میشه فولیکولات رشد خوبی داشته باشن
راستش اوائل زیاد باور نداشتم و همینطوری انجام دادم وقتی رفتم سونو دیدم کیستم از بین رفته و فولیکولامم رشدشون عالی بوده و واقعا باورم شد که طب سنتی خیلی بهتره
بعد از اونم که گفتن هم خودم و هم همسرم صبحا یه ق مربا خوری عسل بخوریم و همینطور عصرا یه استکان عرق بیدمشک
الانم دکتر بهم آمپولhcj داده تزریق کردم و امیدوارم که نتیجه بگیرم
امیدوارم همه مون نتیجه عالی بگیریم و نی نی بیاد تو زندگیمون
آمین

هرکجالرزیدی،هر کجا ترسیدی،تو بگو ازته دل:
من خدارادارمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط ROS ، پری چهر ، رخشان ، a_1371 ، نازنین زینب ، نازگل 69 ، zahra sh ، ندای آسمانی ، shah navaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام