• تشریفات آدم و حوا
  • سعید عرب

برنامه ریزی برای بارداری 3

امروز, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #321
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
مرسی شقایق جونم. نه کار سنگین نکرده بودم همون کارای روتین روزانه. فقط 5شنبه عصر یهویی از روی زمین پا شدم که رحمم تیر کشید شدیدا. رفتم دستشویی یه لخته خیلی کوچولو ازم رفت (می بخشین البته) بعد از اونم لکه بینی دارم. وقتی دراز کشیدم و حوابم خوبم چیزی نیست. فعلا از صبح از تختم بیرون نیومدم. با چندتا دکتر تماس گرفتم هیچ کدوم امروز صبح مطبشون نیستن. موند برا 4 بعداز ظهر که برم پیش یکیشون
نقل قول
 سپاس شده توسط shaghayeghe282
امروز, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #322
(۳۰-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۴۰)'nazli 97' نوشته است:  سلاااااااااام من اومدم با خبرای خوش اومدم.
آزمایشم مثبت بودNew2
از همتون ممنونم که به فکرم بودین و برام دعای خیر کردینNew1New1Heart
منم اون لحظه که جواب مثبتو گرفتم، اون لحظه رو برا تک تک تون آرزو کردمLub ایشالا که به زودی همه منتظرا مامان بشن.
شرمنده دیشب نتونستم بیام نت، یکم رفتیم بیرون گشتیم من دوباره لرز گرفتم . یکم حالم خوب نبودش

مبارکهههههههههههتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

92/08/04 = شروعی جدید Heart

لحظه ها را دریاب که چشم فردا کور است ...

.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazli 97
امروز, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #323
 سلام دوستان . میخواستم بدونم الان که در حال اقدامیم و نمی دونیم بارداریم یا نه . وقتی یکم عفونتم تشدید میشه من کرم نزدیکهای واژن میزنم . ایا اگه باردار باشیم این برای جنین ضرر داره ؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط roz96
امروز, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #324
(۳۰-شهريور-۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ عصر)'shaghayeghe282' نوشته است:  عزیزم اگه شروع عفونتت دقیقا بعد از پریه و چند بار تکرار شد نوع نواربهداشتیتو با دقت انتخاب کن مثلا نواربهداشتیای مشبک اصلا خوب نیست و خودش باعث عفونت میشه.
روشهای سنتی هم هست مثل شستشو با جوش شیرینو آب یا سرکه سیبو آب البته میزان آب باید زیاد باشه و با توجه به نوع عفونت یکی از این دو استفاده میشه.
دیگه عوض کردن لباس زیر دو بار در روز ، ترجیحا توی ماشین لباسشویی ننداز و بادست بشور و سعی کن توی آفتاب پهن کنی.
البته استفاده از داروروی خیلیا جواب میده ولی روی منم کامل جواب نداده با اینکه خیلی زیاد استفاده کردم. در مورد اقدام و عفونت ، ترجیحا بهتره عفونت رفع شده باشه ولی اگه عفونت کم هم باشه مانعی برای بارداری نیست ولی شاید نیاز به استفاده از شیاف یا پماد توی بارداری باشه

ا راستی رز عزیز قبلا هم در مورد عفونت گفته بودی منم تجربیاتی که داشتمو گفتم
یه لحظه یادم نبود شما بودی
حالا دوستای دیگم بیان تجربیاتشونو بگن شاید اطلاعاتشون بیشتر باشهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

خیلی ممنونم شقایق جان
آره نوار من که همیشه مشبک استفاده میکنم پس حتما از اونه! باید عوضش کنم
از نظر بهداشت خیلی رعایت میکنم اصلااااااا نمیذارم لباس زیرم مرطوب بمونه همیشه عوض میکنم
ولی بازم نمیدونم چرا اینجوری میشم

ببخش دوباره پرسیدم آخه واقعا دیگه خسته شدم خیلی درگیرشم هر چی هم دارو و پماد مصرف میکنم خوب میشم ولی بعدش دوباره شروع میشهتصویر: images/smilies/huh.gif

کسی عنبر نسا استفاده کرده؟ واقعا تاثیر داره

خداجوووونم دوستت دارمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
امروز, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #325
من به شخصه دائم العفونتمSad
عنبرالنسا هم امتحان کردم بعد از چندبار استفاده تاثیر داره ولی خوب من خودم چند روز خوب بودم باز دوباره برگشته
یعنی هر راه درمانی رو که پیش گرفتم اینجوری بوده چند روز خوب میشمو پاک از عفونت دوباره شروع میشه
مخصوصا بعد از پری درصورتی که از نوار معمولی و غیر مشبک استفاده میکنم

خدایا شکرتShy
نقل قول
امروز, ۰۴:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۵:۰۲ عصر توسط آی سل.)
ارسال: #326
(امروز ۰۵:۴۶ عصر)roz96 نوشته است:  
(۳۰-شهريور-۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ عصر)'shaghayeghe282' نوشته است:  عزیزم اگه شروع عفونتت دقیقا بعد از پریه و چند بار تکرار شد نوع نواربهداشتیتو با دقت انتخاب کن مثلا نواربهداشتیای مشبک اصلا خوب نیست و خودش باعث عفونت میشه.
روشهای سنتی هم هست مثل شستشو با جوش شیرینو آب یا سرکه سیبو آب البته میزان آب باید زیاد باشه و با توجه به نوع عفونت یکی از این دو استفاده میشه.
دیگه عوض کردن لباس زیر دو بار در روز ، ترجیحا توی ماشین لباسشویی ننداز و بادست بشور و سعی کن توی آفتاب پهن کنی.
البته استفاده از داروروی خیلیا جواب میده ولی روی منم کامل جواب نداده با اینکه خیلی زیاد استفاده کردم. در مورد اقدام و عفونت ، ترجیحا بهتره عفونت رفع شده باشه ولی اگه عفونت کم هم باشه مانعی برای بارداری نیست ولی شاید نیاز به استفاده از شیاف یا پماد توی بارداری باشه

حالا دوستای دیگم بیان تجربیاتشونو بگن شاید اطلاعاتشون بیشتر باشهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

خیلی ممنونم شقایق جان
از نظر بهداشت خیلی رعایت میکنم اصلااااااا نمیذارم لباس زیرم مرطوب بمونه همیشه عوض میکنم

ببخش دوباره پرسیدم آخه واقعا دیگه خسته شدم خیلی درگیرشم هر چی هم دارو و پماد مصرف میکنم خوب میشم ولی بعدش دوباره شروع میشهتصویر: images/smilies/huh.gif

کسی عنبر نسا استفاده کرده؟

من خودم قبلا نوار مشبک استفاده می کردم . اخه جذبش خوبه . ولی همین که پری تموم میشد عفونت می گرفتم . از وقتی نوار مشبک رو گذاشتم کنار عفونتم خیلی بهتر شده . مث قبلنا شدید نیس . حتما نوار مشبک رو بذار کنار

نقل قول
امروز, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #327
مادربزرگ من پزشک سنتی روستا بود
خیلی چیزای سنتی جالب و بکری بلد بود
یادمه مامانم قبل بارداری خواهرم به شدت عفونت داشت و این عفونت از بارداری دومش جلوگیری نیکر بالغ بر 10 سال مشغول درمان بود و انواع اقسام دکترا رفت و انواع داروها رو مصرف کرد
آخر سر مامان بزرگم بهش گفت کاه تمیز گیر بیار و حسابی بشورش و ضد عفونیش کن
مامانم تو روستا یه همچین چیزیو به راحتی گیر آورد و داد به مامان بزرگم مامان بزرگم هم گذاشتش تو پیت حلبی تمیز و گذاشتش تو رو آتیش و وقتی بخار کاه دراومد یه پارچه ملافه تمیز کشید دور حلب و گفت بشین روش ولی مواظب باش نسوزی
خلاصه عفونت مامان من نیست و نابود شد و مامانم ماه بعد باردار شد
مامانم میگه عالی بوده اون درمان

نقل قول
 سپاس شده توسط آی سل
امروز, ۰۵:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۵:۳۶ عصر توسط shaghayeghe282.)
ارسال: #328
رز عزیز منم عنبر نسارا استفاده کردم خیلیم مصمم بودم که نتیجه بگیرم اما نگرفتم.
نمیدونم چرا چیزی رو من جواب نداد کلا. البته در کل عفونتم با کل این داروها، و درمانای سنتی یکمی کمتر شد ولی رفع نشد با اینکه مدت زیادی استفاده کردم چه دارو چه درمان سنتی.

(امروز ۰۴:۰۳ عصر)'آی سل' نوشته است:   سلام دوستان . میخواستم بدونم الان که در حال اقدامیم و نمی دونیم بارداریم یا نه . وقتی یکم عفونتم تشدید میشه من کرم نزدیکهای واژن میزنم . ایا اگه باردار باشیم این برای جنین ضرر داره ؟؟؟

آیسل جان دوست من تو بارداری عفونت گرفت دکتر براش پماد واژینال نوشت ولی میزانش تو بارداری جه قدر باید باشه نمیدونم. من خودم میترسم استفاده کنم از دکترت سوال کن اگه گفت مانعی نداره ، استفاده کن

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
نقل قول
 سپاس شده توسط آی سل
امروز, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #329
(امروز ۰۵:۴۶ عصر)'roz96' نوشته است:  

خیلی ممنونم شقایق جان

کسی عنبر نسا استفاده کرده؟ واقعا تاثیر داره

من چند ماه پیش عفونت پیدا کرده بودم طوری که برای دستشویی رفتن از درد عذاب میکشیدم و دلم نمیخواست برم دستشویی. چند بار توی یه لگن یه مقدار نمکو با آب قاطی کردم در حدی که خیلی شور نشه ها و 5 دیقه توش مینشتم. عنبر نسارا هم استفاده کردم. توی حمام روشن میکردم مینشتم روش. هر دوش خیلی تاثیر داشت و من کامل خوب شدم.

التماس دعا
اللهم صل علی محمد و آل محمد...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد