بله برون

۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ صبح توسط banoo.)
ارسال: #31
RE: بله برون
بچه ها من با این دفتر بله برون مخصوصا برای اونایی که میخوان عقد بشن خیلی مخالفم برای خودم هم نداشتم برای داداشم هم بابام گفت من خوشم نمیاد دختر شما رو قلنامه کنم که بخوام چیزی بنویسم همون عقد نامشون از نظر قانونی کافیه.... یک جور بی اعتمادی نیست؟ یا یک جور معامله؟

(۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ صبح)فرناز1365 نوشته است:  بچه ها فردا بله برونمه دعا کنید واسم که همه چیز خوب و عالی پیش بره Smile

روز خیلی سختیه اما اخرش امید وارم خیلی خوشحال باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط فرناز1365 ، فروز ، .pARIYA ، sima_bina
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #32
بچه ها به نظرتون بده که توی بله برون, کت و شلوار بپوشم؟

۲۸ مهر پیوند ابدی من و عشقمHeart
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #33
کت و شلوار هم خیلی قشنگه ولی به نظرم کت و دامن خیلی بهتره و حرفی هم توش نیست عزیزم

بهترین و شیرین ترین روزهای زندگیم داره میاااااد میدونمممHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahgol88
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #34
(۲۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ صبح)mahgol88 نوشته است:  بچه ها به نظرتون بده که توی بله برون, کت و شلوار بپوشم؟

مهگل جون کت و دامن شکیل تره برای عروسAngel
کت و شلوار یه کم اسپرته!

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahgol88 ، .pARIYA
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #35
غزل توی دفتر مهریه و اینارو مینویسن شهود هم امضا میکنه...خواستی بری عقد میدی محضردار از روش مینویسه

برای من پارچه و یه سبد گل و انگشتر و اینه قران و روسری و پارچه چادری و جوراب اوردن

اون چادرو اندازه میزنن واسه عقد بندازی سرت

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA ، اِلی
۲۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ صبح توسط shahrbanoo.)
ارسال: #36
اگر با مهمونا راحتی و برات مهم نیست به نظر من هم پیرهن خیلی بهتره عزیزم.من خودمم یه پیرهن تا زانو پوشیده بودم به رنگ آبی کاربنی با جوراب شلواری شیشه ای رنگ پا در صورتی که مادر شوهر و خواهرش با روسری بودن و منم کار خودمو کردم. و تو عکسها هم خیلی خوب افتادهSmile.
اما برای روز خواستگاری تونیک صورتی با شلوار مشکی پوشیدم حتی روسری هم سرم نکردم.در صورتی که اونها اینجوری نیستن.

به کسانی که به شما حسودی میکنند احترام بگذارید
زیرا اینها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانیدWink
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، .pARIYA
۳۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #37
هرکاری میکنید خودتون باشید فقط یه جوری باشید که به اونا هم بی احترامی نشه
مثلا اگه اهل روسری نیستید فقط یه شال حریر اونم جلسه اول که رسمیه بندازید برای بله بررون نه چون اون وقت شاید مجبور باشید همیشه سذتون کنید بذارید بدونن چی هستید و احترامی هم که براشون گذاشتید رو درک کنن
برای بله برون چون کمی از خونواده های دورتر هم میان اینکه لباسا کمی پوشیده باشه بهتره مثلا اینکه میخواید روی لباست عزیزم یه کت بپوشی خیلی خوبه

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، نارسیس ، marjann
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #38
ببخشید تو روز بعله برون چه چیزهایی ثبت میشه؟ مثلا مهریه؟ تاریخ عروسی خرید عروسی ؟ کالاهایی که داماد باید بگیره و نمیدونم آیا درباره وزن طلا هم صحبت میشه یا نه فقط میگند یک سرویس طلا

میشه راهنمایی کنید مرسی
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #39
سلام بچه ها ... یه سوال؟؟؟؟
ما روز عید فطر خانوااده شوشو آمدن خاستگاری. فقط 2 خانواده خودمون بودیم. ولی صحبت از همه چی شد من جمله مهریه.
بعد حالا قراره بیان که مثلا نشون بیارن برام. خودشون اسم روز اول و گذاشتن آشنایی مثلا حالا خاستگاریه. ولی خودم فکر می کنم در واقع بله برونه دیگه.
تنها فرقش اینه که چون خانواده همسرم خیلی در قید و بند رسم و رسومات نیستن اونروز هم قرار نیست کسی باشه. فقط خودمونیم.
نمیدونمم قراره چی بیارن (البته غیر اون نشون که نمی دونم یا انگشتره یا گردنبند) و چیکار کنن.
من خیلی دوست دارم دفتر بله برون داشته باشم که یادگاری بمونه. و از اونجایی که اونا اهلش نیستن به نظرتون خودم بگیرم بد نیست. چون در اخر قراره که همه زیرشو امضا کنن نکنه بهشون بر بخوره که مثلا ما داریم ازشون مدرک میگیرم که نزنن زیر حرفشون؟
غیر از اینا کاری هست که ما باید بکنیم؟ چون ما هم خیلی نمی دونیم

مهم نيست قفلها دست کيست؛مهم اینست كه کليدها دست خداست:-‏)‏
نقل قول
 سپاس شده توسط sima_bina
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #40
(۵-شهريور-۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ عصر)aavaa نوشته است:  سلام بچه ها ... یه سوال؟؟؟؟
ما روز عید فطر خانوااده شوشو آمدن خاستگاری. فقط 2 خانواده خودمون بودیم. ولی صحبت از همه چی شد من جمله مهریه.
بعد حالا قراره بیان که مثلا نشون بیارن برام. خودشون اسم روز اول و گذاشتن آشنایی مثلا حالا خاستگاریه. ولی خودم فکر می کنم در واقع بله برونه دیگه.
تنها فرقش اینه که چون خانواده همسرم خیلی در قید و بند رسم و رسومات نیستن اونروز هم قرار نیست کسی باشه. فقط خودمونیم.
نمیدونمم قراره چی بیارن (البته غیر اون نشون که نمی دونم یا انگشتره یا گردنبند) و چیکار کنن.
من خیلی دوست دارم دفتر بله برون داشته باشم که یادگاری بمونه. و از اونجایی که اونا اهلش نیستن به نظرتون خودم بگیرم بد نیست. چون در اخر قراره که همه زیرشو امضا کنن نکنه بهشون بر بخوره که مثلا ما داریم ازشون مدرک میگیرم که نزنن زیر حرفشون؟
غیر از اینا کاری هست که ما باید بکنیم؟ چون ما هم خیلی نمی دونیم

نه عزیزم اصلا زشت نیست منم خودم گرفتم چون اصلا شوشواینا نمیدونستن همچین دفتری هم هست من وشوشو یه روز که باهم بیرون بودیم گرفتیم خیلی هم همه خوششون اومد
حتما بگیر چون هم مدرکه هم به قول خودت یادگاری میمونه
اگرم احتمال میدی اونا ناراحت بشن جلوشون بگید که فقط میخوایم واسه یادگاری از اولین مراسممون داشته باشیم

هیچوقت ظاهر زندگی کسی رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید...
23 مهر 92 بعد از 6 سال مال همدیگه شدیمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام