بمب گوگلی

۲۳-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #21

RE: بمب گوگلی
منم خیلی وقته 1+ کردم ولی چون نمی خواستم ریا بشه چیزی نگفتم Sleepy

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #22
حالا دیگه Google +1 رو گذاشتم بالای صفحات. دستتون رفت بالای صفحه ، یک کلیکی روش بکنید. آفرین.
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #23
این که گفتید یعنی چی،من سر در نمیارم؟!
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
۲۴-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #24
یه دکمه ارسال پاسخ پایین صفحات هست ، یکی بالای صفحات. یه دکمه کنار اینا اضافه شده که روش نوشته +1
این دکمه به گوگل میگه که این صفحه رو پسندیدم. گوگل هم توی نتایج جستجو ، صفحاتی که بیشتر پسندیده شده باشه رو میاره.
فقط کافیه روش کلیک کنید و بعد با آی دی گوگل تون بهش لاگین کنید تا +1 رو براتون بزاره. اگه دوباره کلیک کنید +1 رو دوباره برمیداره ها !!!
اگر ID گوگل ندارید هم همونجا تو صفحه ای که باز میشه اجازه میده یکی بسازید.
حالا به زودی دکمه های فیس بوک و تویتر رو هم براتون اضافه می کنم.
یه پلاگین جدید هم پیدا کردم که آی دی فیس بوکتون رو هم میتونید بزارید. شاید اون رو هم بذارم.
خلاصه من همش دنبال بهتر کردن سایت هستم. شما نگران هیچی نباشید.
همیشه هم از نظرات خوب استقبال می کنم.
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #25
مرسی ولی من این دکمه رو نیبینم؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #26
منم 1+ کردم. فقط میشه اینجا یه سوالی بپرسم؟ آخه داره فضولیم میاد Big Grin دوستانی که اینجا ناظر ارشد و مدیر هستند از قبل باهم دوست بودند و باهم این سایت رو راه انداختند؟ چه جوری بوده جریان؟ Huh بهم نخندیدا خوب کنجکاوم Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط Khanom Tala
۲۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #27
خنده نداره که،
منم اوایل این سوالو داشتم،بعدا کشف کردم!Hehe!

اقای نالیکس و سیندرلا با هم ازدواج کردن و موسس سایتن.Angel
الیس که اصلا خبری ازش نیست،Huh
نمی دونم ضحا یا دانته یکیشون با اقای نالیکس فامیله،Angel
فرناز جون که از تبریزه،New1
منم اینقدر مطلب ارسال کردم یه روز دیدم بهم اقای نالیکس چندتا ستاره داده،(مثل بچگی که از دست معلم مهر افرین میگرفتیم ،ذوق میکردیم،منم اونجوری شدم!3 (12))و مدیر شدم Blushالبته هیچ فرقی نداره!Big Grin
تا اینجا شو من میدونم،
اقای نالیکس کمک کنید!Sleepy
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ صبح
ارسال: #28

Big Grin من با هیچ کس تو سایت آشنایی قبلی نداشتم Tongue اما خب خیلی از بچه های سایت مثل دوستای صمیمی شدن برام که دوست دارم هر روز ازشون خبر داشته باشم New1
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #29
پس قضیه ستاره ها اینه؟ Blush آخ جون منم هی مطلب می فرستم که ستاره هام زیاد شه New2 از آشنایی با همه شما هم خوشحالم Heart
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #30
چه با مزه. کاشکی هیشکی نمیدونست کی سایتو راه انداخته. اونجوری جذابتر نبود؟
اما در مورد مدیر شدن ، همه بچه ها به خاطر زحماتی که کشیدن مدیر شدن و این کمترین کاری بود که از دست من برای تشکر از اونا بر میومد. شما هم اگه مثل بچه ها در سایت موثر باشید ، حتما یه روز که سایتو باز کنید میبینید جلو اسمتون شش هفت تا ستاره اومده. Big Grin

راستی آلیس فکر کنم اولین مدیر سایت بود. اون موقه ها سایت انقد گنده و شلوغ نبود. یه دهکده کوچیک بود که با هم توش مطلب مینوشتیم.
نمیدونم آلیس برمیگرده یا نه. اما امیدوارم هر جا که هست خوب و خوش باشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام