• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

برنامه ریزی برای بارداری 3

۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #1
برنامه ریزی برای بارداری 3
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط H..M ، shaghayeghe282 ، 2mb ، nazli 97 ، zahra j0n ، nora.y871 ، soudi ، Maryam290 ، poon3h
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ عصر توسط shaghayeghe282.)
ارسال: #2
RE: برنامه ریزی برای بارداری 3
تاپیک جدید مبااااارک تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

مرسی از ادمین عزیز که بعد از درخواست،  سریع تاپیک جدیدو زدن تصویر: images/smilies/heart.gif

بچه ها انشالله این تاپیک پر بشه از خبر بارداری هممون تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 الهی آمین ...تصویر: images/smilies/heart.gif

بچه ها یه سوال اینکه خب میدونیم که سن بارداریو ازاولین روز آخرین پریود حساب میکنن به دلیل اینکه لقاح برای هر کسی یه زمانی صورت میگیره ونمیشه دقیقشو تشخیص داد . و اینکه خب بارداری کلش ۴۰ هفته میشه ولی به خاطر اون دو هفته ای که از اولین روز آخرین پریودی حساب میشه کلشو ۴۲ در نظر میگیرن .
حالا سوال من اینه که مثلا کسی که بهش میگن برای غربالگری یا شنیدین صدای قلب یا موارد دیگه تو فلان موقع بارداری بره باید با همون اولین روز آخرین پریودی  حساب کنه و بره برای مواردی که میگن یا نه  اون دو هفترو در نظر نگیره ؟! مثلا کسی که به فرض ۱۶ هفتشه این ۱۶ هفته با حساب همون اولین روز آخرین پریوده یا نه؟

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra j0n ، پروانه ابریشم
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #3
(۲۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ عصر)shaghayeghe282 نوشته است:  تاپیک جدید مبااااارک تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

مرسی از ادمین عزیز که بعد از درخواست،  سریع تاپیک جدیدو زدن تصویر: images/smilies/heart.gif

بچه ها انشالله این تاپیک پر بشه از خبر بارداری هممون تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 الهی آمین ...تصویر: images/smilies/heart.gif

بچه ها یه سوال اینکه خب میدونیم که سن بارداریو ازاولین روز آخرین پریود حساب میکنن به دلیل اینکه لقاح برای هر کسی یه زمانی صورت میگیره ونمیشه دقیقشو تشخیص داد . و اینکه خب بارداری کلش ۴۰ هفته میشه ولی به خاطر اون دو هفته ای که از اولین روز آخرین پریودی حساب میشه کلشو ۴۲ در نظر میگیرن .
حالا سوال من اینه که مثلا کسی که بهش میگن برای غربالگری یا شنیدین صدای قلب یا موارد دیگه تو فلان موقع بارداری بره باید با همون اولین روز آخرین پریودی  حساب کنه و بره برای مواردی که میگن یا نه  اون دو هفترو در نظر نگیره ؟! مثلا کسی که به فرض ۱۶ هفتشه این ۱۶ هفته با حساب همون اولین روز آخرین پریوده یا نه؟

سلام مبارکه تایپک جدید.ان شا الله همتون بیاین خبر باردارشدن بذارین اینجا.
آره عزیزم از اولین روز آخرین پری حساب میکنن.من چون پریودیام منظم بود دکترم گفته سن بارداری رو برام از اولین روز آخرین پری حساب میکنه ولی افرادی که پری شون نامنظمه براساس سنی که تو سونو میزنن
نقل قول
 سپاس شده توسط shaghayeghe282 ، zahra j0n ، پروانه ابریشم
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #4
مباااارک ان شاءالله هر روز شاهد خبر مامان شدن باشیم تو این تایپیک

خدایا همه به آرزوهاشون برسن
من و همسری هم با خواست خدا به همه آرزوهامون برسیم
الهی آمین
نقل قول
 سپاس شده توسط shaghayeghe282 ، پروانه ابریشم
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #5
بچه ها کسایی که در حال اقدامن و هنوز نمیدونن باردارن یا نه میتونن ورزشایی مثه رقصیدن انجام بدن یا مشکل داره؟
و یه سوال دیگم دارم من امروز ۱۹ دورمه و این ماه برای اولین بار اقدام داشتم ، بعد دو ، سه روزی هست که تکرر ادرار دارم امروزم دمای بدنم بالا رفته و همش بدنم گرمه و احساس خستگیم یکم دارم و شاید تلقین باشه یا خنده دار ولی امروز خیلی کمم حالت تهوع داشتم خیلی خیلی کم تقریبا یه ساعت اینجوریا بعدم خوب شد . آیا کسایی که در حال اقدام بودن براشون پیش اومده که این علاءمو داشته باشنو بعدم باردار نبودن یا اینکه نشونه ی بارداریه ؟

نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #6
شقایق جان ان شا الله بارداری ولی در کل به حالتا توجه نکن.منم هر ماه یک حالت جدید داشتم.بیشتر به خاطر واکنش بدنه به هورمونایی که وارد بدن میشه.جالب اینجاست اون ماهی که باردار شدم هیچ علائمی نداشتم اصلا.توجه بیشتر باعث میشه استرستم بیشتر بشه و خودش سمه.
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، shaghayeghe282
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #7
نه مارال جون من نبودم من دورهام منظمه . فقط سه ماه اسید فولیک خوردم نمیدونم چرا یکم بیشتر طول کشید مثلا من همیشه میانگین ۲۶،۲۷ طول میکشه اون سه ماهی که اسید فولیک خوردم شده بود ۳۱،۳۲ روزه بعدش قطع کردم یک ماه باز اکی شد همون ۲۶ روز شد. پلی کیستیکم نیستم همه ی آزمایشاتو دادم قبلا
رابطه هم این ماه تو روزای ۷،۱۲،۱۳،۱۴،۱۶،۱۷،۱۸ داشتم زیادم هستاااا کم نیست بوخوداتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ولی اولین ماه اقداممه 

نقل قول
 سپاس شده توسط maraal
۲۳-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #8

سلامتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
تاپیک نو مبارکتصویر: images/smilies/angel.gif
من تا الان خواننده خاموش تاپیک بودم گفتم آنلاین شم یه عرض ادبى بکنمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
مارال دمت گرم زود به زود بیا این تاپیک تصویر: /images/smilies/new/lub.png

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه ابریشم ، shaghayeghe282 ، maryamereza ، kitty ، maraal
۲۳-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ صبح توسط maryamereza.)
ارسال: #9

بچه ها من پری نشدم ووووی دعا کنین توروخدااااا
اگه بتونم دووم بیارم تا شنبه خوبه.شنبه بی بی میزنم
یعنی میشه خدا
ازون بی بی ها که با خون هس وسوسه میشدم بخرم ولی خب خیلی گرونه چه خبره ۲۵تومن

راستــــــــــــــی
تاپیک نو مبـــــــــــــــارک
انشالله پر بشه از خبرای بارداری و مامان شدن

دعام كنید همین
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، shaghayeghe282 ، پروانه ابریشم ، kitty ، 2mb ، nazli 97 ، nora.y871 ، PariMina ، punk ، princess aylar
۲۳-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #10
مریم جون من خیلی برات دعا کردم عزیزم انشالله خبر خوش بدی بهمونتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط maryamereza ، punk
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام