• لی لی رضایی
  • سمیرا مرتضوی

تاتو و هاشور ابرو ( 2 )

۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #2341
RE: تاتو و هاشور ابرو ( 2 )
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ عصر)'مامی وروجک' نوشته است:  سلام تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من چند بار هاشور زدم این چند سال اخیر
الان خیلی کمرنگ شده و مشخص نیس
تبدیل به سایه هم نشده فقط خیلی بیرنگه.
الان میخوام باز انجام بدم
بنظرتون هاشور بهتره یا سایه؟
میخوام موندگار باشه

سلام عزیزم
هاشور صد در صد بهتره و طبیعی تر ه
فقط جای خوب باید رفت

خدایا کمکم کنتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
 سپاس شده توسط مامی وروجک
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #2342
بچه ها کسی میدونه هزینه ترمیمو سایه چقدر میگیره؟ من که توی دوره تخفیف رفتم قاعدتا باید ترمیم هم نصف قیمت باشه دیگه

شیوا جون هر جا که هستی خدا پشت و پناهت باشه عزیز دلم
دلم خیلیییییی برای بچه های قدیمی اینجا تنگ شده مخصوصا بچه های تایپیک عطر و لوازم آرایش. چه روزایی با هم داشتیم. همه دیگه رفتن و جمع پراکنده شده. حیف...
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #2343
(۱۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ عصر)'فرین آفرین' نوشته است:  بچه ها کسی میدونه هزینه ترمیمو سایه چقدر میگیره؟ من که توی دوره تخفیف رفتم قاعدتا باید ترمیم هم نصف قیمت باشه دیگه

قبلنا که فکر کنم  من ترمیم رو 150 میدادم الان نمیدونم چقدره

خدایا کمکم کنتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۵-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #2344
مرسی عزیزم. قاعدتا نباید زیاد باشه چون الان تخفیف هم زده. حالا من رفتمو اومدم میام میگم

شیوا جون هر جا که هستی خدا پشت و پناهت باشه عزیز دلم
دلم خیلیییییی برای بچه های قدیمی اینجا تنگ شده مخصوصا بچه های تایپیک عطر و لوازم آرایش. چه روزایی با هم داشتیم. همه دیگه رفتن و جمع پراکنده شده. حیف...
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #2345
سلام من ۴ روز پیش رفتم برا میکروپیگمنتیشن انجام دادم .خانم گفته بعد چند روز جای زخماش خوب میشه .و طبیعی و عالی میشه
الان که جای زخماش خخوب شده چیزی و خطی وحوجود نداره فقط قرمزی جای زخم موندهتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
چه جوری بچه ها اینجوری میشه؟ نتونسته خوب کار کنه؟؟؟؟؟
لطفا بهم بگین من اولین باره رفتم اطلاعات زیادی ندارم
نقل قول
 سپاس شده توسط marjan.shokoh
۱۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #2346
من اونجا که گفتم پیدا کردم برای پیگمنتیشن ابرو و خط چشم زدم.خیلی راضیم
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۳۶ صبح توسط marjan.shokoh.)
ارسال: #2347
بچه ها یه سالن خیلی خیلی خوب لطفا برای هاشور ابرو به من معرفی کنید تقریبا من بی ابرو ام اینقدر کمه حدود یه ماه دیگه ام عروسیمه .
دوست دارم صبح از خواب بیدار میشم ابرو داشته باشم
Smile
یه جای خیلی خیلی خیلی خوب اگر میشناسید لطفا بهم معرفی کنید .

(۱۸-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ عصر)'عرووس946' نوشته است:  سلام من ۴ روز پیش رفتم برا میکروپیگمنتیشن انجام دادم .خانم گفته بعد چند روز جای زخماش خوب میشه .و طبیعی و عالی میشه
الان که جای زخماش خخوب شده چیزی و خطی وحوجود نداره فقط قرمزی جای زخم موندهتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
چه جوری بچه ها اینجوری میشه؟ نتونسته خوب کار کنه؟؟؟؟؟
لطفا بهم بگین من اولین باره رفتم اطلاعات زیادی ندارم

تا این حد نمیدونم فقط میدونم یهمقدارش میریزه اما تو ترمیم اول درست میشه .

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام