بله برون

۱۸-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #21
RE: بله برون
(۹-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ عصر)melody نوشته است:  سلام دوستان، مراسم بله برونم نزدیکه .میخواستم بدونم دفترچه بله برون رو خانواده داماد باید بگیرن یا عروس و از کجا میشه تهیه کرد؟

یکم بالاتر از میدان بهارستان مخزن کارت عروسیه!! من رفتم دفتر بله برونمو از اونجا خریدم! چرمه و داخلش طلاکوبه! خیلی خوشگله! اگه اونجا بری خیلی مدلا میتونی ببینی New1
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، .pARIYA
۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ عصر توسط arooaha.)
ارسال: #22
میگن باید خانواده دختر بخره ولی برای من و شوشو خرید
ببین برای من یه شب خونواده خودم و شوشو بود صحبت کردیم چیزی هم ننوشتیم
یه قرار دیگه گذاشتیم که بزرگترای فامیل باشن هفته بعدش
مهمونامون حدود 40 نفر شد پیر و جوون بودن . نشون و پارچه و کیک و ..... چیزای که باید بیارن هم آوردن عاقد هم آوردیم که برامون صیغه محرمیت خوند ما 8 ماه آخه صیغه خوندیم بعد عقد کردم(با این که خونواده ها شدیدا مخالف بودن ولی خودم خواستم) بعد رفتیم تو یه اتاق خواهر شوشو دفتر و پر کرد آمدیم بیرون دفتر دست به دست چرخید
و بعد هم بزن و برقص و بعد هم شام و بعد کیک و باز هم بزن و برقص
اما مراسم نامزدیمون هم خیلی مفصل بود و ربطی به بله برون نداشت
2 بزرگتر از طرف شوشو و 2 تا هم از طرف عروس امضا میکنن ......... بعد عروس و داماد هم امضا میکنن البته یکی از اون 2 نفر پدر عروس پدر داماد هستن
دیگه نوشتن دفتر توافقی بین خود خونواده هاست
اگه خیلی نظر بقیه براتون مهمه بزارین همون شب که همه هستن ولی میتونین توافقی بین خود 2 تا خونواده و اون شب بدین دست بقیه ببینن
آخه فقط به خاطر احترامه دیگه کسی دخالت نمیکنه
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ عصر توسط miriama-1987.)
ارسال: #23
دخملی من خودم رفتم برا خودم خریدم سپردم به گلفروشی شوشو اینا با خودشون آوردن،البت قبلش با شوشوم هماهنگ بودم اگه طرفات غریبن نمی خواد بگی خودشون میارن،اگه هم نابلد باشن تو خرج برون یا همون مهربرونت می تونه پدرت مطرح کنه که این دفترو بیارین،ما دوهفته بعد بله برونمون بود با مهمونا،برا همین تو اون مجلس نوشتیم و امضاهارو گرفتیم

تو اون مجلس منظورم بله برونه وقتی بقیه مهمونا بودن....نه توی خرج برون

دیگران را بگذار !
دل به آفتاب بسپار
نگاه کن چگونه هر بامداد
صبور و سربلند
از شانه های خاکستری صبح بالا می آید
و ستارگان چگونه از روشنایی اش شرمنده می شوند
خاموش می شوند
دیگران را بگذار !
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA
۵-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ صبح
ارسال: #24
ما دوتا دفتر بله برون داشتیم یکی برای ما یکیم برای همسرینا دوتاشم شوشو گرفت که شب بله برون با حلقه . پارچه. چادر ... داده بودن گل فروشی تزئین کرده بود آوردن
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA
۵-تير-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #25
دفتر بله برون حتما باید باشه؟؟؟؟!!!!

در انتظار وصال Heart
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #26
عزیزم چیز قشنگیه اتیش جون....منم داشتم.معمولا توی یه تیکه کاغذ مینویسن..حالا اگه اون باشه بهتره...شکیله...دیگه گم هم نمیشه

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط atish
۶-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ صبح توسط زی زی.)
ارسال: #27
kati joooon
استرست طبیعی ... سعی کن قوی باشی ... اما حتما قبل بله برون سعی کنین خانواده ها سر همه چیز به تفاهم برسین بعد همه ی بزرگای فامیلو دعوت کنین... چون اگه قبل بله برون خانواده ها به توافق نرسن روز بله برون با اون شلوغی، سر یه سری مسائل مثل مهریه و تاریخ عروسی و داشتن یا نداشتن خونه و خیلی چیزای دیگه درگیری لفظی پیش می آد .. من 5 ماه پیش بله برونم بود... و سعی کردیم به اینجاها نکشه ..
امیدوارم همه چیز خوب پیش بره برات...
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #28
بچه ها بله برونه من بنا به دلایلی افتاده 5شنبه حالا ما موندیم ماه رمضونه چه ساعتی دعوت کنیم؟ساعت 8:30 افطاره مهمونامون هم زیادن همشونم ماله شوشو هستن ما همش 5-6 نفریم شام نمیخوام باشه مامانم اذیت میشه نمیدونم گیج شدم کی بگیم بیان ؟نظر بدین

بهترین و شیرین ترین روزهای زندگیم داره میاااااد میدونمممHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط sima_bina
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #29
(۱-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ صبح)فرناز1365 نوشته است:  بچه ها بله برونه من بنا به دلایلی افتاده 5شنبه حالا ما موندیم ماه رمضونه چه ساعتی دعوت کنیم؟ساعت 8:30 افطاره مهمونامون هم زیادن همشونم ماله شوشو هستن ما همش 5-6 نفریم شام نمیخوام باشه مامانم اذیت میشه نمیدونم گیج شدم کی بگیم بیان ؟نظر بدین

چه جالب بله برون منم پارسال ماه رمضون بود
ما که گفتیم ساعت 10 اومدن البته چون اونا دیراومدن نزدیکای 11.5تا ساعت 1اینا طول کشید
با شیرینی و شربت و چای هم پذیرایی شدن
بگو 9.5 تا 10بیان

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط فرناز1365 ، .pARIYA
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #30
(۱-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ صبح)فرناز1365 نوشته است:  بچه ها بله برونه من بنا به دلایلی افتاده 5شنبه حالا ما موندیم ماه رمضونه چه ساعتی دعوت کنیم؟ساعت 8:30 افطاره مهمونامون هم زیادن همشونم ماله شوشو هستن ما همش 5-6 نفریم شام نمیخوام باشه مامانم اذیت میشه نمیدونم گیج شدم کی بگیم بیان ؟نظر بدین

اگه سختتون نیست شام بگین بیان خوب خیلی بهتره.New2بله برون ما هم شام دادیم ما 7 نفر بودیم اونا 14 نفرBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط فرناز1365 ، .pARIYA ، sima_bina
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام