• نسیم عقیلی
  • هیژا

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #3641
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
بچه ها بی بی چکم منفی شد دو روز پشت سر هم گذاشتم هر دو بار منفی شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngنمیدونم چرا مثل ادم های متوهم رفتم ازمایش دادم وقتی بی بی منفی شد و دوباره پروسه امپول و قرص شروع شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

اسمم بهاره استتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط lili_61 ، Kiana.mnf
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ عصر توسط آیسان96.)
ارسال: #3642
(دیروز ۱۱:۲۰ صبح)'lili_61' نوشته است:  آخه یک شب در میون من شنیدم اسپرم ضعیف میشه به خاطر همین احتمال کم میشه! خودم فراموش کردم راجع به این موضوع از دکتر بپرسم!

یک شب در میون نزدیکی حجم منی کم میکنه ولی باعث قوی تر شدن اسپرم میشه 

(امروز ۰۹:۲۲ صبح)'مامان جون آینده' نوشته است:  بچه ها بی بی چکم منفی شد دو روز پشت سر هم گذاشتم هر دو بار منفی شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngنمیدونم چرا مثل ادم های متوهم رفتم ازمایش دادم وقتی بی بی منفی شد و دوباره پروسه امپول و قرص شروع شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

بهاره جون با این حجم استرس باردار که نمیشی هیچ یه بلایی هم سر خودت میاری یکم صبور باش

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، لیزا ، ailineto ، lili_61
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #3643
(امروز ۰۹:۲۲ صبح)'مامان جون آینده' نوشته است:  بچه ها بی بی چکم منفی شد دو روز پشت سر هم گذاشتم هر دو بار منفی شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngنمیدونم چرا مثل ادم های متوهم رفتم ازمایش دادم وقتی بی بی منفی شد و دوباره پروسه امپول و قرص شروع شدتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

والا ما هم که همه ازمایشهامون سالم و طبیعی بود ماه چهارم بارداری اتفاق افتاد چیز عجیبی هم نیست! تنها چیز مضر  استرس هست که شما به وفور داری عزیزمتصویر: images/smilies/undecided.gif

یه پسر کوچولوی مهربون توی دلمه تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، لیزا ، lili_61
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #3644
بچه ها استرس دارم اما نه اینقدری که شاید بنظر برسه بیشتر عجولم خیلی به ندرت پیش اومده بخوام کاری تو زندگیم انجام بدم بعد با شکست مواجه بشم در این زمینه چون دیگه گاری از دستم بر نمیاد کلافه شدم

اسمم بهاره استتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto ، آیسان96
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #3645
(امروز ۰۴:۰۲ عصر)'مامان جون آینده' نوشته است:  بچه ها استرس دارم اما نه اینقدری که شاید بنظر برسه بیشتر عجولم خیلی به ندرت پیش اومده بخوام کاری تو زندگیم انجام بدم بعد با شکست مواجه بشم در این زمینه چون دیگه گاری از دستم بر نمیاد کلافه شدم

بارها همینجا گفتم به محض اینکه شما فقط واسه عشق خودت بسکسی و به فکر باردار شدن نباشی باردار میشی. کلا از ذهنت بیرون کن که منتظری باردار شی. من خودم کلی نا امید بودم بخاطر واریکوسل شوهرم و داروهای ضدبارداری که چند سال استفاده کرده بودم. ولی ماه هفتم باردار شدم. ولی دقیقا همون ماهی بود که این تصمیمو گرفتم. حتی گفتم اگر عقب هم بیفته نمیرم آز. چون ماههای پیشش شده بود5- 8 روزم عقب افتاده بود. ولی روز سوم که عقب افتاد شوهرم گفت حالا میشه خواهش کنم بری آز بدی یه حسی بهم میگه بارداری. رفتمو دیدم بله

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، lili_61
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #3646
(دیروز ۰۵:۳۴ عصر)'ailineto' نوشته است:  
(۲۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۲۲ صبح)'jo0jo0' نوشته است:  بچه ها دوستم رفته ازمایشای قبل از بارداری داده پرولاکتینش ۴۵ بوده عفونتم داره هرچی دارو مصرف میکنه واسه عفونتش خوب میشه بعد یکی دو هفته باز عفونت میکنه.دکتر بهش دارو داده واسه پرولاکتین.به نظرتون چیز خطرناکیه؟

عفونت که تا خوب نشه خودش باعث میشه باردار نشه. بعدشم یه جایی از روش زندگیش ایراد داره. مثلا لباس زیر خودشو جدا از بقیه لباسا بندازه ماشین با پودر صابون بچه بشوره بدون نرم کننده. از دستمال کاغذی امکان داره عفونت بگیره بخاطر پرزش. میتونه با سشوار یا حوله ای که مدام میشوره خودشو خشک کنه. پد روزانه حتما استفاده کنه. همسرش قبل رابطه حتما با ژل مخصوص آقایون خودشو بشوره. اینارو رعایت کنه و سیر بخوره و چیزایی که سیستم ایمنی رو قوی میکنن و خاصیت آنتبی بیوتیکی دارن.
پرولاکتین هم بستگی داره چقدر بالا باشه. ولی با دارو معمولا رفع میشه. خطرناک نیست ولی هورمونیه که موقع بارداری و تولد نوزاد و اوایل دوران شیردهی تو بدن ترشح میشه و نمیذاره که باردار بشه آدم. افرادی که پرولاکتینشون بالاست حتی امکان داره سینشون ترشح شیری داشته باشه. بدنشون فک میکنه تو بارداری ان یا تو شیردهین نمیذاره دوباره باردار بشن. آزمایشش هم خیلی مهمه. از سه روز قبلش استرس و بیخوابی و سکس نداشته باشه. تا مدتها اصلا تو سکس سینه هاش تحریک نشه بعد بره آزمایش بده

ممنون عزیزم.پس خداروشکر خیلیم چیز مهمی نیست و قابل رفعه.اخه خودش خیلی ناامیده.برم بهش بگم خوشحال بشه

دوستی ۸۹/۱۲/۲۷
خواستگاری و بله برون ۹۵/۹/۵
عقد ۹۵/۹/۱۲
عروسی۹۶/۵/۵
نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto ، مامان جون آینده ، دخترِپاییز
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ صبح توسط ailineto.)
ارسال: #3647
(دیروز ۰۶:۵۵ عصر)'jo0jo0' نوشته است:  ممنون عزیزم.پس خداروشکر خیلیم چیز مهمی نیست و قابل رفعه.اخه خودش خیلی ناامیده.برم بهش بگم خوشحال بشه

اگر خیلی عددش از نرمال بالاتر نیست نه چیز مهمی نیست. کلا با دارو رفع میشه و نمیشه گفت کلا باردار نمیشه فقط یکم پروسه باردار شدنش طول میکشه اونم برای اینه که داروهاش اثر کنه

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط jo0jo0 ، مامان جون آینده ، دخترِپاییز
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #3648
پرولاکتینش ۴۵ هستش که دکتر گفته نرمالش ۱۵ باید باشه

دوستی ۸۹/۱۲/۲۷
خواستگاری و بله برون ۹۵/۹/۵
عقد ۹۵/۹/۱۲
عروسی۹۶/۵/۵
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، دخترِپاییز ، ailineto
۲۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #3649
سلام دوستان.
یه سوالی دارم.قرص کلومیفن باعث چاقی میشه؟

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت بچه دار شدنم؟ممنون میشم☺
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام