• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

بزرگترین مشکل من با همسرم(قوانین پست اول)

۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1

بزرگترین مشکل من با همسرم(قوانین پست اول)
New2

[quote='alis' pid='5847754' dateline='1428142754']
[color=#FF69B4
تاپیک با روال تاپیکهای قبلی مرسی از همکاریه همگیHeart

قوانین تاپیک :
1.اسپم ها ویا پست هایی که پاسخشون دریافت شده قبل از آفلاین شدن پاک بشه
و یا اگر احیانا جوابی دریافت نکردین پستتون رو روز بعد تکرار کنین و پست قبلی رو پاک کنین وبه محض گرفتن پاسختون کل ارسالاتون رو پاکسازی کنید.
2.اگر مسئول تاپیک بیش از 2بار به کسی پیغام بده واون شخص پستشو پاک نکنه مدیر پست اون فرد رو پاک کرده وبهش اخطار میده.
طریقه پیدا کردن پست ها:
پایین پستاتون دکمه جستجو رو میزنید و تمام پستاتون رو براتون میاره بعد پستای مربوط به این تاپیک و تو سربرگ های مختلف باز میکنید و سریع پاک میکنید
مسئول تاپیک کاربر zendegim و یا کسی که به طور موقت از طرف ایشون انتخاب بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط lilac ، نیلوفرانه۹۳ ، darvag ، رضوانه ، Maryam290
۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ عصر توسط Zendegim.)
ارسال: #2

RE: بزرگترین مشکل با همسرم(قوانین پست اول)
آلیس جان خیلی ممنون عزیزم

دوستان محترم
لطفا توو تاپیک جدید از همین اول رعایت بفرمایید
با کسی که اسپماش بمونه به شدت بد برخورد خواهد شد.

ممنون از همکاریتون

✿خدایا معجزتو به همین زودی توو زندگیم میبینم✿
❤خدایا
میشه نگام کنی
راحت شه زندگیم
چشم برندار ازم
میپاشه زندگیم❤
نقل قول
 سپاس شده توسط امیر گلم ، lilac ، samiiira_ziba ، 2015 ، roro naz ، soheilahamed ، نیلوفرانه۹۳ ، محی123 ، afrooz-ehsan ، darvag ، maryva ، Raha jooon ، پارمیسم ، hayahoo ، Maryam290
۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ عصر توسط sibe sorkh.)
ارسال: #3
سلام عشقولیا تاپیکه نو مبارکککککککک

پروردگارا......

اگر در این دنیا کسی هست که طاقت دیدن سعادت ما را ندارد،چنان به او سعادت بده که سعادت ما را از یاد ببردHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Zendegim ، امیر گلم ، lilac ، نیلوفرانه۹۳ ، ماه نو ، soheilahamed ، darvag ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #4
سلااااام Smile
تاپیک نو مبارک عشقولیاااا New1

بچه ها سلی امروز اومده ؟

♥عروس مشهد♥
تاریخ عروسی : 30 اسفند 95
آرایشگاه : نغمه و نگین
مزون : زنبق
تالار : لوکس طلایی
آتلیه : روز خاص

امیدوارم روز عروسیم به من و همسرم خیلی خیلیییی خوش بگذره♥
♥ ✿♥ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط samiiira_ziba ، امیر گلم ، Zendegim ، نیلوفرانه۹۳ ، soheilahamed ، Maryam290
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #5

سلام خانومهای عزیز به خاطر اعتراضات زیاد کاربرا تا حد امکان صحبتهای خارج از موضوع رو کم کنید و اگر تازه واردی سوالی کرد و مشکلی داشت نظرتون رو بگید حتی اگر جوابی ندارید بگید که راهی به ذهنتون نمیرسه که اون شخص حس دیده نشدن بهش دست نده و نگه فقط به یه عده خاص جواب میدین یا توجه نمیکنن و چت میکنن و .. ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhi 2 ، Zendegim ، ...سهيلا... ، نیلوفرانه۹۳ ، shabnamjon ، امیر گلم ، محی123 ، 2015 ، bahareh-67 ، soheilahamed ، Raha jooon ، Banuye-ehsas ، hiva73 ، shima_24 ، mahijooon ، hayahoo ، Maryam290
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #6
(۸-شهريور-۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ صبح)NasrinGoli نوشته است:  
(۸-شهريور-۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ صبح)memol.goli نوشته است:  من ندیدم تعریف سارا رو پاکش کرد؟
ریحان منم دقیقا تو دوره بارداری فهمیدم که مادرشوهرم فاقد انسانیت و شعور و واقعا دیگه برام بی ارزشه
فک کن 5شنبه مادرشوهرم اینا رو دعوت کردیم واسه شام جمعشم مامانم اینا بعد شوهرم خیلی هوامو داشت و کمک میکرد موقع غذا کشیدن شوهرم هی بمن کمک میکرد من داشتم سس سالادو میزدم بهش گفتم عزیزم تو برنجو بکش یدفعه مامانش پریده وسط که نه پسر جان بده من بکشم بضی کارا زنونه ست بعضی کارا مردونه توکه نباید برنج بکشی بعدم هی بهش گفتم بمیرم برات دورت بگردم یه روزی فکرشو میکردی اینکارارو بکنی

ممول جون من هنوز باردار نشدم اما مادر شوهرم جمعه بهم میگه : خواب دیدم باردار بودی و هیچ کار نمیکردی و همش به پسرم دستور میدادی . منم گفتم نه این بچه را میخوایم نه اینکه اینقدر پسرم اذیت بشه New3 New3 New3

من باید چی میگفتم؟!؟!؟ Surprised Surprised Surprised

یا خداااااااااااااااااااا ، چه حرفهای عجیب غریبی!!!!!!

عزیزم مادر شوهرت اینقدر دنبال اینه که فقط حرف در بیاره هنوز با اتفاق نیافتاده هم درگیره. و فقط داره خودش رو اذیت میکنه. بچه ها شماها اهمیت ندین و فقط هر کاری رو صلاح میدونین انجام بدین. خوب مراعات کردن دیگرون هم حدی داره.

زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است

تا در آن دوست نباشد، همه درها بسته است.
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفرانه۹۳ ، NasrinGoli ، memol.goli ، 2015 ، آناهیتا72 ، Maryam290
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #7
بچه ها یه تاپیک داشتیم به اسم جدایی نمیدونم کجاست کسی لینکش و داره؟

هفته بیست و چهارم
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفرانه۹۳ ، Maryam290
۸-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #8
یکی از مشکلات من با همسرم اینکه یه مقدار پول واسم بانک گذاشته که ماهانه سود بهش میاد
حالا از اون موقع اگه باهم باشیم و یه چیز بخوام بخرم خودش حساب میکنه وگرنه اگه بهش بگم پول بده برم آرایشگاه یا قبض موبایلمو بدم میگه خودت که پول داری از پول خودت خرج کن
من دوس ندارم اصلا به سود پولم دست بزنم حالا موندم چیکار کنم

پدر و مادر عزیزم تو 36روزگی پسرم آسمانی شدن و مارو تنها گذاشتن.....
من موندم و هزاران خاطره و حسرت....
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفرانه۹۳ ، samiiira_ziba ، Maryam290
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #9
بچه ها سلام می تونم مشکلمو بگم ؟

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #10
برای چی اونجا ؟؟؟ مشکلمو با همسرم می خوام عنوان کنم

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام