• مهناز
  • ونوستار

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #2591
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
(دیروز ۰۹:۴۴ عصر)'mahsaa1372' نوشته است:  دوستان من پنج شنبه ظهر لک دیدم،واخر شب ساعتای12پری اومدش،
این ماه میخوام آز های هورمونیمو بدم،اخه ندادم تابحال!!

،ب نظرتون چ روزی برم بهتره واینکه آزم شامل چ مواردی باشه؟؟

باید روز سوم بری 
پرولاکتین، تیروئید تستوسترون fsh و LH

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsaa1372
۲۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ عصر توسط گلپری.)
ارسال: #2592
دوستان سلام...
اگه ممکنه هرکی تجربه یا اطلاعات داره کمکم کنه، ممنون میشم...
من بیستم ماه قبل پریود شده بود دورهامم همیشه ۶ روزست، منم به خیال اینکه این ماهم ۶ روزه بوده روز هفتم چون فکر میکردم پریودیم تموم شده یه رابطه بدون جلوگیری داشتیم...
فرداش یا همون شبش دیدم لباسم لک شده و فهمیدم پریودیه درجریانه هنوز...چون نمیخواستم اگه قراره بارداری اتفاق بیفته توی دوران پریودی باشه( میدونم خییییییلی ممکنه احتمالش کم باشه ولی گفتم اتفاقه دیگه) سریع همون روز قرص اورژانسی خوردم خب دیگه تموم...
بعد دوباره دو هفته بعدش پریود شدم مدتشم مثل همیشه بود انگار نه انگار که هفته قبل پریود بودم  که فکر میکنم بخاطر خوردن قرص اورژانسی بوده...
حالا سوال من الان این ماه تاریخ پریودیم میشه کی؟
همون ۱۹ ، ۲۰ مثل ماههای دیگه؟ ( که نشدم)
یا ۱۲، ۱۳ ؟ که ماه قبل تو این تاریخ بخاطر قرص اورژانسی دوباره پریود شده بودم؟
میخوام برم لیزر و چندتا کار دیگه هم دارم که همش میگم‌ نکنه وقت پریودیم همون ۱۹ ، ۲۰ بوده ولی نشدم و ممکنه باردار باشم....
به نظرتون صبر کنم ۱۲، ۱۳ ماهه دیگه که اگه پریود نشدم یعنی باردارم؟
یکی کمکم کنه خیییییل گیجم...

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #2593
(امروز ۱۰:۳۹ عصر)'گلپری' نوشته است:  دوستان سلام...
اگه ممکنه هرکی تجربه یا اطلاعات داره کمکم کنه، ممنون میشم...
من بیستم ماه قبل پریود شده بود دورهامم همیشه ۶ روزست، منم به خیال اینکه این ماهم ۶ روزه بوده روز هفتم چون فکر میکردم پریودیم تموم شده یه رابطه بدون جلوگیری داشتیم...
فرداش یا همون شبش دیدم لباسم لک شده و فهمیدم پریودیه درجریانه هنوز...چون نمیخواستم اگه قراره بارداری اتفاق بیفته توی دوران پریودی باشه( میدونم خییییییلی ممکنه احتمالش کم باشه ولی گفتم اتفاقه دیگه) سریع همون روز قرص اورژانسی خوردم خب دیگه تموم...
بعد دوباره دو هفته بعدش پریود شدم مدتشم مثل همیشه بود انگار نه انگار که هفته قبل پریود بودم  که فکر میکنم بخاطر خوردن قرص اورژانسی بوده...
حالا سوال من الان این ماه تاریخ پریودیم میشه کی؟
همون ۱۹ ، ۲۰ مثل ماههای دیگه؟ ( که نشدم)
یا ۱۲، ۱۳ ؟ که ماه قبل تو این تاریخ بخاطر قرص اورژانسی دوباره پریود شده بودم؟
میخوام برم لیزر و چندتا کار دیگه هم دارم که همش میگم‌ نکنه وقت پریودیم همون ۱۹ ، ۲۰ بوده ولی نشدم و ممکنه باردار باشم....
به نظرتون صبر کنم ۱۲، ۱۳ ماهه دیگه که اگه پریود نشدم یعنی باردارم؟
یکی کمکم کنه خیییییل گیجم...

عزیزم چطوری میشه تو پریودی باردار شد؟ روز هفتم فکر نمیکنم احتمال بارداری وجود داشته باشه قرص اورژانسی خیلی ضرر داره الکی نخور عزیز
به نظرم موعدت همون 12 13 میشه 

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نقل قول
 سپاس شده توسط گلپری
  • بیکیوت
دیروز, ۰۶:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۳۶ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #2594

گلپری
اصلا معلوم نیس قرص اورزانسی مال بعضی تاریخ تا چندماه عوض میکنه مال بعضی ها نه همون تاریخ خودشونه
نمتونه روش حساب باز کنی

وقتی پریود شدی دگه حامله ای

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط گلپری
دیروز, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #2595
گلپری
اول اینکه عزیزم اون پریود نبوده روز هفتم. چون بدنت باز شده ترشحاتی که مونده بوده جریان پیدا کرده. بعدشم برای بعضیا حتی تو دوران پریود امکان داره بارداری رخ بده. بنابراین نمیشه صد در صد گفت تو پریود کسی باردار نمیشه. سوما که شما پریود دومت برای قرصته که خوردی مطمئنا و تاریخ بعدیت هم معلوم نمیشه. حالا شما از تاریخی که پریود دومو شدی یک ماه کامل حساب کن اگر پریود نشدی آز بده

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط گلپری
دیروز, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #2596
مرسی خانوما...یه ماه از تاریخ پریودی دومم حساب میکنم اگه نشدم که هیچی، اگه شدم اونوقت میرم دنبال لیزر و کارهای دیگم...
خیلی ممنون که وقت گذاشتید...

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام