• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

بعد ازدواج شوهرت تو چی محدودت کرد؟؟

۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #21
RE: بعد ازدواج شوهرت تو چی محدودت کرد؟؟
شوهر من می گه مرد آزانسیه معلوم نیست کی هست

ميگن اين نيز بگذرد! اميدوارم با سرعت بگذرد
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #22
همسرم منو تو تنبلی محدود کرد!و اینکه خودمو دست کم بگیرم
هیچ محدودیتی ندارم.من که ازش راضیم.خدا تنشو سالم نگه داره
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگل ، sahar_f ، el8765 ، نازدونه ، sahar 91 ، abarkakia ، marziye1987 ، kosar
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #23
وای من فک میکردم فقط شوشو من با وسیله نقلیه ها مشکل داره ...................

برادر گلم بعد از تحمل بیماری روز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)تو سن 32 سالگی برای همیشه از بین ما رفت

اگه امضامو خوندین برای شادی روحش و اینکه مادرم و پدرم بتونن نبودش و تحمل کنن یه صلوات بفرستین . ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، mahshid ، Aryyyyy
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #24
شوهر من میگه نمیخواهم محدودت کنم که دیگران هم فکر کنن واقعا محدودی، فقط شأن و حرمت خودتو حفظ کن. الحق هم منو خیلی راحت گذاشته حتی از تو خونه ی پدریم، اما من خودم رفت و آمد و نوع پوششمرو رعایت میکنم.

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگل ، بهاردخت ، abarkakia ، میترا بانو ، Aryyyyy
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #25

من خودم همیشه ساده و بی آرایش میگردم موامم زیاد بیرون نیست ولی تا دلتون بخواد منو محدود میکنه میگه میری دوچرخه بازی با چادر ملی برو Big Grin
بعد میگه شوخی کردم منظورم اینه با مانتو کوتاه جلفات نریا!!!حالا اونا سلیقه خودش بوده خریده مامانمم نمیذاره هیچ جایی بپوشمشون,یا میخواستیم با دوستام بریم سفر نمیذاشت میگفت باید خودم باشم باهات
یه بار تو دانشگاه عینک نزدم یکی از دوستای صمیمیش افتاده بود دنبالم آقا دستور داد یا چشاتو آرایش نکن یا عینک بزن!!!مانتو سبزم نپوش چشمات سبز میشه
یه دفه ام پیش همکلاسیام وایساده بود یه مانتو خط خطی سفید سیاه تنم بود گفته بودن چقد تو این مانتوئه لاغر نشون میده اونم دیگه نذاشت بپوشم!!
خداییش از بابامم بیشتر گیر میده
ولی وقتی خودش باهامه دوست داره آرایش خفن کنم و تیپ جلف بزنم Confused
بعد بهش میگم هروقت اسمم رفت تو شناسنامت قدقد کن بهش بر میخوره قهرم میکنه باهام Cool
داره یادم میاد یکی یکی برا کارآموزی کارخونه خارج شهر بود کشت منو!!بابام میذاشت اون نمیذاشت!
یا برای پروژه چون من استادمونو خیلی دوست داشتم و همگروهام دوتا پسر بودن خیلی اذیتم کرد یه ترم عقب انداخت پروژه مو ولی چون قبل دوستیمون روش کار کرده بودم نتونست کاری کنه
فقط جلسه ها رو نمیذاشت برم که شب بود
هرچیم میگفتم بیا با هم بریم نمیومد!!
البته در تمام موارد من کار خودمو کردم و میکنم Big Grin ولی خدا به بعد ازدواجش رحم کنه
ما دائم با اسمس در ارتباطیم و هرجا بریم به هم میگیم حتی تا سر کوچه

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط banuyemehr ، مهراوه ، سوگل ، fatiti ، س.م ، Aryyyyy
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #26
من همون طوری ام که بودم. همیشه برام مهم بود آدم مستقل و آزادی باشم، از همون اول هم گفته بودم. مثل فاطیما اما سعی می کنم خودم هرجا می رم و هرکاری می کنم حتما بهش بگم از قبل تا اونم خوشحال و راضی باشه Smile

http://blog.nowaroos.com/noarous
نقل قول
 سپاس شده توسط banuyemehr ، samira- s.m ، میترا بانو
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #27
شوشو فقط اول آشناییمون به من گفت حجاب جزء هنجارهای خانوادشه و میخواد تو جمع خانواده که نامحرم هست روسری داشته باشم؛که منم قبلا داشتم؛ولی به تیپم اصلا کار نداره؛مشوق هم هست Smile بعد نامزدی قرتی تر شدم Smile
میگه اگه یه زمانی هم خواستیم خارج زندگی کنیم؛اگر خواستی میتونی حجابتو برداری؛انتخاب با خودته
کلا خیلی اپن ماینده دوسش میدارم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط میترا بانو
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #28
این بستگی به اخلاق طرفت داره.

ولی شوهر من تو هیچی محدودم نکرد تازه بیشتر از قبل آزادی دارم البته من هم سو استفاده نکردم

وزن اوليه ١٢ تير : ٦٤.٨
وزن فعلي ١٦ مرداد : ٦٢.٣
چالش اين هفته : ٦١
***وزن هدف : ٦٠***

*اميدوارم تا اخر مرداد به هدفم برسم*
نقل قول
 سپاس شده توسط میترا بانو
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ صبح
ارسال: #29
من قبل ازدواج خیلی راحت بودم کلا تیپام متفاوت بود...نمیتونستم یه جور باشم...یه روز مانتو بلند بلند و کاملا خانومی تیپ میزدم یه روز به قول شوهرم با بلوز شلوار میومدم بیرون...

کلا تو کار رنگ روشنم بودم سبزو...با خودم میگفتم بشه 20-25سالم دیگه روم نمیشه ازنا بپوشم...Big Grin

خب از بعد ازدواج چادر شرط اصلی بود....اوایل دوست داشتم احساس میکردم خیلی قشنگه وواقعام بود...همونجوریش توی خیابون هزارتا حرف میشنیدم

من کلا از ادمایی که چادر میپوشن و صد قلم ارایش میکنن و موهاشون بیرونه خوشم نمیومد...خودمم موهام کاملا داخل و ارایشم خیلی ملایم

بود...همونجوریش جاریهام میگفتن چه قدر ارایش میکنه...البته تو خونه هاااااااا...

یه دوستم خیلی صمیمی هم داشتم که اصلا ازش خوشش نمیومد گفت حق نداری باهاش رابطه داشته باشی منم واسم سخت بود وقتی نبود

با مادر شوهرم بودم با هیچ دوستی ارتباط نداشتم باید ارایش نمیکردم چادرم باید سرم میبود من خودم زیاد اهل اصلاح و این چیزا نبودم به خاطر همین همیشه ابروهام پر بود با مادر شوهرم جایی میرفتم هر کی به مادر شوهرم میگفت دخترتونو عروس نمیکنین...

از این بابت بیرون رفتن تنها مجاز نبود....ههههBig Grin

بعدش خودم رفتم کلاس ثبتنام کردم شوهرم میگفت توی کلاستون پسر هست؟؟؟چادرتو در نیاریاااااااااا....زیاد بیرون نباش زیاد خونه مامانت نرو...

بعد 2سال چادرمو برداشتم ولی دیگه نه مثل قبل مانتوهام همه بلند و موهام داخل قبل ازدواج بیرون میرفتم موهامو درست نمیکردم ولی بیرون بود...

از وقتی بدون مانتو شدم یه عالمه حرف شنیدم از خونواده شوهر....Sad

الان بهتره دیگه....

خدایا شکرت مامان شدم عاشقتم خدا New1
نقل قول
 سپاس شده توسط میترا بانو ، goliahvazi ، فرین آفرین
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #30
سوگول دیونه خوب قبلش گفته دیگه خودت خواستی چشات دراد
منم خونه بابام فوق العاده راحت بودم الان فرق کرده خوبه ولی به اندازه قبل نه ، الان مانتو باید حتما زیر زانو باشه موها نباید زیاد بیرون باشه البته به مدل دار بودن مو بیشتر گیر میده ساده بیرون باشه مشکلی نداره ولی فرق کج و فوکول و ... و الخصوصصصصصصصصصصصصصصصصصص گردنم دیونه میشه اگه معلوم بشه
مهمون میاد خونمون باید مانتو یا چادر سرم باشه نمیزاره بلوز شلوار تنم باشه میگه توپولی نمیخام اندامت معلوم میشه تو لباس
ولی به ارایش اصلا کاری نداره حتی اگه خفه کنم خودمو دوست داره چه بیرون چه مهمونی میگه خوش تیپ باش ولی با همون 3 مورد بالا
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگل ، میترا بانو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام