• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

" برندهای مواد غذایی " راضی یا ناراضی؟ چرا؟

۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #1111
RE: " برندهای مواد غذایی " راضی یا ناراضی؟ چرا؟
از روغن ویتامین دی اویلا بشدت ناراضی ام
بچه ها کشک خوب چیه؟

از لغات فارسي استفاده كنيم
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #1112
(۲۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ عصر)'رهاورد' نوشته است:  از روغن ویتامین دی اویلا بشدت ناراضی ام
بچه ها کشک خوب چیه؟

کشک خوب فقط پگاه گلپایگان

هر که دلارام دید از دلش آرام رفت 
چشم ندارد خلاص هر که در این دام رفت 
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #1113
(۲۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ عصر)'رهاورد' نوشته است:  از روغن ویتامین دی اویلا بشدت ناراضی ام
بچه ها کشک خوب چیه؟

رامک خوشمزه س
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
  • بیکیوت
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #1114
کشک پاک کشک خوبیه.

لطفاواسه حل مشکل من ونجات پیداکردن ازدست۱سری آدم ازخدابیخبرواسم دعاکنید؛بدجوری گره افتاده توی کارم؛خواهش میکنم اگرمیتوانیدواسم دعای توسل یازیارت عاشورایاقرآن بخوانیدیاصلوات بفرستیدواگراماکن مذهبیم رفتیدلطفاواسم دعاکنید،ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #1115

نوشیدنی های ُآیسی مانکی خیلی خوشمزه ان
کوردن بلو مارک 202 خوشمزه است
ناگت مرغ و پنیر مارک ب.آ خوب بود
همبرگرهای مارک ب.آ افتضاح
همبرگرهای مارک مام عالی

بهشت همین جاست پیش لبخند تو
می خوام که غصه بره به جهنم Heart

نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد ، bh56 ، K.L.S
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #1116
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ عصر)'TiTi 92' نوشته است:  
(۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۰۹ عصر)'bh56' نوشته است:  منم ازتخمه بسته بندی شرکت خشکپاک ناراضیم بااینکه کاملاوکیوم بودامااصلاتخمش تردنبودانگارنم کشیده بوداماخداییش تخمه های سنجابک عالین من کشکوهمیشه ازماست بندی میخرم که خیلیم خوشمزه وبه صرفست ازهیچ کدوم ازکشکای کارخونه ایم راضی نیستم گرون وبدمزن درموردشیروماست هم همینه نظرم اینارم ازماست بندی میخرم خیلیم راضیم .روغن بهارالماس سرخ کردنی هم خیلی خوب بوداهان دوسال پیش رفتیم رشت ازاونجاچایی خریدیم چاییش هیچ عطری نداشت مثل چاییهای بازاری نبودکه انگاریه شیشه ادکلن توش ریختن امابقدری خوشمزه بودکه من هیچوقت یادم نمیره خداییش خیلی ستمه که محصول عین دسته گل وارگانیک خودمونوپس زدیم وهمش چای خارجی میخوریم.

عزیزم چای که می گی برند خاصی بود ؟
من یه دونه فومنات گرفتم . روش نوشته ۱۰۰ درصد ایرانی و طبیعی . ولی عطر خیلی زیادی داره رنگ هم داره قشنگ . می گم لابد اینم دستکاری شده است .

طنازجون شرمنده من الان پستتودیدم راستش ماازیه مغازه توخودرشت خریدیم که چاییهاش توگونی بودن بعدازپسندیدن بسته بندی همونوبهمون دادمتاسفانه اسم شرکتش یادم نیست خودمم خیلی ناراحت شدم که چراادرس وشماره تلفنشونویادداشت نکردم اماهمونطورکه گفتم خداییش خیلی خوش طعم بودحدود20دقیقه بعدم دم میومدیعنی نه رنگی ونه عطری کاملاارگانیک قیمتشم مثل قیمت نمونه های خارجیش بوداون موقع کیلویی سی تومن بود. 

دلم شکسته ترازشیشه های شهرشماست/شکسته باد انکه این چنینمان می خواست.بچه ها لطفابرای راه رفتن دخترم یه صلوات بفرستین.
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #1117

رهاورد
کشک میماس خوشمزس

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، رهاورد
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ صبح توسط راحیل (رارا).)
ارسال: #1118
سس فلفل گلوریا خیلی تند و خوشمزه س.تصویر: /images/smilies/new/lub.png
کروسان مارک پچ پچ عااااااااااااااااالیه Tongue
شربت های وجین خوشمزه و قیمت مناسبتصویر: images/smilies/sleepy.gif
مایع ظرفشویی جوش شیرین دورتو واقعا عالیه بنظرم از پلاتینیوم اوه خیلی بهترهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
لواشک های پذیرایی مارک شاه ترش خیلی خوشمزه و وزنش زیاده نسبت به مارکای دیگه Tongue
اسپری جند منظوره اکتیو هم عااااااااااااالی ( مخصوصا برای سینک ) ی ی ی ی ی نسبت به سیف یونیورسال که خیلی الکی گرونه و اونقدرم کیفیت نداره فقط برای پارچه خوبه.تصویر: images/smilies/dodgy.gif

خواستگاری ♥ 93/7/18
بله برون ♥ 93/7/22 (عید غدیر)
عقد ♥ 93/7/25
حنابندان ♥ 94/7/7
عروسی ♥ 94/7/9 (شب عید غدیر)
تفلدمم 15 مــــــ♥ـهــــرتصویر: images/smilies/heart.gif
ینی عروسیم تموم شد؟
marriage=gameover
نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، K.L.S ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام