بمب گوگلی

۱۱-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #1
بمب گوگلی
سلام بچه ها
حدود هشت ماه پیش بود که این سایت رو راه انداختیم. اون موقع برامون مثل یه رویا بود که وقتی توی گوگل جستجو میکنی ، اسم سایت رو اون بالا مالاها ببینیم. حتی نه اون بالای بالا !!! Angel

اما حالا باید با افتخار بگم که تنها با گذشت هشت ماه از عمر سایت ، نه تنها توی Google، بلکه تو سایر موتورهای جستجو مثل Yahoo و Bing هم که جستجو کنی ، اسم سایت رو اول همه میاره.
ما اول شدیم بچه ها. همگی با هم. از همتون ممنونم. امیدوارم که سایت دوست خوبی براتون بوده باشه.

حالا یه فکری دارم ، یه رویای بزرگ.
و برای تحققش نیاز دارم که همتون کمک کنید. هر کس که سایت رو دوست داره.

حالا چه کمکی؟ الان میگم.
از این سه کار ، هر کدوم رو که میتونید انجام بدید:

1- اگر دارای weblog یا سایت یا هر صفحه ای روی اینترنت هستید ، آدرس http://www.nowAroos.com رو توی لینکهای وبلاگ یا سایتتون قرار بدید.

2- گوگل یه سرویس جدیدی روی جستجوش قرار داده که به شکل یه آیکون +1 کنار نتایج جستجو میاد. البته نیاز داره که شما ایمل از gmail داشته باشید تا این علامت رو نشون بده. این علامت به گوگل میگه که این سایت خوبه پس به بقیه هم معرفیش کن.
حالا اگر gmail دارید (یعنی کلا اکانت گوگل دارید) ، باهاش لاگین کنید ، اسم سایت رو در گوگل جستجو کنید و علامت +1 رو فشار بدید. بعد هم یه پنجره ای باز میشه که ازتون تایید میگیره. تمام.

3- توی فرومهای دیگه ای که احیانا عضو هستید ، سایت رو به دوستانتون معرفی کنید. برای این کار آدرس http://www.nowAroos.com رو بهشون بدید.

با این کارها رتبه سایت که به تازگی از 10 نمره به 1 ارتقا پیدا کرده ، بالا و بالاتر میره. نخندید Big Grin ، هشت ماه تلاش کردیم تا از ده ، یک گرفتیم. سایتهای خیلی قدیمی تر سه امتیاز دارن.

مرسی از همتون.
هر کس تونست یکی از این کارها رو انجام بده ، اینجا بگه که همه بدونیم و جمعا ازش تشکر کنیم.

استارت قضیه رو هم خانم دانته تو وبلاگش زده. ازش ممنونیم. نفر دوم کیه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، هانی جان ، باران 2
۱۱-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #2

RE: بمب گوگلی
بنده مورد دوم رو با دو اکانت اجرا کردم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط nalix85
۱۱-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #3
آفرین به شما ، اولا واسه اینکه مورد دوم رو انجام دادین ، ثانیا اینکه دو تا اکانت گوگل دارین. گوگلی ها کارشون درسته.
نقل قول
  • پیانو
  • گروه ژ
۱۲-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #4
منم از طریق gmail اینکار رو کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha ، nalix85
۱۲-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #5
به شما هم آفرین میگم. ممنون.
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #6
نفر بعدی کیه؟
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ صبح
ارسال: #7

فکر کنم باید دکمه تشکر رو برای نیکی جان بزنیم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط niki25
۱۳-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #8
من که به همه دوستام تو نینی سایت گفته بودم بیان ولی فقط مایا یه دوروزی اومد دیگه هم نیومد Sad دیگه هم هیچکی نمیاد Sad

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #9

اکشال نداره، هر کی به یه محیطی عادت میکنه Smile
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #10
نی نی سایت مخصوص بچه داریه. اینجا واسه عروسیه.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام