• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

برنامه غذایی هفتگی شما (لیست)

۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #201
RE: برنامه غذایی هفتگی شما (لیست)
(۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۰۱ عصر)'ailineto' نوشته است:  
نقل قول: 

ماهی سالمون بگیرید کیلویی نهایت 22 تومن

فیله سالمون کیلویی 150 تومن بود هایپر. اون قزل آلای رنگیه که 20 و خرده ایه فکر کنم
که البته از اون هم گرفتم و بد نبوده

یه دختر 69ی که با پسردایی 69یش ازدواج کرده

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ranaaa
۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #202
(۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۰۱ عصر)'ailineto' نوشته است:  
(۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۰۳ عصر)'ShadFari' نوشته است:  
(۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ عصر)'nazgol22' نوشته است:  'nazgol22' pid='7533817' dateline='1532275201'

ماهی سالمون بگیرید کیلویی نهایت 22 تومن

ولی سالمون اینجا با ماهی شیر فرقی ندارن نهایت دو‌تومن...

نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۳۸ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #203

دوستمون راستی میکه
اونکه شما به اسم سالمون کیلیوی22 میخرید سالمون نیس قزل الا که به اسم سالمون میفروشن
سالمون اصل از اروپا کشورها اسکانیندویی میاد به دلار حساب میشه قبل افزایش دلار گرون بود چه برسه به الان همون کیلو 150 هست
تو بازار ایران مردم فریب میدن برید سرچ کنید کلی مقاله ست در این مورد اون قزل الا اس که قرمزه

اینجاا بخونید
http://www.wikifake.ir/%DA%86%DA%AF%D9%8...%87%D9%85/
تازه این قیمت قبلافزایش دلاره

معاون سازمان شیلات: ماهی سالمون پرورشی نداریم/ سالمون واقعی کیلویی 80 هزار تومان است!

آنچه در بازار به‌عنوان ماهی سالمون فروخته می‌شود، وارداتی است و انواع پرورشی آن در کشور وجود ندارد. معاون توسعه آبزی‌پروری سازمان شیلات کشور امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، قزل‌آلا را عمده‌ترین ماهی پرورشی در کشور خواند و گفت: نوعی از این ماهی به نام قزل‌آلای خال‌قرمز و ماهی که جزو آزادماهیان دریای خزر است به نام "سالمونیده" معروف است و گاهی با ماهی سالمون رایج اشتباه گرفته می‌شود.
حسین عبدالحی افزود: در کشور تنها ماهیان قزل‌آلا هستند که به‌صورت پرورشی به مقدار زیاد وجود دارند و هدف‌گذاری برای افزایش آنها در دستور کار است، اما ماهی سالمون پرورشی نداریم.
وی خاطرنشان کرد: سازمان شیلات مزرعه‌های پرورشی را از لحاظ بیماری‌های مشترک بین انسان و آبزیان تحت نظارت دارد و میزان خسارت‌ها را در این بخش برآورد می‌کند، اما خسارتی که گاهی موارد ناشی از واردات تخم چشم‌زده قزل‌آلای آلوده به کشور عاید پرورش‌دهندگان می‌شود، بر عهده سازمان دامپزشکی کشور است. معاون توسعه آبزی‌پروری سازمان شیلات کشور ادامه داد: به‌دنبال آن هستیم که به غیر از قز‌ل‌آلا، گونه‌های ماهیان دیگری را در دسته سردآبی به سبد ماهیان پرورشی اضافه کنیم.

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط nedaa71 ، آرامشه خیال
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #204
ای بابا چقدر گرون شده
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ عصر توسط سارا جووون.)
ارسال: #205
Heart RE: برنامه غذایی هفتگی شما (لیست)
نقل قول:سلام بچه ها تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
من برنامه برای یه ماه میریزم . البته شاغل نیستم .عاشق آشپزی هستم
برنامه من برای نهار و شام هست که شام میخوریم و همسر جان نهار می‌بره تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
شنبه ها پلو  حالا با یه نوع خورشت پلو ها متنوع هستند . 
یکشنبه ها کتلت که اونها هم تنوع زیادی دارند 
دوشنبه ها غذاهایی که با بادمجون تهیه میشه مثل خوراک بادمجان ، یتیمچه ، کیک بادمجون ....
سه‌شنبه ها یه هفته در میون شامی و ماکارونی
چهارشنبه ها خوراک لوبیا، الویه ، پیراشکی ...
پنجشنبه ها یه هفته درمیون املت و سیب زمینی سرخ شده و قارچ
جمعه ها غذاهای فست فودی و آبگوشت و آش ، سوپ و از این نوع غذا ها 

تصویر: /images/smilies/new/lub.pngوقتی خدا رو باورت بشه ، خدا هم یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه .
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #206
وووی نازگل من یه زمانی سر کار میرفتم 2 روز در هفته غذا با تن میزاشتم یه بار با پلو یه بار با پاستا
الان 3 سالی هست اصلا تن تخریدم انقد از مضراتش خوندم که انگار برام شده هیولا تو فروشگاه چندشم میشه از قفسه ش رد شم
یعنی در این حد حسم بد شده بهش هرچند عاشق مزه ش بودیم
فقط یه چیزی ماهی حلوا که به شدت خوشمزه و لطیفه گوشتش ولی قیمتش کم نیس یعنی همین اهواز جنس خوبش قیمتش زیاده
و دم زردک که بعضیها بهش میگن شیر !!!!! یه ماهی بسیار خطرناکه
ما تاحالا نگرفتیم و یه عالمه مسمومیت ازش شنیدم و ماهی که سطح جیوه و ... به شدت بالاس
من 1 بار تو عمرم به خاطر ارزون بودن قزل خریدم که مسموم شدم وحشتناک هرچند همسرمم از همون ماهی خورد و فقط یکم رودل کرد
قزل ماهی حساسی هست مخصوصا این پرورشیها احتمال بد بودنشون زیاده چون تو یه محیط کوچیک خیلیهاشون مجبورن از مدفوع هم تغذیه کنن و خوردنش ریسکیه
بعضی مواقع علائم مسمومین فقط تو بدنهای حساس هست و ممکنه خودتون متوجه نشید که مقدار زیادی مواد نامطلوب وارد بدن شده ولی خب باید مراقب بود

شیر اصل خیلی خوبه که قیمتش اخرین بار قبل از گرونیها در عید نوروز خریدیم کیلویی 44

میدونم اسپم هست و پاکش میکنم فق خواستم اطلاع رسانی کنم که خدایی نکرده برا کسی مشکل پیش نیاد

من و مهتابمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال ، nazgol22 ، saba_asali
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۳۹ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #207

مهتاب
ببین انگار شهر شما خیلی گرونتره
ما این ماهی از خود چابهار میگیرکک ینی هروقت اونجا میرم میگیرم و اونجا بسته بندی فریز میکنیم میاریم شهرمون
اونجا عید شیر کیلوی 40 بود اما یقه مواقع الان نمدونم 35 ایناسکه چو گرون حلوا سفید کیلوی 60 تمن اما حلوا سیاه فکنم 25-30
بعد کد دم زرد منظورم اون دم زدرک میکنی نمدونم هکم کد سیاه هست هم کد دم زرد کلا یکم فکنم ماهی چابهار فرق داشته باشه بع چابهار به به اب ازاد راه داره

بعد ما کد دم زرد زیاد نمیگیرم
ما بیشتر عاشق شیرم که واقعا فوق العاده بعد حلوا سیاه و شوریده
حلوا سفید خوب دوست داریم اما چون خیلی گرون کم میگیرم

از این لحاط میگم چون تو قیمت هرچی میگی توشهر ما ارزونتر از شما مثلا همون پاک کردن مرغ گفتی یاقیمت گوشت مرغ رو

میگو میگیرم اما مثلا خود چچابهار گرونتره اما بندر اطراف چابهار خیلی مناسبتره ماهی سلیمانی یبار گرفتیم

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، مهدی
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #208
نازگل اهواز که کلا شهر گرونیه
همین ماهشهر و .... سالهاست همیشه گرونترین شهر ایران میشن
اونم با این همه محرومیت
ولی این ماهی شیر رو از قضا اصفهان بودیم خریدیم 44
خخخخ
ولی اره شاید ماهی ها کلا فرق کنن موادشون

ببین نمیدونم این دم زردک و اینا که میگن مسموم میکنه ماهی کجاس ( شاید ماهی ابادان باشن و با ماهیهای شما فرق کنن)
اما ما تاحالا نگرفتیم
نازگل ماهی هایی که از خود منطقه خوزستان میگیرن به خاطر پسماندهای نفت و پتروشیمی و صنایع فولاد اصلا خوب نیستن یعنی در این حد که مامان من همیشه بهم میگه هربار میای اصفهان ماهی بخر با خودت ببر هم مطمئنیم برا بوشهر یا چاه بهاره و هم قیمتش مناسب تره

ما هم عاشق شیر هستیم و حلوا
راستی خوزستان به اون ماهی لوزی شکل کوچیکها که سفیده میگن ماهی زبیدی
فک کنم اونا رو میگی حلوا سفید
چون واقعا هم خیلی گرونه و هم کوچیکه و پاک کردنش و خوردنش سخته من که خودم تاحالا نگرفتم اخرین بار پارسال مامانم گرفت 70
برا همین فک کنم اونو میگی

من و مهتابمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط ranaaa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام