• تشریفات صدف
  • گل سنتر

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ عصر توسط رخشید.)
ارسال: #2151
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ عصر)'سارا89' نوشته است:  ... تو تهران با توجه به وفور دکترهای عالی، کسی مجبور نیست که همچینن شرایطی رو تحمل کنه... آره یه سری دکترای بیماری ها و موارد خاص هستن شرایطشون همینه و اصلا ماما و اینها دارن که کارشون سریعترم انجام شه یا مثلا حتی تا دستگاه سونو و اینها رو هم دارن... اونجا خب چاره نیست چون واقعا مریض زیاد و تخصص دکتر خاص و زمانش هم محدوده... اما برای یه دکتر تازه کاری که حتی امکانات اولیه رو اونجا نداره خب به نظرم خیلی زیاده که بگیم خدا رو شکر چند نفری راه نمی ده!!! این والا برای یه نفرم کاری نکرد!!!! چند نفر باشن که هیچی!!! کلا مگه چند تا بیمار داره!!!! می گم ما 8 نفر بودیم کلا برای اینکه احتمالا بگه ویزیتاش طولانیه یا مثلا بگن مریضای میرزنده زیادن اونهمه لفت می داد وگرنه خود شما می گی خیلی عالیه 10 دقیقه وقت گذاشته!!! اونهایی که نیم ساعت اون تو بودن احیانا پس چیکار می کردن؟؟؟؟؟ پس یا برای من وقت کم میذاشت یا بین مریضای دیگه کارای متفرقه می کرد و ما رو معطل کرده بود!!!!!

کاش پستارو دوستان بهتر بخونن
این پست خانم ساراست
کاش جواب منم میدیدین در این رابطه

من کی تایید کردم  ویزیت گروهیوووتصویر: /images/smilies/new/surprised.png

(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ عصر)'سارا89' نوشته است:  
نقل قول:
نقل قول:--------------------
فکر کنم پستهامو دقیق نخوندید... من هم مخالفم... اون متن نارنجی رنگ داخل گیومه نقل قول هست... من حق ندادم و متن هم حق نداده به دکترها و اونجا از تجربیات و استیصال مردم گفته....
اینکه همراه با آدم نباشه، وقت ویزیت مناسبی نداشته باشه، چندتا چندتا ویزیت کنه و... برای من اصلا قابل هضم نیست...
همونطور که گفتم اصلا دکتری که چند تا چندتا ببینه از لیستم خط می خوره...

اما یه وقتی یه دکتری یه تخصص خیلی خیلی خاصی داره (مثل بعضی ناباروری ها) یا بیماری ما خیلی نادره و... مثلا کلا دو نفر این مهارت و تخصص رو تو کشور دارن... اونموقع خب مریض چاره ای نداره... مجبووووره... (هنوزم این کار درست نیست ها) و مریض اعتراض هم بکنه یا نره تو خودشه که ضرر می کنه...  اما موارد و دکترهای معمولی اصلا قابل پذیرش نیست... اصلا... حتی همون ماما و دستیار و... رو هم من قبول ندارم چون ما داریم پول تخصص اون دکتر رو می دیم نه تجربه کسب کردن اون دستیار رو...
اینقدر باید مخالفت کنیم که همون دکترهای خاص هم دست از این مدل ویزیت کردن بردارن...

-------------

که باز ایشون در جواب من که رد کرده بودم استثناقائل شدن و گفتن در این شرایط از روی اجبار میشه گروهی ویزیت کرد......

من به کل مخالف ویزیت ببخشید واقعا عذرخواهی میکنم گوسفندی هستم حتی اگر تنها متخصص روی کره زمین باشه

فرافکنی و جبهه گیری عجیبی وجود داره تو بعضی تاپیک ها تصویر: /images/smilies/new/huh.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام