• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

برند کریستال لیزا موری

۷-خرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #1
برند کریستال لیزا موری
سلام به همه نو عروس های گل

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، ساچلی1
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #2
RE: برند کریستال لیزا موری
بچها کریستال خیلی گرونه. من نتونستم مار خوبی بخرم. رفتم چینی خریدم. بنظرتون بده؟
معلوم میشه؟
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ عصر توسط ساچلی1.)
ارسال: #3
سلام دوستان مدت دوسال خواننده خاموش بودم ازدیروز درگیر عضویت توسایت بودم
تا بیام ازتون بابت این تایپیک تشکرکنم.من حدود یه ماهه کریستال لیزا موری گرفتم عاششششق شونم
اما تو اینترنت هیچی درموردشون نیست!

(۹-خرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ صبح)صنانام نوشته است:  بچها کریستال خیلی گرونه. من نتونستم مار خوبی بخرم. رفتم چینی خریدم. بنظرتون بده؟
معلوم میشه؟

عزیزم کریستال باقیمت مناسب هم موجوده!چینی هات مبارکه ولی به نظرمن کریستال واسه پذیرایی شیک ترهLub

[تصویر: برند کریستال لیزا موری]

اینم سرویس من!315تومان
شامل:6 عدد قندان- 6عدد پیاله- 6عدد پیش دستی-اعدد میوه خوری-شکلات خوری-آجیل خوری- شیرینی خوری

بچه ها یادم رفت یه دست فنجون هم داره!
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ عصر توسط tandiss.)
ارسال: #4
دوستان سلام این تاپیک به درخواست من ایجاد شده و به مرور قیمتها محصولات و اطلاعات تکمیلی رو در مورد این برند ارسال میکنم اگر سوالی بود در همینجا میتونید بپرسید و حتما منتظر نظراتتون هم هستم .
توضیح کلی در مورد برند :

برند لیزا موری به عنوان کریستالی نو و دوستدار جامعه سالم و خانواده ها ، با اولین محصولات تولیدی خود به اسم ورسای (versai) با محصولات زیر وارد بازار گردید
طرح های ورسای طرحی سنتی و کلاسیک بوده و شامل آیتم های زیر می باشد:
• پیش دستی
• کاسه کوچک
• کاسه متوسط یا آجیل خوری
• شیرینی خوری
• فنجان
• لیوان های کوتاه و بلند
• قندان
• شکلات خوری
• کاسه گود بزرگ
مراکز فروش محصولات لیزا موری در ایران
1. فروشگاه های زنجیره ای رفاه
2. فروشگاه های زنجیره ای هایپر می
3. و به زودی در فروشگاه های زنجیره ای هایپر استار
4. فروشگاه های لوازم خانگی واقع میدان شوش که شامل پاساژ نور، پاساژ شهرداری و سرای سبز می باشد

قیمت تقریبی سرویس 23 پارچه محصولات لیزا موری
300 تا 320 هزار تومان

لیزا موری در اصل یک برند کریستالین است . تفاوت کریستال و کریستالین در چیست ؟

شیشه کریستال یا شیشه سرب دار

یکی از انواع شیشه های سیلیکاتی است که در ترکیب خود حاوی اکسید سرب (پودر نارنجی رنگ) است. این نوع شیشه، دارای ظاهری درخشنده و شبیه به کریستال های کوارتز است و به نظر میرسد علت نام گذاری آن نیز همین شباهت باشد .
شیشه های حاوی بیش از 24 درصد وزنی اکسید سرب، شیشه کریستال نامیده میشوند که در آن سرب جایگزین کلسیم می شود. اما شیشه های کریستال معمولاً حاوی 24 تا 32 درصد وزنی اکسید است. هم چنین از اکسید سدیم و سرب هستند. دیگر جزء اصلی شیشه های کریستال، اکسید پتاسیم نیز در ترکیب شیشه های کریستال استفاده میشود.
استفاده از اصطلاح کریستال سربی، بخاطر دلایل تاریخی و تجاری است. وجود سرب در شیشه کریستال باعث افزایش ضریب شکست نور در این نوع شیشه ها میشود و درنتیجه شیشه های کریستال دارای درخشندگی و تلألو هستند. این شیشه ها هم چنین سختی کمی دارند و امکان تراشکاری این شیشه ها وجود دارد. بنابراین ظروف تزیینی موسوم به ظروف کریستال از این جنس ساخته میشوند. همچنین از آنجا که سرب، عنصری با جرم اتمی بالاست، لذا چگالی شیشه های حاوی سرب نسبت به سایر انواع شیشه ها بالاتر است. شیشه های کریستال همچنین دارای مدول الاستیسیته کمی هستند، در نتیجه در اثر ضربه، صدایی زنگ دار ایجاد میکنند. مشتریان هنوز برای تشخیص شیشه ی سربی از شیشه های ارزان تر، از این خصوصیت استفاده
می کنند.
مسائل زیست محیطی
در ترکیب شیشه‌های کریستال از اکسید سرب استفاده می‌شود که ماده‌ای سمی است. مقدار قابل توجهی از این ماده در فرایند تولید شیشه کریستال تبخیر می‌شود که از نظر زیست ‌محیطی دارای آثار نامطلوب خواهد بود. و به طوری که در برخی از کشورها استفاده از خود محصول کریستال به خصوص لیوان و نیم لیوان کریستالی برای مصرف مایعات داغ ممنوع می باشد و تولیدکنندگان تلاش می‌کنند مواد دیگری نظیر اکسید باریم یا اکسید روی را جایگزین نمایند.
خطرات
این عقیده وجود دارد که بخشی از ارتباط تاریخی مرض نقرس و طبقات بالای اجتماع در اروپا و آمریکا بخاطر استفاده ی وسیع آنها از ظرف های کریستال برای نگه داری نوع خاصی از آن بوده است. سرب می تواند از اشیاء ساخته شده از شیشه ی سربی به نوشیدنی های داغ و انواع غذاها نشت کند.

کریستالین ((Crystalline
کریستالین برای اولین بار در کشور ژاپن تولید گردیده است مواد تشکیل دهنده آن شامل 10 درصد باریم، و پتاسیم می باشد که این مواد موجود در آن، قابلیت انعکاس نور و همچنین چگالی آن را در این محصول فراهم می آورند که در نتیجه، آن را مثل کریستال درخشان و شفاف می کند. کریستالین دارای مزایای کریستال خالص بوده اما فاقد مواد سمی و مضر بخصوص در هنگام استفاده از نوشیدنیهای داغ در این ظروف می باشد.
متخصصین ایرانی با تکیه بر دانش فنی خود و همچنین با دارا بودن آخرین تکنولوژی روز دنیا، برای اولین بار در ایران، اقدام به تولید محصول کریستالین با برند لیزا موری (lisa mori) نموده است که نوید دهنده یک محصول جدید در ایران برای تولید کریستال نو بوده که این محصول دوستدار محیط زیست بوده و همچنین تمام ویژگی های کریستال خالص را دارا می باشد بنابراین در کل می توان گفت که کریستالین لیزا موری سالمتر از کریستال خالص می باشد و تمامی ویژگی های کریستال خالص را دارا می باشد.

کارشناس ارشد آمار هستم

پایان نامه پروژه تدریس دروس آمار و ریاضی و spss
نقل قول
 سپاس شده توسط ssarass ، Parissa ، پریسااا ، مونا201164 ، mahnusch
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #5
ممنون تندیس جان
پس من مناسب خریدم
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #6
اولین خانواده وارد شده به بازار خانواده ورسای است و به زودی از این برند خانواده های دیگری نیز به بازار عرضه میشود .
ورسای خانواده سبک سنتی کریستال لیزا موری میباشد .
تصاویر محصولات خانواده ورسای :
پیاله:

فنجان :

قندان :

لیوان کوتاه 325 سی سی :

کاسه گود بدون پایه :

کاسه گود پایه دار :

کاسه نیم گود پایه دار :

پیش دستی :

کارشناس ارشد آمار هستم

نقل قول
 سپاس شده توسط ssarass ، hoda92 ، Asisi ، hengamehh ، گونش ، س.م ، mehr65 ، ida
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #7
سلام من دیروز تو شوش یه دست بستنی خوری لیزا موری دیدم خیلی خوشم اومد شفافیتش مثل کریستال بود اما خیلی ظریف بود
دستی 95 میداد به نظرتون گرونه؟
فروشنده میگفت لیزا موری اصل اتریشه؟
لیزاموری برند کدوم کشوره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط hoda92 ، raha bano
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ عصر توسط tandiss.)
ارسال: #8
ساچلی 1 جان بله مناسب خریدی

دوستان عزیزم اگه راجع به قیمت ها و مراکز فروش محصولات سوالی داشتید من در خدمتتون هستم

کارشناس ارشد آمار هستم

نقل قول
 سپاس شده توسط hoda92
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #9
ساچلی جان این کرستال کجایه و از کجا خریدی قیمتش عالیه راستش من نمیخواستم زیاد هزینه کنم الان پست شما رو دیدم خوشحال شدم

خدا جونم مرسی که همه چی داره درست میشه....عاشقتم
واسه درست شدن کارهام یه صلوات بفرستین New1
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ عصر توسط tandiss.)
ارسال: #10
ssarass جان چه طرح و شکلی بود ؟

این برند اتریشی هست واصل و فرع نداره سالمتر از کریستال به خاطر مواد تشکیل دهنده اش هست و قیمت مناسبتری نسبت به کریستال دارد(تو توضیحات گفتم این کریستالین هست و با کریستال تفاوت داره ) ولی بسیار ظریف و زیبا و رح های قشنگی داره

دوستان عزیزم

قیمت تقریبی سرویس 23 پارچه محصولات لیزا موری
300 تا 320 هزار تومان هستش

این برند برای اولین بار داخل ایران اومده

اولین کریستالین هست در ایران

کارشناس ارشد آمار هستم

نقل قول
 سپاس شده توسط hoda92 ، دل آرا و سجاد
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام