• مزون فابرا
  • گل سنتر

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #3421
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
(امروز ۰۱:۲۱ عصر)'**مینو**' نوشته است:  لیزا
نه،آخه فولیکولای تخمدان راست کوچیکن.احتمالا فولیکول 18,19 و 20 تخمک آزاد می کنن و البته هر تخمکی که آزاد شه منجر به حاملگی نمیشه.ان شالله برای دوستمون بشه ولی من ماه قبل دو فولیکول 20 و 21 تو روز 13 سیکلم داشتم که نگرفت.راستی بچه ها تعداد فولیکول ها هر چقدرم باشه آزاد سازی فقط تو 24 ساعت انجام می گیره و اینطور نیست که یه فولیکول امروز آزاد شه 3.4 روز بعد یکی دیگه آزاد شه.
تجربه ی دو ماه قبل خودم اینه که از یه هفته بعد از تزریق hcg دلم درد می گرفت،نفخ داشتم و تخمدانم تیر می کشید.ماه اول درد سینه نداشتم ولی ماه دوم داشتم.یکی دو روز قبل از موعد پریود دردا تموم میشد و بعد پریود میشدم.

ینی بعد از ابن پنج فولیکول من فولیکول دیگه ای تولید نکردم؟؟
ای کاش شمام نتیجه بگیرین این ماه

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت بچه دار شدنم؟ممنون میشم☺
نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو** ، پروانه ابریشم ، مامان جون آینده
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #3422

دختر پاییز
متوجه سوالت نشدم.چرا باید دوباره فولیکول تولید کنی؟تازه چون داروی تحریک تخمک استفاده کردی 5 تا فولیکول سایز بالا داری وگرنه معمولا یه فولیکول بالغ(سایز بالا) میشه،تو هر چرخه ی قائدگی چند تا فولیکول وجود داره و معمولا یکیشون بالغ میشه،بعد از بالغ شدن تخمک آزاد میشه.این سیکل قائدگیه و تنها زمانی ما شانس حاملگی داریم که تخمک آزاد بشه،حالا ممکنه چند روز قبل رابطه داشته باشیم و اسپرم تو بدنمون باشه و یا اینکه همون روز رابطه داشته باشیم.اصل اینه که تو اون 24ساعتی که تخمک زنده است اسپرم بهش برسه و لقاح شکل بگیره.تخمک فقط 24 ساعت زنده است.
فولیکول تخمدانی از بدو تولد تو بدن ما هستن و تو هر چرخه ی قائدگی چند تاش رشد می کنه و بعد فقط(معمولا) یکیش بیشتر رشد می کنه و تخمک آزاد می کنه.
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترِپاییز ، آیسان96 ، مامان جون آینده
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #3423
وای منو بگو فک کرده بودم که از روز ۱۲ تا حداقل ۱۶ پریودم هر روز فولیکول تولید میکنم

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت بچه دار شدنم؟ممنون میشم☺
نقل قول
 سپاس شده توسط لیزا ، مامان جون آینده
  • پیانو
  • اساطیر
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #3424
Selin000 جان من هرچی تلاش میکنم نمیتونم اون عکس های رژیم غذایی دختر رو آپلود کنم(چون فرمتشون jpg نیست).میخوای به باران پاییزی یه پیام خصوصی بده و بگو خودش برات بفرسته گلمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Selin000 ، مامان جون آینده
دیروز, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #3425
(۲۴-آذر-۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ صبح)'باران پاییزی' نوشته است:  دوستان این هم رژیم دخمل دار شدن:
[تصویر: برنامه ریزی برای بارداری 3]

[تصویر: برنامه ریزی برای بارداری 3]

بجه ها این پست باران برا رژیم دختر شدنتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، لیزا ، Ladyjooon
امروز, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #3426
چقد بده که در ماه فقط یک بار میتونیم بفهمیم بارداریم یا نه Sad
کاش مثلا پریود به جای ماهی ۵-۶ روز، هفته ای یه روز بود آدم کلی فرصت برای اقدام داشت 3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط حلما :) ، لیزا ، **مینو** ، مامان جون آینده
امروز, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #3427
(امروز ۱۱:۵۳ صبح)'faam' نوشته است:  چقد بده که در ماه فقط یک بار میتونیم بفهمیم بارداریم یا نه Sad
کاش مثلا پریود به جای ماهی ۵-۶ روز، هفته ای یه روز بود آدم کلی فرصت برای اقدام داشت 3 (12)

کاملا شانسیه این قضیه 
دوست من کاملا سالم بودن هردوشون هفت ماه طول کشید باردار شد
من خودم پلی کیستیک بودم تنبلی داشتم و شوهرم تحرک اسپرمش از نرمال یه مقدار پایین تر بود و با یه بار که از دستمون در رفت باردار شدم 
اصلا جای غصه خوردن و.. نداره 
به نظر من اونایی که دیرتر باردار میشن خدا بهشون زمان بیشتر برای با هم بودن و دو نفره خوش گذروندن میده 
به قول شوهرم چه بچه باشه چه نباشه ما زندگیه دونفرمونو داریم و خوشیم 
به این دید بهش نگاه کنین و کیف کنین تو زندگی تون 

چون آینه پیش تو نشستم که ببینی 
در من اثر سخت ترین زلزله ها را ...
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست 
از بس که گره زد به گره حوصله  ها را ...

نقل قول
 سپاس شده توسط نفس1371 ، لیزا ، آیسان96 ، مامان جون آینده
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام