• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

بهترین فیلم و سریال هایی که دیدین + خلاصه + پوستر

۱۹-اسفند-۱۳۹۸, ۰۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-اسفند-۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ عصر توسط آذردخت.)
ارسال: #41
RE: بهترین فیلم و سریال هایی که دیدین + خلاصه + پوستر
بهترین فیلم نه اما جدیدا فیلم last Christmas  رو دیدم ، امیلیا کلارک بازی کرده و ساخت ۲۰۱۹ ، یه ملودرام اجتماعی که دوستش داشتم تصویر: images/smilies/heart.gif( البته من فقط در راستای تقویت زبان میبینم پس نقد یا تحلیلی روی فیلم ندارم تصویر: images/smilies/biggrin.gif)

در این کِشاکشِ سختِ 
‏میان موت و حیات

‏امیدِ وصلِ تو
‏ما را دلیل هر نفس است تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva_goli ، ایلین1366
۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #42
فیلم 1917 رو دیدیم بدک نبود ولی خب انتظارمون بیشتر بود
فیلمنامه یا موضوع خاصی نداره ولی خب فیلم خوش ساخت و سرگرم کننده ایه‌

فیلم match point رو دیدیم و خیلی دوسش داشتیم.فیلمش میخواست بگه همیشه م اینجوری نیست که عدالت برقرار باشه و هرکی حتما تقاص کارشو پس بده.

فیلم on body and soul رو هم دوس داشتیم اما فیلم خیلی خاصیه‌و جریان فیلمشم خیلی آرومه.اگر خیلی اهل فیلمین و به فیلمای مفهومی و عمیق علاقه دارین ببینید.تقدم روح بر جسم رو توی عشق نشون میده.

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخگوی سوالات دندانپزشکی شما هستم
پیج کاری ما:smile.docs
نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71
۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #43
سریال black list رو پیشنهاد میکنم بهتون
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #44
منم این چند روزی که تو قرنطینه بودم سریال  see رو دیدم فعلا یک فصلش اومده به نظرم خوب بود پسند کردم ولی صحنه های خشن داره برا کسایی که روحیه لطیفی دارند توصیه نمیکنمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
فیلم 1917 رو دیدم موضوع خوب و چندان دلچسبی نداره ولی فیلمبرداریش محشره به شخصه من hacksaw ridge رو بیشتر پسند کردم
فیلم lion و the prestige رو به شدت توصیه میکنم من خیلی از این دو تا خوشم اومدتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
فیلم north country و  suffragette هر دو تاش بر اساس واقعیت ساخته شده و به تلاش زنان برای مطالبه حقوقشون اشاره داره من جفتشو دوست داشتم و توصیه میکنم.

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط Masi71 ، (صبا) ، Kishmish ، ایلین1366 ، Ladyjooon ، nazgol22
۸-دي-۱۳۹۹, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #45
اگه بخوام از بین فیلم های جدیدی که دیدن چنتا فیلم رو معرفی و پیشنهاد کنم که نگاه کنید فیلم های The Gentlemen و I’m Thinking of Ending Things و The Grudge و The Hunt و The Old Guard و Birds of Prey رو پیشنهاد میکنم. همگی برای امسال و از بهترین فیلم های 2020 هستن.
اگه وقتشو دارین حتما نگاه کنین.

نقل قول
 سپاس شده توسط Ladyjooon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام