• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

بزرگترین مشکل من و همسرم(قوانین پست اول)

۱-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #1
با یه همسری که قدرت تصمیم گیری نداره باید چیکار کرد?
بچه ها همسر من ب هیچ عنوان قدرت تصمیم گیری نداره
الان میگه بریم فلان کارو بکنیم یه ساعت بعد میگه دوستم گفت نکنید
یه روز میگه بریم فلان چیزو بخریم فرداش میگه خواهرم گفت یه ماه دیگه بخرید
الان میگه ما این کارو نمیکنیم
فرداش میگه مامانم گفته این کارو بکنید....
ااااااااه خسته شدم تو رو خدا بگید با این آدم سست عنصر من چیکار کنم
همه چیزش خوبه خیلیم دوسش دارم ولی این اخلاقش اذیتم میکنه

دخملم نازم ب دنیا اومد
خدایا شکرت ب خاطر این گل زیباHeart
 سپاس شده توسط ala ، كاترين ، Zendegim ، atena ، هایدی** ، میداز
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #2

بزرگترین مشکل من و همسرم(قوانین پست اول)
تاپیک جدید با قوانین قبلی وانیا جون قوانینو بذار همین اول که همه ببیننNew1
 سپاس شده توسط vania ، Aroose Maloos ، Leni ، darvag ، sahroorah ، آوینا ، bahar000000 ، shaghayegh.r ، nona ، sevdayi ، baran.bahar ، بهانه زندگی من ، تارا جان ، فروغ بنی ، فلفل بانو
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #3
RE: بزرگترین مشکل من و همسرم(قوانین پست اول)

خوب دوستان عزیزم اینم از تاپیک جدید. خانومای گل و دوستان عزیزم قانون این تاپیک و دیگه تقریبا همه میدونن اما باز برای اون دسته از عزیزانی که اطلاع ندارن میگم که قانون تاپیک به این صورته که هر کس پستی میزاره پایان همون روز و نهایت تا 48 ساعت بعد وقتی جوابشو گرفت سریعا پاک کنه در غیر این صورت اخطار میگرن و بعد از چند بار اخطار بن خواهند شد. با تشکر از همه دوستان گلم که همکاری کردن و از این به بعد هم خواهند کرد. New1New1New1New2New2New2New2New2New2New2

خدایا ازت ممنونم 7شهریوربه بهترین روز زندگیم تبدیل شد و همه چیزعالی بود
اتلیه:صدف محشرررررر بود عالیییییی
تالار:قصرازادی
ارایشگاه:یاس نقره ای
دوستان گلم منتظر نظراتتون تو وبلاگم هستم
http://zendgieashghanamon.blogfa.com/
 سپاس شده توسط Aroose Maloos ، darvag ، Leni ، sahroorah ، آوینا ، shaghayegh.r ، اسپارو . ، samira-b ، sevdayi ، دختر اسفند. ، baran.bahar ، HiddenBride ، تارا جان ، eliela ، باران زیبا ، خانم میم ، 30ma-20
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #4

و اما طریقه پیدا کردن پست ها:

دوستان عزیزم پایین پستاتون دکمه جستجو رو میزنید و تمام پستاتون رو براتون میاره بعد پستای مربوط به این تاپیک و تو سربرگ های مختلف باز میکنید و سریع پاک میکنید خیلی کار راحتی به خداااااا پس همگی همکاری کنید لطفاNew1New1New1New1

خدایا ازت ممنونم 7شهریوربه بهترین روز زندگیم تبدیل شد و همه چیزعالی بود
اتلیه:صدف محشرررررر بود عالیییییی
تالار:قصرازادی
ارایشگاه:یاس نقره ای
دوستان گلم منتظر نظراتتون تو وبلاگم هستم
http://zendgieashghanamon.blogfa.com/
 سپاس شده توسط Aroose Maloos ، darvag ، sahroorah ، آوینا ، samira-b ، 30ma-20 ، HiddenBride ، khanoomGol ، باران زیبا
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #5

بچه ها الان بهتون تذکر بدم ؟؟؟؟؟؟ بازم میگن شما به تازه واردا اهمیت نمیدین و جواب نمیدین !!!!! اولویت تاپیک با حل مشکلاته پس اگر کسی سوالی پرسید یا مشکلی داشت اول جواب اونو بدین بعد به بحثای روزمره برسید مرسی
 سپاس شده توسط darvag ، ashoosan ، Aroose Maloos ، Leni ، sahroorah ، vania ، eli_khanoom ، shaghayegh.r ، nona ، sahark ، P@ri Jo0n ، دختر کاشونی ، آوینا ، دختر اسفند. ، Rijina ، baran.bahar ، HiddenBride ، eliela ، inaz ، گل بنفشه ، nila1360 ، باران زیبا ، 30ma-20 ، hiva73 ، nonoo
۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ صبح
ارسال: #6
بچه ها دیشب یه جایی خوندم:"همیشه تو زندگی آدم بایستی یه عده باشند که کارهای مربوط به بخش تاریک زندگیشو رهبری کنن. بعد شما فکر کنین تو عروسی من این وظیفه برعهده خالم و دخترخاله هام بود

بچه ها تورو خدا برای خونه دار شدنمون دعا کنید،
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون پرونويا (pronovias)

تالار و باغ: تالار امیتیس

سپاس شده توسط parasto azada ، اسپارو . ، تارا جان ، هانیه خاتون ، مینا75 ، صفا جون ، Zendegim ، samiiira_ziba ، میداز ، hiva73
۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #7
شوهر من میگه زودی بپر جلو تا کسی ننشسته3 (12)البته مادر شوهرم و پدر شوهرم خیلی فهمیدن اصلا جلو نمیشنن ولی خوب وقتایی که من با آقایی قهلم به زور مادرشوهرمو مینشونم جلو و اینچنین است که همه میفهمن من قهرمBig Grin3 (12) New2

خدایا شکررررررررررررررررررررررررررررت

9 مرداد شد بهترین روز زندگیم شده بودم یه عروس ملوس ناز
آغااااااااااااااا چقد عروسی مدتش کمه نمیشه زیادش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابااااااااا لطفا مسئولین رسیدگی کنند خوووووووووووووووووBig Grin
 سپاس شده توسط عروسکی ، parasto azada ، nazi22 ، baran.bahar ، nasina7 ، tintini ، صفا جون ، parastoo938 ، m_lovely ، رها 92 ، كاشوني . فاطمه ، hiva73 ، nonoo
۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #8
به نظرم اصلا نگو مادرت خانواده ات اما سکوت کن اخرش میفهمه اشتباه می کنه خیلی به کاراش بی توجه باش این نظر منه اگه همش کل کل کنی تو روت وا میسه می گه چی کار خانوادم داری

92/7/24تاریخ عقدمون
93/7/24 عروسییییییییی
هوررررررررررررراااا
عروسیه مام عالییییییییییییییییی گذشت خدایا شکرتNew1
 سپاس شده توسط Leni ، baran.bahar ، رها 92 ، كاشوني . فاطمه ، hiva73
۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #9
میثاق جون یه چندتا نصیحت از من که تجربه ی 12سال زندگی مشترک رودارم داشته باش.اولا خودتو عادت بده از هر ده مساله یکیشو به شوهرت بگی اونم اگر لازمه هرچه قدر هم که عاشقشی.چون پسر دیگریه. دوما به خانوادش حساسیت نشون نده بذر محبت تو دلش بکار امسال نشد سال دیگه جواب میده .سال دیگه نشد شاید دوسال یا 5سال بعد ولی جواب میده. چیزی که تو داری که خونوادش ندارن{بی ادبی شد ببخشید}. مردها طبیعتشون اینطوره که کم حرف باشن.و در اخر با فامیل شوهر رفت و امد داشته باش .بگو بخند داشته باش ولییییییییییی از خودت و خانوادت اطلاعات نده بهشون. میبخشیدا با محبت خرشون کن.بازم ببخشید

خدایا دستمو بگیر
 سپاس شده توسط میثاق ، Leni ، Amene joon ، سارا باربی ، شوکا خانومی ، نفس اقایی ، pary ، tara 1987 ، samira-b ، lovestar ، نگار ح ، parmis93 ، Baby jon ، parastoo938 ، P@ri Jo0n ، رها 92 ، میداز ، قرمـــ♥ــــــز ، كاشوني . فاطمه
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #10

به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
اونی که زود میرنجه زود میره، زود هم برمیگرده. ولی اونی که دیر میرنجه دیر میره، اما دیگه برنمیگرده ...

رنج را نباید امتداد داد باید مثل یک چاقو که چیزها را می‏بره و از میانشون می‏گذره از بعضی آدم‏ها بگذری و برای همیشه قائله رنج آور را تمام کنی.

بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.

مهم نیست که چه اندازه می بخشیم بلکه مهم اینه که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود داره.

شاید کسی که روزی با تو خندیده رو از یاد ببری، اما هرگز اونی رو که با تو اشک ریخته، فراموش نکنی.

توانایی عشق ورزیدن؛ بزرگ‌ترین هنر دنیاست.

از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛ ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه.

اگر بتونی دیگری را همونطور که هست بپذیری و هنوز عاشقش باشی؛ عشق تو کاملا واقعیه.

همیشه وقتی گریه می کنی اونی که آرومت میکنه دوستت داره اما اونی که با تو گریه میکنه عاشقته.

کسی که دوستت داره، همش نگرانته. به خاطر همین بیشتر از اینکه بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش.

و بالاخره خواهی فهمید که :

همیشه یک ذره حقیقت پشت هر"فقط یه شوخی بود " هست.

یک کم کنجکاوی پشت" همین طوری پرسیدم " هست.

قدری احساسات پشت"به من چه اصلا " هست.

مقداری خرد پشت " چه میدونم" هست.

و اندکی درد پشت" اشکالی نداره" هست.

تنها یک نیروست که قدرت واقعی دارد
و آن نیروی محبت است.
آدمی که عشق می ورزد، دنبال قدرت نمی رود
او خود صاحب قدرت است. Heart
 سپاس شده توسط تارا جان ، bita-a ، Leni ، parasto azada ، کیاناز ، samiiira_ziba ، اسپارو . ، آوینا ، behi.sisi ، baharlove ، Amene joon ، نفس اقایی ، Aroose Maloos ، Nazi1991 ، VOROOJACK ، khargosh66 ، Zendegim ، haana64 ، بی نشان ، parmis93 ، sahbaj ، tintini ، خوب ، s.alikhani ، darvag ، eliela ، 30ma-20 ، sepinood ، vania ، نازیلا مهربان ، parastoo938 ، sanazi* ، میخک ، صبا65 ، درسا ، "گلمهر" ، sonia goli ، masi62 ، میداز ، ترلان6907 ، فهیمه جون ، فصل پاییزی ، خانم میم ، عروس امروز ، mahshad joon ، قرمـــ♥ــــــز ، آیتا ، janan joon ، MOJDE_19 ، hiva73 ، sun-sun
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام