• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #4781
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
سلا به دوستان عزیز در حال اقدام و مامامای اینده،
بچه ها یک توصیه: هر موقع از کنار لباس بارداری فروشی رد شدید و شلوار بارداری قشنگ و خوش فرم با قیمت مناسب دیدید برید بخرید، که بعدا باردار شدید راحت باشید،
چون ممکنه شکمتون زود بزرگ شه و تحمل شلوارای معمولیتون رو نداشته باشید، دیگه تو اون وضعیت ماه های اول هی اینور و اونور گرفتار دنبال شلوار گشتن و پرو کردن نباشید، مخصوصا اگر سایزتون ٣٨ و ٤٠ هست، چون این سایزا همه جا زود تموم میشه،
به قول یکی از دوستان ممکنه یکی کل نه ماه نیازی به شلوار بارداری نداشته باشه ولی خب ضرری نداره یک دونه شلوار راحت تو کمدمون باشه برای روز مبادا،

هزار دشمنم ار ميكنند قصد هلاك                    گرم تو دوستى از دشمنان ندارم باك
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #4782
بچه ها جون، من رفتم تست پاپ اسمیر و از خون پیش از بارداری، تو ادرارم خون بوده هق هق، دکترم خیلی بی خیال بود گف یه ماه دیگه برو تکرارش کن، اب زیاد بخور همین ، بنظرتون برم دکتر اورولوژ یا صب کنم همون یه ماه دیگه تکرارش کنم؟
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #4783
(امروز ۰۳:۰۵ عصر)'Moji mo' نوشته است:  بچه ها جون، من رفتم تست پاپ اسمیر و از خون پیش از بارداری، تو ادرارم خون بوده هق هق، دکترم خیلی بی خیال بود گف یه ماه دیگه برو تکرارش کن، اب زیاد بخور همین ، بنظرتون برم دکتر اورولوژ یا صب کنم همون یه ماه دیگه تکرارش کنم؟

موجی مو جون خوش اومدی
بنظرم بد نیست پیش ارولوژیست بری. آزمایشهای بارداری ، فاکتورهای مربوط به عفونت رو نداره. من پام درد میکرد دکترم مشکوک به عفونت بود. کنار آزمایش بارداریم برایم یه آزمایش دیگه هم نوشت که خداروشکر چیزی نبود.  حالا که اقدام کردی ریسک نکن....

نقل قول
 سپاس شده توسط Moji mo
  • گروه ژ
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #4784
(امروز ۰۳:۳۸ عصر)'SADAF.N' نوشته است:  
(امروز ۰۳:۰۵ عصر)'Moji mo' نوشته است:  بچه ها جون، من رفتم تست پاپ اسمیر و از خون پیش از بارداری، تو ادرارم خون بوده هق هق، دکترم خیلی بی خیال بود گف یه ماه دیگه برو تکرارش کن، اب زیاد بخور همین ، بنظرتون برم دکتر اورولوژ یا صب کنم همون یه ماه دیگه تکرارش کنم؟

موجی مو جون خوش اومدی
بنظرم بد نیست پیش ارولوژیست بری. آزمایشهای بارداری ، فاکتورهای مربوط به عفونت رو نداره. من پام درد میکرد دکترم مشکوک به عفونت بود. کنار آزمایش بارداریم برایم یه آزمایش دیگه هم نوشت که خداروشکر چیزی نبود.  حالا که اقدام کردی ریسک نکن....

اقدام که نمیکنم با این وضعیت، گفت یه ماه دیگه باز ازمایش بدم و تو این بازه اب زیاد بخورم عفونتو فک کنم چک کرده بود تو همون نمونه که تو اون چیزی نشون نداده بود میترسم الان برم ازمایش باز خون دیده شه از اونورم میترسم یکماه صبر کنم یه دردی داشته باشم دیر بشه درمانش بارداریمم عقب بیفته

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام