• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

بشقاب سلامت !!! (عکس)

۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #1

بشقاب سلامت !!! (عکس)
بشقاب سلامت !!! (عکس)

دوستای گل سلام.

خوش اومدین

این تاپیک عکس بشقابای غذاهای رژیمی تون + توضیح ( طرز تهیه و ...) بذارین Idea

فقط فقط عکس از غذاهای رژیمی خودتون

رژیمی نباشن حذف میشنا Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin میخوایم لاغر شیم. New2New2

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط secret ، sonia70 ، M@l-l$A ، زیبای زیبا ، زیبای بی همتا ، س.م ، samane666 ، Riraa ، محی123 ، فرشته ی نجات ، نسیم خانوم ، دختر ایرونی ، nonoo ، sani92 ، *ورووجک* ، nafas1404 ، سانی قاصدک ، ham nafas ، فالاچی ، mar0am ، mahya .kh ، مهتاب69 ، maryva ، NafaS_BaNoO ، مامان ژووژه ، Tati Beauty ، روکسانا ، nasibe_603
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ صبح توسط فرشته ی نجات.)
ارسال: #2
RE: بشقاب سلامت !!! (عکس)
سلام دوست جوناHeart ، الویه کاملا رژیمیHeart
مواد لازم : Big Grin
1 عددسیب زمینی متوسط و 2 تخم مرغ آب پز، مرغ آب پز، خیار شور، نخود فرنگی (دلخواه) ، ماست کم چرب سون یک فنجان، آبلیمو، نمک و فلفل
برای اینکه کالریش کمتر بشه من زرده یکی از تخم مرغ ها رو نریختمNew2
، میتونید یک قاشق روغن زیتون به سس ماست که ترکیبی از ماست و آبلیمو و نمک و فلفل سیاه است اضافه کنیدNew2
پیشنهاد میکنم نخود فرنگی به خاطر خاصیت زیاد و فیبر بالاش حذف نکنید خیلی خوب سیرتون میکنهNew1
[تصویر: بشقاب سلامت !!!  (عکس)]
مواد خردشده با هم ترکیب میکنیمCool

کالری در مجموع 300 تا است که من در دو وعده خوردم ، یعنی هر وعده 150 تا که واقعا سیر شدمLub
تزیینم تو حلقم3 (12)3 (12) ببخشید آخر شب بود و برای فردا سرکارم برداشتمNew1New1

خدایـــا بهم سلامتـــــی، آرامــــــــــش، تــــــــعـــــــقـــــــــــــــل و برکــــــت هدیــه بـــدهAngel
دل صبورم تسلیت.....
واگذارشون کردم به خـــــــــــــدا.........
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحل آرام ، محی123 ، نسیم خانوم ، shabnam.m ، fereshte.t ، Riraa ، fateme14k ، الهه 1988 ، samane666 ، * عروس بهار * ، kitty ، آدریانا20 ، H*-*H ، yasaman_baha ، مانازرین ، paarkalaghi ، roya khyal ، secret ، *elay* ، nafas1404 ، سانی قاصدک ، .Maryam ، زیبای بی همتا ، هانیه خاتون ، mar0am ، mahya .kh ، مهتاب69 ، tara 1987 ، ملیکه ملکیان ، Anis71 ، مامان ژووژه ، NafaS_BaNoO ، زن باران (مهتاب65) ، Khanom Tala ، مدیس ، Reyhaneh70 ، HP_22 ، Tati Beauty ، آرامشه خیال ، روکسانا ، nasibe_603
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #3
این ایده رو 6ماه پیش گفتم اینجا.هیشکی توجه نکرد همه گفتن همون صفحه امروز غذا چی داریم کافیه.خوشحالم که این صفحرو باز کردید واسموننننن واقعا
اصلا روغن ندارن.اون سبز هم اب کرفسه

من واقعا اینجارو دوست دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته ی نجات ، H*-*H ، دریاا ، secret ، roya khyal ، *elay* ، *ورووجک* ، nafas1404 ، سانی قاصدک ، *ZAHRA* ، .Maryam ، زیبای بی همتا ، mar0am ، shabnam.m ، نسیم خانوم ، mahya .kh ، maryva ، NafaS_BaNoO ، tara 1987 ، ملیکه ملکیان ، efeta ، Anis71 ، مامان ژووژه ، توپراک ، Khanom Tala ، gole_yakh ، Reyhaneh70 ، HP_22 ، Tati Beauty ، samira94 ، روکسانا ، مرضیه هستم ، nasibe_603
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #4
موادی که توی عکس بالا هست: پیاز، تخم‌مرغ، فلفل قرمز، کره، نمک، ادویه، آویشن، اسفناج، گوشت مرغ چرخ شده.
-
دستوری که من باهاش درست میکنم:
یه دونه پیاز کوچیک رو رنده و آبش رو جدا کنید.
یه دونه سینه مرغ رو توی چرخ گوشت یا غذا ساز خرد کنید.
فلفل رو خرد کنید. اگر گوجه بزنید خودش رو نمیگیره.
ادویه و سبزیجات دلخواهتون رو اضافه کنید. آویشن بزنید که بوش عالی میشه.
یه دونه تخم‌مرغ اضافه کنید + یک قاشق آرد و اگه خواستید یک قاشق کوچیک روغن زیتون یا کره.خوب ورز بدین. اگه شل بود کمی آرد بزنین. اگه سفت بود کمی نمک. اگه خیلی چسبناک بود و حالت نگرفت کمی روغن زیتون یا کره.
به اندازه کف دست و ضخامت زیاد شکل بدین و بزارین توی تابه رژیمی یا ماکروفر.
اون چربی هم که کف ظرف میبینید خودش پس میده. روغن جدا نیست.
سریع و راحت. نوش جانHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط secret ، *ورووجک* ، nafas1404 ، mar0am ، نسیم خانوم ، samane666 ، NafaS_BaNoO ، مسـتان
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ صبح توسط mar0am.)
ارسال: #5

ورژن برعکس shepherd's pie کاملن رژیمی. (توی ورژن اصلی shepherd's pie طبقه ی اول گوشت میشه و طبقه ی دوم سیب زمینی. من ترجیح میدم سیب زمینی طبقه ی اول باشه تا برش ها تمیز تر دربیاد. )

دو تا سیب زمینی درشت آبپز رو له میکنیم. یه تخم مرغ بهش اضافه میکنیم(بیشتر وقتا تخم مرغ رو حذف میکنم.) با کمی نمک و فلفل فراوان مزه دارش میکنیم. کف ظرفی که بشه توی فر گذاشت پهنش میکنیم.
یه دونه پیاز درشت رو خورد میکنیم.(بسته به سلیقه نگینی یا کشیده) میریزیم توی ظرف نچسب و بدون روغن تفتش میدید. کمی که نرم شد و رنگش تغییر کرد. سویایی که از قبل خیس کردیم و آبش رو گرفتیم اضافه میکنیم(اصلش 250 گرم گوشته. من 100 گرم سویای خشک خیس میکنم به جاش.) و اونم بدون اضافه کردن روغن تفت میدیم. یکی دو قاشق رب بهش اضافه میکنیم. با نمک و فلفل و ادویه های دلخواه، آبلیموی تازه یا کهنه مزه دارش میکنیم.(میشه هویج و نخود فرنگی و جعفری هم توش ریخت) مخلوط گوشت چرخ کرده یا سویا رو هم روی سیب زمینی پخش میکنیم. یه ربع بیست دیقه توی فر میذاریمش و بعد نوش جان میکنیم. این مقدار برای 6 نفر مناسبه.
کل این مخلوط 1200 کالری با گوشت چرخکرده و 800 کالری با سویاس. برشی که توی عکس هست یک هشتم این مقدار با سویاس که میشه 100 کالری. کنارش کاهو و گوجه خیارشور باشه میشه یه ناهار خوب که با وجود کالری کمش حسابی آدم رو سیر میکنه.
میشه همون اول پیاز رو با یه قاشق روغن سرخ کرد. بیشتر رو توصیه نمیکنم. ولی کالری روغنم باید به 1200 کالری کل اضافه کرد میشه حدود 1350.

البته این دفعه حوصله ی پیاز خورد کردن نداشتم از پیازداغ آماده ی مامان پز استفاده کردم خیلی کم روغن داشت.
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحل آرام ، shabnam.m ، فرشته ی نجات ، نسیم خانوم ، eliiii6323 ، ریان ، مهتاب69 ، nazita ، samane666 ، NafaS_BaNoO ، tara 1987 ، Anis71 ، مامان ژووژه ، Khanom Tala ، Reyhaneh70 ، HP_22 ، nasibe_603
۲۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #6
خب اینم یه بشقاب سلامت دیگه....

خوشحالم از بودنت و هست بودنت از خوشحالیم
نقل قول
 سپاس شده توسط Anis71 ، fereshte.t ، NafaS_BaNoO ، shabnam.m ، فرشته ی نجات ، توپراک ، Reyhaneh70 ، HP_22 ، Tati Beauty ، nasibe_603
۲۳-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ صبح توسط cHaPDaST.)
ارسال: #7
اقامون خیلی خوشش اومد از بس که تنبل خانه

دلم تنگ شده...برای پارسال اینموقع هاHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای زیبا ، heven ، روژیار ، Anis71 ، nasim73 ، فرشته ی نجات ، توپراک ، shabnam.m ، زن باران (مهتاب65) ، Khanom Tala ، سانی قاصدک ، *ناهید* ، gole_yakh ، HP_22 ، نسیم خانوم ، Tati Beauty ، *elay* ، nasibe_603
۲۷-آبان-۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #8

اینم از بشقاب سلامت همین الانه من Tongue

[تصویر: بشقاب سلامت !!!  (عکس)]" alt="تصویر: [تصویر: بشقاب سلامت !!!  (عکس)]" title="تصویر: [تصویر: بشقاب سلامت !!!  (عکس)]" />

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!! ، Khanom Tala ، توپراک ، Barman ، *ناهید* ، gole_yakh ، HP_22 ، نسیم خانوم ، فرشته ی نجات ، secret ، heven ، Tati Beauty ، Favori ، زیبای بی همتا ، nasibe_603
۴-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #9
این عکسها هم برای چندروز پیشه...ایشالا که بحث و عکس وسیعتر و مفیدتر بشه من خودم با دیدن فقط یه نمونه اونم عکس نسیم جون سرذوق اومدم و اقامون کلی استقبال کرد بنظرم خیلی جای پیشرفت و ابتکار هست

دلم تنگ شده...برای پارسال اینموقع هاHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz222 ، Barman ، secret ، آرزو بانو ، *ناهید* ، samsoon ، shabnam.m ، heven ، وفا ، توپراک ، Tati Beauty ، نسیم خانوم ، خانوم دکتری ، gole_yakh ، مرضیه هستم ، Favori ، maria_giant ، Royaiy ، nasibe_603
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #10

من واقعا اینجارو دوست دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz222 ، زن باران (مهتاب65) ، secret ، shabnam.m ، Favori ، gole_yakh ، *elay* ، شیما شین ، زیبای بی همتا ، maria_giant ، nasibe_603
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام