• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

برنامه جذب گروهی (قانون جذب)

۱۹-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #381
RE: برنامه جذب گروهی (قانون جذب)
در قانون جذب هر فردیی با احساس و افکار خودش تنها کسی است که می تواند زندگی خود را بسازد و هرر رویدادیی را به زندگی اش دعوت کند یا خیر و جذب گروهی یا همان هم آفرینی می بایست از روی اطمینان و صلح درونی و با احساس خوب انجام شود و اگر از روی ضعف و اینکه فکر کنید به تنهایی قدرت تان برای جذب خواسته هایتان کم است انجام شود نتایجی برای افراد نخواهد داشت ! این بر خلاف قانون جذب است که عملی از روی احساس بد انجام شود و نتایجی بدهد که احساس خوبی بیاورند !

من حدود 8 سال هست که به تحقیق و بررسی و تمرین در زمینه روانشناسی موفقیت و رشد فردی پرداخته ام و قانون جذب جالب ترین و قوی ترین پدیده ای هست که تمام افراد موفق جهان آگاهانه و یا ناآگاهانه از آن برای موفقیت شان استفاده کرده اند و خودم هم پس از استفاده ی عمدی از قانون جذب به موفقیت های بزرگی از قبیل جذب همسر ایده آل ام و درآمد 10 برابر و درمان برخی بیماری هایم دست یافتم
در حال حاضر حدود یک سال است که بصورت رایگان بسیاری از چیزهایی که یاد گرفتم و انجام داده ام و نتایج عالی ای از آنها گرفته ام را در کانال تلگرام @Kelide3rvat آموزش می دهم و بازخورد خوبی هم از مخاطبان و اعضای کانال گرفته ام
اگر می خواهید بیشتر در رابطه با قانون جذب یاد بگیرید حتما پیشنهاد می کنم به کانال مراجعه کنید
https://t.me/kelide3rvat
به امید موفقیت عمدی و آگاهانه ی همه ی دوستان !

http://kelideservat.com
نقل قول
 سپاس شده توسط boobe
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #382

دوستان من میخوام یک میلیارد جذب کنم
شماهم دعا کنید
ایشالله بشه♥
البته تا الان هرچی خواستم شده
اینم میدونم میشه♥

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه خانوم ، atefehjjjjjjj ، Sahraa71
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #383
منم میخوام استخدامی قبول بشم ی کار رسمی گیرم بیاد
اما ته دلم حس بدی دارم

همسرم نمایندگی بیمه داره
هر سوالی از بیمه داشتین درخدمتیم تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام