• مرضیه محمدی
  • سمیرا مرتضوی

تاتو و هاشور ابرو ( 2 )

۸-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #11
RE: تاتو و هاشور ابرو ( 2 )
مهسا جون شما هم هاشورتون رو پیش نیکا انجام دادین؟عکسش رو منم میتونم ببینم؟ممنون
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #12
یعنی نیکا کار بهتر از این هم داره؟
اینی که من عکسشو گذاشتم خیلی طبیعیه
من نمیخوام که اصلا نشون بده مداد کشیدی
بیشتر هاشورا انگار خودت مداد کشیدی
عکس که من گذاشتم اینطوری نبود انگار ابروی خودش بود

من پوستم چربه Sad

دعا کنید به اونچه میخوایم برسیم بهای سنگینی بابتش دادیم
اللهم صل علی محمد و ال محمد
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ صبح توسط sar dar gom.)
ارسال: #13
عزیزم هرچی بخوای همونو برات انجام می ده.من دوس نداشتم خطا معلوم باشن گفتم.الان اصلا معلوم نیست خطوط.تو اگه دوس داری خطوط معلوم باشه تو مشاوره بگو.حالا هرجا می ری فرق نداره.قبلش نظرتو بگو.
الان ابروهام می خاره.کم کم داره می ریزه.
بچه ها نمی شه زودتر برم ترمیم؟Sad

(۸-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ صبح)samane666 نوشته است:  سلام دوستان قیمت هاشور و ترمیمش رو دوستانی که رفتن پیش نیکا میتونن بگن ممنونم New1

هاشور 500 ترمیم 70

Dodgy
نقل قول
 سپاس شده توسط شرمان ، bily ، پريسان
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #14
سر در گم جان منظورت از میریزه چیه؟رنگ میریزه یا ابرو؟
کسی رشت هاشورکار خوب سراغ نداره؟
چقدر دوام دارا هاشور یه سال یا کمتر یا بیشتر؟
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #15
ابرو نه.هاشورا مثل زخم می ریزن

Dodgy
نقل قول
 سپاس شده توسط yagooot
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-شهريور-۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ عصر توسط TOOSHKA.)
ارسال: #16
سلام به دوستای عزیز .

هاشور ابرو برای کسایی که پرسیدن باید بگم بین شش ماه تا دو سال دووم داره که دوام رنگ بسته به رنگ و پوست داره هرچی پوست تیره تر و خشک تر باشه دوام هم بیشتره. در هاشور ابرو رنگ رو در لایه اول پوست تزریق می کنن.
وقتی هاشور بزنی ابرو تا یه هفته متورمه و خشک و باید پماد بزنین بعد که حمام رفتین رنگها شروع به ریختن می کنن چون یه لایه ی پهنی روی ابرو رو گرفته و بعد از ریختن رنگها ، خطوط ظریف می شن
بهتره که برای بار اول بعد از یک ماه حتمن ترمیم برین تا عیوب کارتون رو بگیرین و مدل دلخواهتون دربیاد.
از بهترین هاشور کارا در ایران که در تایپیک قبلی هم گذاشته بودم :
شقایق خاطره ها ، نیکا مهدوی ، مریم رهنما، نازنین، ملیکا رضوانی، فائزه سلطانی، الهه، سایه یوسف آباد، مریم قلندری ، شهره میرداماد ، و.....

هاشور ابرو برای بارداری البته شش ماهه اول ضرر داره چون هرچی باشه دارن رنگ شیمیایی به پوست تزریق می کنن . رنگ مو که روی مو می زنن خوب نیست چه برسه که توی پوست تزریق کنن.

خداجون خیلی دوستت دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط yagooot ، sar dar gom ، Raponzell ، شرمان ، nasnasi ، ندا ندا ، elhamfz ، agwdt2012 ، پريسان ، My dear 90 ، Amene joon
۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-شهريور-۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ عصر توسط saba1393.)
ارسال: #17
بچه ها در مورد الهه خیلی خیلی بی انصافی کردید… واقعا به این بدی نیست. کاملا ظریف کار می کنه. این درست نیست که کار یکی رو این جوری خراب کنید. از لحاظ بهداشت هم اصلا بد نیست. در ضمن کارهای اینستا هم مال خودشه. نه شخص دیگه. حداقل من چندتاش رو از نزدیک دیدم. خود من چند ماه پیش واسه میکرو این جا تحقیق کردم. هم دختر خوب و با اخلاقیه هم علاوه بر مدرک میکرو مدرک گریم داره هم این که وقت و انرزی میگذاره… پشت سر کسی این جوری گفتن به قصد تبلیغ شخص دیگه یا… درست نیست. خدا روزی الهه رو می رسونه و هرکی هم کارش رو ببینه متوجه میشه این ضد تبلیغ ها به خاطر چیه…

توصیه من به دوستان اینه که خودشون برن کارها رو از نزدیک ببینند و بقیه هم کمی هم خدا رو در نظر بگیرند. من خودم در مورد ابرو به نظر توشکا اطمینان کردم. واقعا تجربه داره و همین جوری از روی جبهه گیری یا طرفداری حرف نمی زنه. درضمن این الهه ای که دوستان گفتند بهداشتی نیست تو کلینیک پیش دکتر کار می کنه!!!منی که خواهرم سرطان داره بهداشت ایشون رو تایید می کنم! خودش هم بسیار با حوصله و دوست داشتنیه و برای کسانی که سرطان دارند رایگان این کار رو انجام میده. واقعا ظریف بودن هاشوری که می زنه مهارتش رو نشون میده،لزومی نداره من ازش تعریف کنم یا بگم خیالتون راحت باشه که هاشور رو با پاشیدن رنگ روی صورت اشتباه نگرفته.!!!

صلواتی بفرست برای حل مشکلات خودم و خودتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط شرمان ، TOOSHKA ، sar dar gom ، nasnasi ، elhamfz ، پريسان ، mesbah
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ صبح توسط تكتم.)
ارسال: #18
ساهارا جان من پیش سایه الهی رفتم.
خیلی راضی بودم . خیلی طبیعی کار میکنه وقت برای ابروی آدم میزاره . من الان هیچ کس نمیفهمه هاشور زدم .توی تاپیک قبلی هاشور ابرو عکسمو گذاشتم.میتونی اونجا ببینی.بچه‌ها ی دیگه هم عکسشون رو گذاشتن
کار شقایق هم خوبه اونم میتونه یکی از انتخابات باشه ولی بستگی داره که کی بیای ایران چون خیلی دیر وقت میده
کار نیلوفر وزیری هم من دوست دارم.اونم خوبه.
ولی همش بستگی به سلیقه ی خودت داره.چون هاشور ابرو خیلی سلیقه ایه
تو تاپیک قبلی خیلی از بچه‌ها عکس گذاشتن برو صفحات قدیمی از کسایی که چند ماه پیش رفتن موندگاری ابروشون رو بپرس و عکسای جدیدشون رو بگو برات بفرستن.چون ایران نیستی این بهترین کاریه که میتونی انجام بدی
نقل قول
 سپاس شده توسط saba1393
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #19
کار هاشور تعداد کمی خوب بلدن بعدش هم اگه میخواید ببینید بهنون میاد و خسته نمیشید اینکارو بکنید قبلشم از خط چشم سنگی آکوا رنگ مورد نظر پیدا کنید چند بار هاشور بکشید ببینید راضی هسنید یا نه بعد این کارو بکنید .

زندگی عرصه یکتای هنرمندی ماست. هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود .عرصه پیوسته بجاست. ای خوش آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط agwdt2012
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #20
(۹-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ صبح)mashool نوشته است:  بچه هامن میخوام هاشورکنم
اطلاعاتم زیادکامل نیست
پاک کردن هاشور مث پاک کردن تتوه؟
یعنی زخم میشه وجاش مث جای بخیه س؟
بعدشم چ مدلی بزنیم که جای تغییرداشته باشه آخه من اهل یکنواختی نیستم
ازطرفی هم خسته شدم ازبس همه ش مداددستمه ودارم واسه خودم ابرومیکشم

هاشور اصلا مثل تاتو نیست.خیلی خوبه
من که واقعا از شر مداد کشیدن راحت شدم
تازه هنوز ترمیم نرفتم.سایه بهم گفت تو ترمیم ابروم بهترم میشه
خیلی خوبه.صورتم قشنگ روح گرفته.
مدلشم باید ببینی به صورتت چه جوری میاد.ولی کلا باید یه جوری بزنی که از ابروت بیرون نیاد که جای تغییر داشته باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط mashool ، پريسان ، مانا26
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام