• علیوثوق
  • موزیک احسان امینی

برنامه ریزی برای بارداری (5)

دیروز, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #111
RE: برنامه ریزی برای بارداری (5)
میدونی چرا این سوالو پرسیدم الناز جان؟ خواستم خودمم مطمئن بشم که حتی دکتر هم نمیتونه تو خواست و رضای خدا خلل ایجاد کنه ..اونم دکتری که هنوز دو ماه بیشتر از اقدام یک نفر نگذشته چنین پیشنهادی میده! انشالله که هرچی خیر و صلاحه برات پیش بیاد و دلت شاد باشه

نوزده اردیبهشت ؛ بُردی بهشت ...جانِ دلمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط النازی ی ی ، آذری قیز ، 2015 ، Sahraa71
دیروز, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #112

آره عزیزم متوجه شدمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
خدا به بعضی از این دکترهای پولکی انصاف بده. این همه درآمد رو میخوان چیکار کنن آخهتصویر: images/smilies/sad.gif
تیکه فک و فامیل هم که جای خودشو داره. یکی سوال میپرسه. یکی خواب میبینه.....

خدا جونم مچچچکرم
نقل قول
 سپاس شده توسط Youtab ، آذری قیز ، Nedaa28 ، 2015 ، Sahraa71 ، Mishool
امروز, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #113
بچه ها من از دیروز زیردلم شدید درد میکنه سینه هامم همچنین.اصلا لک بینی هم ندارم

عروسی : 95/02/15
برا خوشبختی هم دعا کنیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Nedaa28 ، Sahraa71
امروز, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۹:۲۳ صبح توسط Mishool.)
ارسال: #114
(دیروز ۰۱:۵۰ عصر)'النازی ی ی' نوشته است:  آره عزیزم متوجه شدمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
خدا به بعضی از این دکترهای پولکی انصاف بده. این همه درآمد رو میخوان چیکار کنن آخهتصویر: images/smilies/sad.gif
تیکه فک و فامیل هم که جای خودشو داره. یکی سوال میپرسه. یکی خواب میبینه.....

الناز جان ناراحت نباش واسه حرف و خوابایی که مردم میزنن و می بیننتصویر: images/smilies/biggrin.gif
به خودت فکر کن فقط تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
واسه منم همین چند روز پیش هایه نفر خواب دیده بود دامن سبز پوشیدم بهم زنگ زد ازمم پرسید که خبریه تصویر: /images/smilies/new/surprised.png
کنایه و سوالات و از مامانم پرسیدناشونم به کنار که دخترت کی بچه میاره ؟ نمیخوانتصویر: images/smilies/confused.gif

من اگر عاشقانه می نویسم
نه عاشقم..نه شکست خورده...
فقط می نویسم تا عشق یاد قلبم بماند...!
دراین ژرفای دل کندن هاوعادت ها وهوس ها ...
فقط تمرین آدم بودن میکنم .....
عروسی95تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط النازی ی ی ، آذری قیز ، Hami99 ، Sahraa71
امروز, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #115

میشول من 4 سال پیش که عروسی کردم همون ماه اول مادر شوهرم بهم گفت قبل ازدواج شما یکی از مردهای فامیل خواب دیده بود پسرم ازدواج کرده و پسر دار شده اسمشو گذاشته محمد امینتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png
یه حرکت هلکوپتری رفتم درجا....
گفتم اولا از این خواب ها برای نوه های خودش ببینه که همشون اسم خارجی انتخاب کردن. دوما همون مادری که 9 ماه تو شکمش بچه رو جابه جا میکنه اسمش رو هم انتخاب میکنهتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
اون موقع نمیدونستم قبل 9 ماه هم این همه زحمت و استرس داره مادریتصویر: /images/smilies/new/sad.png
بابا شاید اصلا یکی بچه دار نشد یا نخواست....
آدم انقدر بی شخصیتتصویر: /images/smilies/new/mad.png

خدا جونم مچچچکرم
نقل قول
 سپاس شده توسط آذری قیز ، Mishool ، Hami99 ، Sahraa71
امروز, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #116
ندا جان و فاطمه جان خیلی خوشحال شدم خبر بارداریتون رو شنیدم انشالله به سلامتی این دوران رو بگذرونید و دست راستتون هم روی سر ماها باشه
میشول جان یه سوال ازت دارم این داروهایی که گفتی دکتر به همسرت داده رو چند دوره استفاده کرده؟
دکتر دوماه قبل به همسرم اسپیروژن داده بود اون موقع اصلا هنوز ازمایش نداده بود اما بعدش تاثیری نداشت سری بعد که آزمایش داد هم رفتیم همون اسپیروژن رو داد با کیوتن حالا قراره این ماه بره آزمایش بده من خودم سرچ کردم دیدم مواد غذایی مثل هویج و سیب و انار خیلی خوبه بستمش به آبمیوه هر روز دولیوان آب این میوه ها رو بهش میدم انشالله این ماه آزمایش بده تاثیری تو آزمایشش داشته باشه

من بینهایت خوشبختم Lub
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Mishool ، Sahraa71
امروز, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #117
(امروز ۱۲:۱۲ عصر)'lili_61' نوشته است:  ندا جان و فاطمه جان خیلی خوشحال شدم خبر بارداریتون رو شنیدم انشالله به سلامتی این دوران رو بگذرونید و دست راستتون هم روی سر ماها باشه
میشول جان یه سوال ازت دارم این داروهایی که گفتی دکتر به همسرت داده رو چند دوره استفاده کرده؟
دکتر دوماه قبل به همسرم اسپیروژن داده بود اون موقع اصلا هنوز ازمایش نداده بود اما بعدش تاثیری نداشت سری بعد که آزمایش داد هم رفتیم همون اسپیروژن رو داد با کیوتن حالا قراره این ماه بره آزمایش بده من خودم سرچ کردم دیدم مواد غذایی مثل هویج و سیب و انار خیلی خوبه بستمش به آبمیوه هر روز دولیوان آب این میوه ها رو بهش میدم انشالله این ماه آزمایش بده تاثیری تو آزمایشش داشته باشه

عزیزم همسرم من دومین دوره اس که کیوتن مصرف میکنه تصویر: /images/smilies/new/smiling.png
ولی اسپیریژن رو اولین باره استفاده میکنهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
ولی خب دکتر های همسرم و خودم بیشتر به صبر دعوتمون میکنن و دکتر خودم گفت سنت کمه هفت هشت تا بچه رو میاری اخرشتصویر: images/smilies/biggrin.gifنگران نباش منم گفتم یه دونه اشو انقدر زجر کشیدم بستمهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifاما بازم اگه دیدم تا عید خبری نیست هم دکترخودم هم همسرمو عوض میکنم و احتمالا برم سراغ ivf

من اگر عاشقانه می نویسم
نه عاشقم..نه شکست خورده...
فقط می نویسم تا عشق یاد قلبم بماند...!
دراین ژرفای دل کندن هاوعادت ها وهوس ها ...
فقط تمرین آدم بودن میکنم .....
عروسی95تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
امروز, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #118
سلام 
دوستان بهترین برند برای بی بی چک چی هستش ؟ که مثبت کاذب نداشته باشه. من قبلا تو سایت ی برند خیلی شنیدم که بچه ها گفته بودن مثبت کاذب نداره ولی اصلا یادم نمیاد و اینکه دو سه روز به پری بی بی چک بذارم ممکنه نشون نده؟ دو روز پیش گذاشتم منفی بود البته تاریخش گذشته بود فکر کنم چون برای دو سه سال پیش بود تصویر: images/smilies/biggrin.gif

کاش بشه، اون چیری که تو دلمونه تصویر: images/smilies/undecided.gif
آرایشگاه : پرستو گودرزی-> خیلی خوب
لباس عروس:مزرون ba (خانم عامری مهربون)->فوق العاده عالی
دسته گل: ملودی-> خیلی خوب
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام