• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

بهترین و بدترین زمان مذاکره با همسر

۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #1

بهترین و بدترین زمان مذاکره با همسر
بهترین و بدترین زمان مذاکره با همسر کی هستش

؟؟

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط نازیلا مهربان ، فندق ، بهار گل ، Payizi
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #2
RE: بهترین و بدترین زمان مذاکره با همسر
من خوندم وازمشاور شنیدم که 1ساعت اول ورود اقایان به منزل نباید باهاشو راجع به مسائل جدی صحبت کرد
چون هنوز ذهنشون درگیر محیط کارشونه ضمن اینکه خسته هستن واصلا وقت خوبی برای مطرح کردن مسائل جدی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط parastoO 66 ، eternal ، یک ناشناس ، nazgol22 ، مهتاب69 ، بهار گل ، hani moon ، Banoye khial ، fattaneh 1990 ، mandanak ، fateme22 ، choobin ، M@l-l$A ، soorati6925
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #3
ما یک استاد آقا داشتیم کلی ما رو نصیحت میکرد

یکیش اینکه حرف به همسرتون میخواید بزنید بهترین زمانش بعد از غذا خوردن
مردی که شکمش سیر باشه گوشاش تازه میشنوه 3 (12)

منم هر وقت میخواستم گله کنم از مدیرمون بعد از ساعت ناهار میرفتم کلی آروم بود میگفت باشه 3 (12)

با همسرم هم همینطور حتی به مادرم گفتم با پدرم این کارو کرد کلی نتیجه داد حالا هر کس میخواد به پدرم چیزی بگه بعد ناهار یا شام میگه Big GrinWink

اگه تو رختخواب بگید موقع استراحت یا ......... طرف مقابل فکر میکنه دارید از موقعیت سوء استفاده میکنید تا به خواسته برسید مردها از این مدل بدشون میاد فکر میکنن وسیله هستن

از چشم خیلی ها افتادم چون جدیدا دارم جوری زندگی میکنم که خودم حال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط jupiter ، جواهر ، dream ، یک ناشناس ، نوعروس92 ، nazgol22 ، زهرا بانو ، مهتاب69 ، بهار گل ، من و خودم ، m_lovely ، nasina7 ، hani moon ، fattaneh 1990 ، mandanak ، fateme22 ، ghazale-mej ، Lili1369 ، choobin ، پریسا.س ، maahsaa ، mary_1 ، M@l-l$A ، Leyenda
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ عصر توسط Bernadet.)
ارسال: #4
تجربه ی شخصی من:

بدترین زمان واسه مذاکره وقتیه که همسر گرامی از سر کار اومده باشه و بخصوص هنوز غذا نخورده باشه....!

بهترین زمان واسه غرغر و اعلام درخواست ها قبل از خواب....! و واسه حرف های خیلی جدی که احتیاج به فکر کردن و تبادل نظر داره صبح که از خواب بیدار میشه بعد از صبحانه....!
نقل قول
 سپاس شده توسط shanel ، eternal ، nazgol22 ، مهتاب69 ، بهار گل ، m_lovely ، fattaneh 1990 ، fateme22
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #5
بهترین زمان آخر شب و وقتی که حواسش پرت نباشه ..یعنی مثلا مشغول تماتشای تی وی نباشه

بدترین زمان سر صبح که هنوز خواب آلوده و وقتی خسته است

به همه عشق بورز......
به تعداد كمي اعتماد كن.....
و به هيچكس بدي نكن....
نقل قول
 سپاس شده توسط Bernadet ، eternal ، مهتاب69 ، بهار گل ، m_lovely ، fateme22
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #6
من به شخصه وقتی بیرون تو خیابون و یا مهمونی و یا هرجا به جز خونه باشیم کلا باهاش وارد مذاکره نمیشم.
چون یا از بحث فرار میکنه به هزار بهانه یا واقعا یه دلیل قانع کننده میاره که منم بحث رو ببرم تو یه زمان بهتر مطرح کنم.

دوست داشته باش و زندگی کن!

زمان برای همیشه از آن تو نیست......
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Khanom Tala ، مهتاب69 ، بهار گل ، hani moon ، fateme22
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #7
همسری میگه بدترینش وقتیه که از سر کار میاد..مخصوصا تو گرما..
بهترین وقتم بعد از غذا..مخصوصا وقتی کاملا سیره.. یا روزای تعطیل3 (12)3 (12)3 (12)
باید صبر کنم تا روز تعطیل3 (12)3 (12)

چشمان تو
معنای تمام جمله های ناتمامی ست
که عاشقان جهان
دستپاچه در لحظه دیدار فراموشی گرفتند
و از گفتار بازماندند...

کاش می توانستم
ای کاش خودم را
در چشم های تو حلق آویز کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، مهتاب69 ، parastoO 66 ، بهار گل ، fattaneh 1990 ، fateme22
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #8

منم فهمیدم..تو مهمونی جلو جمع...وتو تاکسی ...اکه رمان بحث خوب نیست بهترینش 1 ساعت بعد رسیدن به خونه خستگی در کردنه...ورمانی که اخرشب 1 ساعت قبل خواب نه دقیقا قبل خواب...ورمان که خوشحاله ومهمتر اینکه هر نف یا انتفاد فقط یکبار بکبم یبار میشنوه اگره تایید نکن دوبار یا 3 باره باشه مردها قاط میرنند

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط farnaz12 ، Khanom Tala ، بهار گل ، parichehr888 ، bahareh-67 ، fateme22
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #9

بدترینش این وقتاس:
-موقع کار توی اتاق کارش (مثلا داره نامه اداری میخونه یا یه ای میل اداری میفرسته و...)
-موقع تماشای برنامه مورد علاقه ش از تی وی
-موقعی که تازه از سرکار برگشته و خسته س
-موقع رانندگی توی شهر
-توی مهمونی و گردش و تفریح
موقع رفتنش به سرکار که داره حاضر میشه از خونه بره بیرون

نورای عزیزم روز چهارم آذر اومد پیشمون... خدایا شکرت.
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار گل ، m_lovely ، bahareh-67 ، fateme22 ، مژگان1991 ، M@l-l$A
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #10
بدترین زمان وقتی از سر کار میان
یا مشغول انجام کاری هستن یا تلویزیون میبینن
مغز مردا تک بعدیه
بهترین زمان هم بستگی داره زمانی که ذهنشون ارومه و خسته هم نیستن و رابطه از نظر احساسی خوب باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط m_lovely ، farnaz12 ، nazgol22 ، Khanom Tala ، fateme22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام