• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات صدف

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-بهمن-۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #1251
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
(دیروز ۰۱:۴۰ عصر)'.شکیبا.' نوشته است:  
(۲۶-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ عصر)'TiTi 92' نوشته است:  شاهنده جون نه بابا !! کو تا من نی نی دار شم !! Smile
.
بچه ها اگه کسی دکتر براش عکس رنگی نوشته ( یا خواننده هایی که در آینده میان اینجا ) بهم پیام بدین یا بگین اینجا بگم که کجا برید تا تجربه ی کابوس وارش تبدیل بشه به یه خواب خوش کوتاه Smile

تی تی جون
​دردش کابوس نیست اتفاقا.چیزی که منوخیلی بیشتراذیت کرد خجالتی بود که با اون شرایط کشیدم.ببخشید که توضیح میدم تو جمعتصویر: images/smilies/biggrin.gif​ولی فک کن پایین تنه کاملا لخت با پاهای باز.بدتر ازوضعیت معاینه.بعد یهومنشی یاکسی که به دکتر کمک میکنه میادتو.من دراین شرایط پاهامو سریع بستم که دکتر تازه غرهم زد.واقعا عجیبه یعنی درک نمیکنه وقتی جلوی درباز با اون شرایط خوابیدی خجالت میکشی؟
​من پیش همین دکترشیوعی رفتم که ازلحاظ فنی همه کارشو تأییدمیکنن ولی متأسفانه اخلاق نداره اصلا.قبل از من یه ذختره بود خیلی آه وناله کرد بیچاره خیلی خیلی میترسید.دکتر داد زد سرش.ماکه بیرون وایساده بودیم خیلی ناراحت شدیم ازرفتارش.خیییییلی.خب بیچاره ترسیده بود حق داشت.
ولی درمجموع،ترسی که همه ازعکس رنگی دارن بیخودیه.دردش واقعا لحظه ایه وخیلی هم ازدردپری بیشترنیست.یه فشارخیلی کوتاهه که زودهم برطرف میشه.من ازترس دکترنمیتونستم جیک بزنم ومنتظر یه درد زیاد بودم.ولی یهو حس کردم ماده حاجب روداره تخلیه میکنه وتعجب کردم که دردش همین بود؟
​ایشالابرای توهم زودوراحت بگذره.

شکیبا جون
فکر کنم اشتباه خوندی آخه نوشتم اگه کسی دنبال یه عکس رنگی راحته بهم پیام بده که آدرس جایی که رفتم بهش بدم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
من رفتم با بیهوشی انداختم . هیچی نفهمیدم .
ولی تا قبل از اینکه بیهوش شم با دیدن اون صحنه و پوزیشن داشتم غش می کردم و خدا رو شکر کردم قرار نیست بیدار باشم . همسرم هم همش پیشم بود .
مشکلی هم نداشتم خداروشکر ولی طبق عادت ایرانیا که وقتی می رن دکتر می بینن هیچیشون نیست اعصابشون خورد میشه و می گن اه ای بابا این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود !!! منم کلی اعصابم خورد شد تصویر: /images/smilies/new/tounge.png

عزیزم تو چند وقته تو اقدامی ؟؟؟؟

Maybe a mother
.
Waiting for a miracle  تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
دیروز, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #1252
(دیروز ۰۳:۱۰ عصر)'ماه خوشبخت' نوشته است:  سلام بچه ها من آز دادم مثبت بود و گفت حدود ۴ی۵هفتشه.ینی اولین شب اقدام.
بااینکه تنبلی تخمدان داشتم و بخاطر پریودای دردناکم دوهفته هس هرروز بابونه و عسل و دمنوش دارچین میخوردم ک پریودشدم کمتردرد داشته باشم تازه هرروزم حلقه کمری میزدم.بااین وجود خیلی برام عجیبه بچه مونده دعا کنید تا آخر سالم باشه.دوستای گلم واقعا همه چی دست خدا هست...آرزو میکنم شماهام بزودی همتون باردار شید...

مبارک باشه عزیزم ایشالله بارداری خوبی داشته باشی واسه ماهم دعاکن

خدایا،من به معجزه تو ایمان دارم
نقل قول
دیروز, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #1253
سلام
من روز 13 پریودم امپول hcgزدم قرص دوفاستون و کلو مفین هم میخورم که تموم شدند امروز باید پریود بشم ولی فعلا نشدم تو نت خوندم این امپولا بی بی چک رو مثبت نشون میده درسته؟اگه ابنطوره کی بی بی چک بزنم که دقیق نشون بده
ممنون

عروسی :96/1/4
روزای خوبی تو راهه
❤خدایا شکرت❤
ممنون میشم برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید
نقل قول
دیروز, ۰۴:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۴:۲۰ عصر توسط mahsaa1372.)
ارسال: #1254
بچه هـــــــــــــــــا کیست تخمدان میشه ک ی ماه سمت چپ باشه ...ماه بعد سمت راست اونم  با ابعـــــــــاد۳۷*۲۵تصویر: images/smilies/huh.gif

Wating for BaBy

میشه واسه زودتر مامان شدن منم دعا کنینتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
دیروز, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #1255
(امروز ۰۴:۰۹ عصر)'مونا26' نوشته است:  سلام
من روز 13 پریودم امپول hcgزدم قرص دوفاستون و کلو مفین هم میخورم که تموم شدند امروز باید پریود بشم ولی فعلا نشدم تو نت خوندم این امپولا بی بی چک رو مثبت نشون میده درسته؟اگه ابنطوره کی بی بی چک بزنم که دقیق نشون بده
ممنون

چند روز بعد از تزریق آمپول که هورمون hcg تو بدن زیاده این اتفاق میفته شما فردا هم میتونی بی بی چک بزاری ولی اگه چند روز صبر کنی بهتره

خدایا،من به معجزه تو ایمان دارم
نقل قول
دیروز, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #1256
سلام مونا جان. عزیزم ۱۴ روز بعد از تزریق آمپول میتونی از بی بی چک استفاده کنی. 
نقل قول
دیروز, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #1257
مهسا جان آره می شه . البته این همون کیست نیست . احتمالا جدیده .
اکثر کیست های تخمدان خودشون از بین می رن . به خصوص اونایی که ریزن .

Maybe a mother
.
Waiting for a miracle  تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsaa1372
دیروز, ۱۱:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۱۵ عصر توسط mahsaa1372.)
ارسال: #1258
(امروز ۰۸:۵۵ عصر)'TiTi 92' نوشته است:  مهسا جان آره می شه . البته این همون کیست نیست . احتمالا جدیده .
اکثر کیست های تخمدان خودشون از بین می رن . به خصوص اونایی که ریزن .

تا حالا ک مشکل همسر بود حالا هم این کیست تصویر: /images/smilies/new/crying.png
اصن سابقه نداشتم پارسال رفتم سونوهمه چی عادی ،اما ماه گذشته ک روز ۲۱سیکل رفتم گف ک فولی با ابعاد۳۳*۲۴ تو سمت چپ داری و گف ک کیست نیس،
این ماه هم روز۱۷ و۲۰سونو شدم گف ک سمت چپم عادی،سمت راستم روز اول۳۶*۲۲ و روز دوم۳۷*۲۵
 گف از داخل خونریزی کرده اما تخمک ازاد نکرده،،بازم میگف کیس نییتصویر: images/smilies/exclamation.gif
حالا باس برم پیش متخصص زنانتصویر: /images/smilies/new/crying.png

Wating for BaBy

میشه واسه زودتر مامان شدن منم دعا کنینتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
دیروز, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #1259
سلام خانوما
من تو اقدامم و الان سه ماهه ک دقیقن رور تخمک گذاریم لک میبینم نگران شدم.شماها تجربه اینچنینی ندارین؟؟

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت پیدا شدن کار واسه همسرم؟ممنون میشم☺
نقل قول
امروز, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #1260
طناز چرا برای یه همچین عکسی که دوستان میگن دردشم خیلی وحشتناک نیس بیهوشی زدی؟! بیهوشی ضرر داره
البته بدن خودته هرجور صلاح میدونیSmile
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام