• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

برنامه جذب گروهی (قانون جذب)

۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #1

Heart برنامه جذب گروهی (قانون جذب)
[تصویر: برنامه جذب گروهی (قانون جذب)]

اللّهمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج وَ العافِیه...
*
شکرخدا،که هرآنچه طلب کردم از خدا
بر منتهای همت خود ،کامران شدم
*
خدای مهربونم با تمام وجود بودنت رو لمس میکنم، خیـلی دوستت دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط sefid barfy ، sheytunak ، سوگلي جون ، sadafiii ، perlamato ، عروس خوشحال ، قاصدک .. ، mehrdadmahdieh ، paryaaaa ، mimche ، Judy ، Beh.Naz ، sahel58 ، topol ، J.1986 ، دختر خوشبخت ، mohadeseh71 ، nafiss ، آوینا ، س.م ، گل نسرین ، سعیده پیروز ، *مریمی* ، tarlan 66 ، اورانوس ، baharibaran30 ، elma-e ، sadaf20 ، رخشان ، B@R@NE ، kimiasokoot ، نیکی‏ ‏هستم ، mohi1369 ، aida.a ، MaloooS ، arose_khoshbakht ، Faara ، sevdayi ، Aroose shik ، khatereh_9350 ، Asal AP ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ صبح توسط khoshhalam.)
ارسال: #2

RE: برنامه جذب گروهی (قانون جذب)

دوستای خوبم مسئول تاپیک جدید من و Dante هستیم... Smile

خب می رسیم ب تغییرات و قوانین جدید...

1.جذب انلاین:همونطور ک میدونید انجام تمرینات نیاز ب تمرکز بالا داره... پس بین ساعت 10 تا 10:30 تمام تمرکزمون باید روی انجام تمرینات و فرستادن انرژی باشه،نیاز نیست لپ تاپ کنارمون باشه و حواسمون ب صفحه لپ تاپ باشه و نوشته هاشو بخونیم و مرحله ب مرحله از روش انجام بدیم.
خب پس چ کنیم ؟!Wink
جمله ها یی و ک تو این صفحه اوردم،قبل از ساعت 10 مرور میکنیم یا رو 1 تکه کاغذ می نویسیم و میذاریم جلومون(سعی کنید تمرکزتون رو معنا و مفهوم جمله باشه،طوری جملات و تکرار کنید ک ب دل و روحتون بشینه،1 جوری ک راحت رو ذهن و زبونتون بچرخه..Wink خودتون و درگیر ادبیات دستوری نکنید خوشگلاAngel اصلا مهم نیست ک عینا همینارو تکرار کنید... Smile)
هرشب سر ساعت 10:25 دقیقه سعی میکنم 1 پست بزارم با عنوان:جذب اعجاب انگیز اعضای گروه همدلHeart(در صورتی ک on نبودم دوستای خوبمون نیکی هستم و Beh.naz لطف میکنن زحمت این کارو میکشنLub)
بعد از ساعت 10:30 هر کسی ک جذب گروهی رو انجام داده ،زیر همون ارسال تشکر میزنهNew1
*هیچ اجباری در انجام این کار نیست و اگر یک روز نتونستید انرژی بفرستید یا سر اون ساعت خاص یادتون رفت اصلاً خودتون رو ناراحت نکنید:wink
اگه هرکدوم از ماها 1 شب یا چند شب ب اینترنت دسترسی نداشت یا تو شرایطی نبود ک بتونه تشکر بزنه و انجام تمرینات و جذب گروهی رو اعلام کنه،اشکال نداره،ناراحت نباشه ک 1 وقت از گروه حذف میشه...
نه...! اعضای گروه همدل همیشه هم دلند...

اما تشکرهای شما و اعلام حضورتون،دلگرمی میشه برای فعالیت بیشتر...Angel
:
2. سه موضوع اول ثابته ،چون موضوعاتِ کامل و جامعی هستن،موضوع چهارم هر هفته با توجه ب نظرات گروه انتخاب میشه.
3.قوانین مربوط ب اسپم: بزرگترین خواهشم از شما اینه ک اسپم نزارید...

پستهایی از این قبیل اسپم محسوب میشه:
من تمرینات و انجام دادم
امشب عالی بود
و.....
و تمام سوالاتی ک جوابشون تو صفحه اول هست
( تمام این پستها نشان دهنده ی لطف شماست Heartاما باعث میشه تاپیک سنگین شه و برای کاربرایی ک تازه عضو میشن و میخوان تاپیک و مطالعه کنن خیلی سخت میشهNew2)

4.هر کاربری ک عضو گروه نیست و میخواد عضو شه ب من پیغام خصوصی بده، تو تاپیک اعلام نکنه.

Heartاعضای گروه هم دل

آوینا-هلیا-عشقم رضا-باران 2-س.م-سمیرا...-سمیرا-گل نسرین -نفس و علی-سرور-سوگلی-لیلیوم92-خوش شانس-نیشاط-قاصدک..-جنان-سعیده پیروز(اعظم)-الی جوجه-خوشگل خانم-نازک-ریحانه68-عروس ترک-اورانوس-*مریمی*-آبشار-لیلا-کاملیاbahar1365-ELham92-Y@samin-elma-e-mozhi2-bahar92-Miss doris-elza-paryaaaa-mariaa-parvazeh-beheshte-neda-baharibaran30-nasrin jun-Judy-Faara-sahel58-Beh.naz-sara m-لیلیان آبی-گیشه-mamoosh-عروس خوشحال-خانواده عروس خوشحال-lidaaa-saraaa72-دختر خوشبخت-ستاره-elina nazz-fatima jon-فاطمه--s65-ساچلی-MadMazel-NOOSHI 66-topol-tarlan 66-میناااا-miss star-baran.aram-neda khanom-sadaf20-سعیده خانومی-مهتاب65-sheidashadi-نگار خانوم-شایسته-baeuty*angel-sheytunak -nafiss-Rayehe-samira mz-mohadeseh71-elahe...-مه سیما-mojhijooon- [/size[size=large]]asal khanom-fatemeh64-masum-shirin93-nananijoon-lale777---s@ra-kimiasokoot-zzohreh -shiima-jennnifer-mehrdadmahdieh-sadafiii-bonny lady--MAHNAZ.B-farzaneh_del-huna-so0o0o0deh-Ghazal1366 - ثمین دختری از دل شب- مرضیه واحدی-fa1fa1-Mahta69-sahar24-Amitis6-mohi1369-Mehrii-asal khano0m -sahar asal-nani1991-sefidbarfy-shima.mahdi-happy--ایگال-سحر بانی -perlamato-khatere 69-mahpishooniii-eli_khanoom-LOUSI _Goli khanom_آرنیکا_mimche _تینا۶۷ _ترانه61 _seviana_icegirl _solmaz68__farnoush--Sana30--نفس64 _ سمیرا_ Dante_ _ _mohadeseh71_bahar1365 _ سعیده پیروز _ عروس باران93_ parvazeh __perlamato_sepas_عروس شب_niloofar_65 _Padideh _maahtab__ _ana_fara24_sara queen _ShaDee_mahpishooniii
sahar31 _beheshteh_iviahSa _نیکی هستم_mitra70 _nasrin jun _BehNaz _bahar92 _عشقم رضا _maggy_نفس و علی _mahshad joon _الی جوجه _صداقت_somlaz68 _فاطیما 66 _paryaaaa_آوینا _kimiasokot _nargol_tanaz khanoom_s65 _topol_B@r@ne_قاصدک .._Mojhijoon _لیلیوم92 _zooozi_neda khanom_shahrivar_baharibaran30 _ریحون_zzohreh_sefid barfy _a3man _خوشگل خانم_Peach6790 _*مریمی* _nani1991 _amitis6 _sadaf20 _دختر پاییز _سوگلی جون _tahmine.chem _baran.aram _Sepidesh_ tutia_ دلارام-م _چمن_mahshid_parniann_ســـاناز _fateh_bahar25_شمیم گوگولی_Tik_tak_همنفس_'karane_sanaz21 _amanda-69_سجادم _maedesaber2 _نسرین_tarsa__Negar joon _yasss_مهرنوش جون_neda22 _ghasedak
دخترک_ sepinood_سارا ع_alale_Zahra1212_شبنم68__ b4h4r1_ساغر_niki joon_ saraya_ مهرک_نیکا59_nanaz_یک ناشناس_paria khanoom_مهسان 24_سمیه جونی_ajaghvajagh _ لنگه دمپایی_Rezvaneh_shimooli_bahmas_عروس اینده_elahe_chat _ساناز جون.همدان _belfi _alonegirl_ n@fise_هستی 20_دختر ایرونی _دختر بابا_لیلی خاتون_فرانک خانم_nazanin :|_ نانازجون _s_sara_j7788_pishi_gogoli _دختر اسفند _ناناس _هرمس _نیلوفربی بی_گیس طلا_تندیس70 _{{مریم}} _فاطمه م _masi37_valeh_shima.sa_باران طلایی _sweeety_sabina_ماه عروس_دریا73_ negin1991
_خورشید بانو _نگین شیرازی _sharareh. _امیلی*_atefehjoon_جواهر _بانوی فروردین_karaneh_Nazanin64_narcissus -Elham_G _مهتاب خانم _shima v_negR __bimo_samira3_ رهایا_ tamana713_ مریم 68 _shabnam.m_meli _ فرنازی_تبریزی68_ ham nafas _sepide20 _mahsssan _Minaaa_R _ Maryam1363 _jacob _ taraneh nemati _ silver2000 _ maryam65 _محبت _ fatima.s_ _shaparak_7777 _
___ziba_pashneh_tala_ آناهیت _رهام._محبت60 _Nasrin joon_متا_shadab joooni_q_shadi _taranom joon_مریم*_maryam13_مهشید زادمهر_ climax __mati _roghaye67_شیلا65 __رها92 __فاطمه527 _ ElM!ra _HANIYA _ nemoo_1 _khatereh_9350 _ Aroose shik _janan joon_ مریم جونی 70 _مرضیه گل _mma _maryam68 _rozita66_دختر زمستون 1366 _bily_barun _حوریه حسینی _nafas68 _بهارنارنج _patricia _pari13 _mary jooon _mahtab87_ مریم 65_مرمر10
fatima.s

Heartهمون نوشته های قبلی با 1 سری تغییرات جزئی...

اسمارو نمیخواد تو لیستتون تک تک بنویسید
فقط بنویسید اعضای گروه همدل و اسم کسان دیگرو که دوست دارین براشون جذب کنید بنویسید مثل خانوادتون دوستتون .......

منظور از عشق الهی Heartکه قراره تو جمله های تاکیدیمون استفاده کنیم=همون قانون جذب-خدا-کائنات یا هرچیزی که هر کس بهش اعتقاد داره هست....Heart
اول قلبتون پالایش کنیدHeart از هر کس ناراحتی دارین ببخشینش بگین من شمارو میبخشم و شمارو به خیرو صلاحتون میسپارم
بعد یه جای آروم میشنید میخوابید یا هرطور که خودتون راحتین
سه تا نفس عمیق میکشم به حالت شکمی یعنی شکمتون پرو خالی میشه
چند دقیقه بخاطر نعمتهای کوچیک و بزرگی ک تو زندگی دارید با تمام وجود از خدا تشکر کنیدHeart(شکرگزاری معجزه میکنهHehe!)
این جمله رو هر چند بار ک بهتون ارامش میده تکرار کنید(1 بار یا هرچند بار ک دلتون میگه Smile ) **اکنون هزاران هزار نیکی ،از هزاران هزار راه ب سویمان می اید**
بعد با امید و انرژی فراوان این جملاتو تکرار می کنیم(طوری ک به دل و روحتون بشینه، لازم نیست عینا همین جملات تکرار بشهHeart)
( من خودم ب شخصه وقتی میخوام تمرینات و انجام بدم سعی میکنم پنجره یا تراس و 1 کوچولو باز بزارم تا جریان هوا رو رو صورتم احساس کنمAngel)

1-اول برای ازدواج...

جمله ای که میگیم:عشق الهی هم اکنون به عالی ترین و کاملترین کار خود سرگرم است
عشق الهی اکنون از طریق من تجلی می کند و همه انچه که برای ازدواج عالی رابطه عاشقانه و خوشبختی من لازم است به سوی من می کشاند(3بار)

بعد دستمون میذاریم روی لیستمون که روش نوشتیم اعضای گروه همدل و کسانی که خودتون تو لیستتون نوشتین بعد میگیم

عشق الهی اکنون از طریق تو تجلی می کند و همه انچه که برای ازدواج عالی رابطه عاشقانه و خوشبختی تو لازم است به سوی تو می کشاند(3بار)

2.امور مالی...
ب یمن عشق الهی هم اکنون پول فراوان.ثروت وتوانگری ب سوی من جاری میشود(3 بار)
بعد دستمون میذاریم روی لیستمون که روش نوشتیم اعضای گروه باهم و کسانی که خودتون تو لیستتون نوشتین بعد میگیم
ب یمن عشق الهی هم اکنون پول فراوان.ثروت وتوانگری ب سوی تو جاری میشود(3 بار)

3.جمله ای که میگیم:عشق الهی هم اکنون به عالی ترین و کاملترین کار خود سرگرم است
ب یمن عشق الهی هم اکنون من سرشار از ارامش ،سلامتی و زیبایی هستم(3بار)

بعد دستمون میذاریم روی لیستمون که روش نوشتیم اعضای گروه باهم و کسانی که خودتون تو لیستتون نوشتین بعد میگیم

عشق الهی هم اکنون به عالی ترین و کاملترین کار خود سرگرم است
ب یمن عشق الهی هم اکنون تو سرشار از ارامش،سلامتی و زیبایی هستی (3بار)

4.جذب برای امور شغلی (پیدا کردن شغل مناسب-بهتر شدن شرایط شغلی که الان داریم))
جمله ای که میگیم
ب یمن عشق الهی هم اکنون کاری دارم عالی،ب شیوه ای عالی ،با خدمتی عالی، برای پاداشی عالی...(3 بار)
بعد دستمونو میذاریم روی لیست جذبمون و میگیم
ب یمن عشق الهی هم اکنون کاری داری عالی، ب شیوه ای عالی، با خدمتی عالی ،برای پاداشی عالی(3بار)
**************موقتا****************
5.عشق الهی هم اکنون به عالی ترین و کاملترین کار خود سرگرم است
ب یمن عشق الهی هم اکنون ذهن و فکر من مملو از افکار مثبت و ارامش است
ب یمن عشق الهی هم اکنون ذهن و فکر تو مملو از افکار مثبت و ارامش است
****************** در صورت علاقه********************
جذب برای امور درسی_تحصیلی
ب یمن عشق الهی هم اکنون من ب ایده ال های درسی و تحصیلی ام رسیده ام
بعد دستمونو میذاریم روی لیست جذبمون و میگیم
ب یمن عشق الهی هم اکنون تو ب ایده ال های درسی و تحصیلی ات رسیده ای

HeartHeartHeart وعده ی ما هر شب ساعت 10:30 الی 11 ....AngelAngel

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط MadMazel ، سوگلي جون ، lidaaa ، parvazeh ، Goli khanom ، *FaRzAnEh* ، sadafiii ، elahe... ، سمیرا... ، عروس خوشحال ، Sana30 ، گل نسرین ، قاصدک .. ، mehrdadmahdieh ، fatima jon ، sefid barfy ، mamoosh ، happy ، LOUSI ، mimche ، topol ، Judy ، seviana ، Beh.Naz ، perlamato ، sheytunak ، icegirl ، نفس64 ، bonny lady ، ریحانه68 ، farnoush ، beheshte ، اورانوس ، shima.mahdi ، J.1986 ، نیکی‏ ‏هستم ، دختر خوشبخت ، elza ، neda khanom ، گیشه ، mohadeseh71 ، nafiss ، Miss Doris ، ثمین دختری از دل شب ، س.م ، sahel58 ، lale777 ، solmaz68 ، bahar 92 ، jennnifer ، سرور ، سعیده پیروز ، دختر-زمستون ، Faara ، *مریمی* ، رویای آبی ، آوینا ، نگار خانوم ، niloofar_65 ، tarlan 66 ، Rayehe ، ana_fara24 ، نیشاط ، sara queen ، elma-e ، iviahSa ، mozhi 2 ، خوش شانس ، رخشان ، nasrin jun ، B@R@NE ، kimiasokoot ، Mehrii ، sahar asal ، ay par ، sadaf20 ، mohi1369 ، baharibaran30 ، Y@samin ، maedesaber2 ، tarsa ، alale ، Negar joon ، zahra1212 ، مهرنوش جون ، ساغر ، شبنم68 ، nanaz ، مهرک ، aida.a ، NIKI JOON ، خاتون مهر ، alonegirl ، مرکز رنگ مو شیمامحمدزاده ، shinestar ، دختر ایرونی ، فرانک خانم ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، سيم سيم ، roya_71 ، ermiaa69 ، {{مریم}} ، MOJDE_19 ، aroose93 ، فرانک2 ، باران طلایی ، ماه عروس ، دریا73 ، مهتاب خانم ، یونا ، Payizi ، مریم 68 ، tamana713 ، ham nafas ، arose_khoshbakht ، نسیم بهاری ، maryam65 ، fatima.s ، ziba_pashneh_tala ، samere ، q_shadi ، barun ، parinaz joon ، fariohamid ، sepideh aero ، مهلین ، فرشته ی نجات ، sevdayi ، Aroose shik ، khatereh_9350 ، janan joon ، ajaghvajagh ، baharnazi ، Asal AP ، patricia ، نوش نوش ، دلنیا71 ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #3

این مطالب و از 1 پیج برداشتم ک ادرسش پایین هست، خیلی مفید و خوبه.. پیشنهای میدم بخونید Smile
چگونه عشق بفرستیم
مستانه:

بذارین اول از اینجا شروع کنیم که عشق فرستادن یعنی چی؟
یعنی اینکه ما بزرگترین نیروی طبیعت رو به کار ببریم واسه جذب اشیا ، موقعیتها یا افراد . البته نه فقط جذب، ما میتونیم موقعیتها ، رویداد ها ، اشخاص و عوامل منفی رو با این نیرو به مثبت تبدیل کنیم.

راههای زیادی واسه عشق فرستادن وجود داره.

یکی از این راهها تفکرات مثبت راجع به خواستمونه. حالا اون خواسته چه مادی باشه چه معنوی. وقتی نسبت به کسی که باعث رنجش شما شده از صمیم قلب با یه حس واقعی مثبت فکر کنین دارین در واقع براش عشق میفرستین.

راه بعدی تجسم مثبت در مورد خواسته است. وقتی تصویرای زیبا از شخصی یا موقعیتی تو ذهنتون میبینید در واقع با عشق به اون شخص یا موقعیت متصل میشید.
راه بعدی دعای خیر هست. چه واسه یه خواسته مثل ماشین یا پول ، چه یه شخص خاص. این دعای خیر نباید اینجوری باشه که خدایا قلب این شخصو نسبت به من مهربون کن. باید اینجوری باشه که خدایا وجود این شخص رو سرشار از عشق آرامش و شادی کن. وبهترین موقعیتها یا عشقها رو در مسیر زندگیش قرار بده. یادتون باشه عشق خودخواهی نمیشناسه. عشق آزاد میکنه ، رها میکنه. واگه دعا این باشه که هر کسی طبق مصلحت برتر خودش عمل کنه این میشه عشق واقعی.

راه بعدی و اصلی استفاده از تجسم نور هست. نور سفید که همون عشقه. این نور سرشار از شادی ، آرامش ، بخشایش و تمام ویژگیهای مثبته. حالا وقتی تو ذهنتون یه کسی رو یا یه خواسته ای رو توی نور قرار میدین ، ببینین چه عشق عظیمی به سمتش میفرستین و هم اینکه با این نور شما به وضوح میرسین و تمام نکات مبهم براتون روشن میشن.

این نور میتونه از دل آسمون بیاد یا اینکه اونو مثل یه ستون تجسم کنین. اون شخص رو که باهاش مشکل دارین یا میخواین بهش عشق بدین رو توی نور قرار بدین و مستقیم توی چشماش نگاه کنین و با صمیمی ترین الفاظ و از ته دلتون باهاش صادقانه حرف بزنین. وقتی یه شخصی رو توی نور قرار میدین حتما تصور کنین که اون شخص خیلی شاده ، لبخند میزنه و تمام توجهش به حرفهای شماست.

هروقت یک عضو از بدنتون درد میکنه یا مشکل داره، اون عضو رو توی نور قرار بدین وببینین که نور سفید همه اون عضو رو میپوشونه و سلول به سلول اون عضوتون سرشار از عشق و گرما میشه.

گذشته های تلخ و دردناک ، خاطرات ناراحت کننده و همه رویدادهای منفی رو توی نور قرار بدین ودوباره نگاهشون کنین و اونها رو از عشق لبریز کنین.

خواسته هاتون رو توی نور قرار بدین و اونا رو با عشق محاصره کنین تا ویژژژژژژژژژژژژ بیان سمتتون.
تمام ترسهاتونو توی نور قرار بدین و بذارین عشق تمام این ترسها رو تبدیل به خودش بکنه.
حتی وقتی یه فکر منفی میاد تو ذهنتون یا کسی که نمیخواین بهش فکر کنین ، سریع یه نور بفرستین طرفش و محوش کنین.

این بازی با نور غوغا میکنه ولی باید تکرار شه . شاید در مورد یه قضیه با یه بار تجسم جواب بده اما یه مورد دیگه احتیاج به عشق بیشتری داشته باشه. فقط یادتون باشه که این نور وقتی کار میکنه که شما اونو با صمیمیت و از عمق وجودتون طلبش کرده باشین.

البته خیلی راههای دیگه واسه فرستادن عشق هست.
نکته آخر اینکه وقتی واسه یه خواستتون از همه راهها استفاده میکنین انرژی با سرعت بیشتری جریان پیدا میکنه و فعال تر میشه.

افکار منفی استاپ !
راندا برن (یاسی) :

این مرحله یکی از مهمترین مراحل رسیدن به ارزوست ...
بسیار بسیار مهم
اغلب فراموش میشه و تلاش هایی که بی نتیجه میمونه و گله و شکایت ها شروع میشه که ای خدااااا پس چرا نرسیدم ؟
ای خدااا پس کی ؟
و سرگردان و حیران و ناامید دوباره به دنبال راه حل جدید...
ازین کتاب به اون کتاب
البته مطالعه خوبه هااااا ... ولی مطالعه بی عمل فقط باعث میشه حیران تر و سردرگم تر بشیم

واستون مثالی از عباس منش میگم :
بسیاری از ما ارزوی قشنگمون رو در دفترمون می نویسیم مثلا می نویسیم من میخوام رییس بیمارستان بشم و شروع می کنیم به دنبال راه حل های متعدد
ولی شب که میخوایم بخوابیم یا هر وقت با خودمون خلوت می کینم میگیم :
ای بابا من کجا و رییس بیمارستان شدن کجا ... من هیچوقت به اون بالا بالاها نمیرسم ... بابا پارتی میخواد هااا دلت خوشه ؟...
ما که شانس نداریم !یعنی میشه ؟
ای خدا یعنی میشه من رییس بیمارستان بشم ؟ اره ؟
خدا وکیلی اینجور نمیگیم ؟؟؟
این یعنی دوگانگی ...
یعنی ما به طور واقعی باور یا ایمان نداریم به ارزومون می رسیم
(به قول عباس منش این قسمت رو چند بار بخونید تا متوجه بشید چرا تا به حال به ارزوتون نرسیدید )

خلاصه یه یک ساعتی با خودمون کلنجار میریم ( بعضی ها هم چند روز یا ... )
دوباره روز بعد میریم سراغ دفتر ارزوهامون و به خودمون میگیم برم وب شمیم جونم ببینم چجوری به ارزوم برسم ؟ بعد هی ازین و اون می پرسیم به نظرت چجوری به ارزوم برسم ؟
خب دیگه طبق معمول همه راه ها اینه :
تجسم , نامه نوشتن به فرشته ها و تابلو تجسم و ....
و صد البته که همه این ها بسیار عاااااااالی هستند و جز بزرگ قانون جذب و رسیدن به ارزوهاست و من با اینکه خودم تا حالا هیچکدوم رو انجام ندادم ولی میدونم مهم هستند ...
بگذریم ...

حرف من این هست تا زمانی که نتونیم افکار منفی رو کاملا استاپ کنیم هیچ روشی جوابگو نیست ...دقیقا هیچ روشی ...
حال سوال پیش میاد :
عه راندا جونممممم ,پس من چیکار کنم به ارزوم برسم ؟
راندا بدو یه راه حل موشکی بده من میخام به ارزوم برسم ؟

عزیزم
تا زمانی که دل و زبان شما یکی نشه به ارزوتون نمی رسید
البته ببخشیداااااا
هر وقت دل و زبان ما یکی بشه به سرعت برق و باد به ارزوی قشنگمون میرسیم ...

بله !
باید با تمام وجود ( دل و زبان ) راجه به خواستمون مثبت حرف بزنیم
و باور کنیم خدا جونم از راه های عجیب و شگفت انگیز ما رو به ارزوی قشنگمون میرسونه ... دقیقا عجیب و شگفت انگیز

به قول اسکاول شین جونم :
ذهن استدلالی باید کاملا رها بشه چون به هیچ دردی نمیخوره
ذهن استدلالی یعنی افکار منفی
ذهن استدلالی یعنی دل و زبان یکی نبودن ...

یادمون باشه نمیتونیم سر خدا جونم رو کلاه بذاریم ...
باید با تمام وجود , بله ! دقیقا تمام وجود ( تمام وجود یعنی یکی شدن دل و زبان ) باور کنیم به ارزوی قشنگمون میرسیم و مقدمات اون رو فراهم کنیم ...
(یعنی ایمان فعال نشون بدیم )

حالا من بعضیا رو دیدم ( منظورم اینجا نیستااا ... منظورم شهر خودم هست )
که ایمان فعال نشون دادند ... مثلا رفتند جهاز خریدن , یالباس عروس پرو کردند , یا لباس شب خواستگاری خریدند و ...
ولی چون در دل و زبان یکی نبودند متاسفانه یا خیییییییییلی دیر به ارزوشون رسیدن و یا هرگز نرسیدن

به به چه رازی بودااا ... من که خودم کلی کیف کردم
چه انتظار شیرینی بود نه ؟

منبع:http://secretstories.blogfa.com/post-488.aspx

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوشحال ، سوگلي جون ، Sana30 ، قاصدک .. ، sefid barfy ، mehrdadmahdieh ، MadMazel ، LOUSI ، mamoosh ، lidaaa ، mimche ، paryaaaa ، happy ، Beh.Naz ، perlamato ، farnoush ، اورانوس ، J.1986 ، nafiss ، elahe... ، sahel58 ، گل نسرین ، jennnifer ، سعیده پیروز ، *مریمی* ، آوینا ، elza ، نیکی‏ ‏هستم ، tarlan 66 ، beheshte ، baharibaran30 ، sara queen ، mozhi 2 ، خوش شانس ، B@R@NE ، kimiasokoot ، س.م ، sadaf20 ، mohi1369 ، Dante ، رخشان ، Y@samin ، sun daughter ، tarsa ، zahra1212 ، لنگه دمپایی ، alonegirl ، فرانک خانم ، zahraban00 ، فرانک2 ، دریا73 ، نسیم بهاری ، maryam65 ، fatima.s ، dokhtare havva ، ghazal f6 ، مهشید زادمهر ، ElM!ra ، Aroose shik ، khatereh_9350 ، baharnazi ، marjaneh72 ، bily ، barun ، patricia ، pishi68 ، نانسی پلوسی
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح توسط Dante.)
ارسال: #4

دوستای گلی که مایل هستن به لیست اضافه بشن لطفا به خاطره PM بدن New1

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط قاصدک .. ، mimche ، fatima jon ، MadMazel ، Judy ، Beh.Naz ، سمیرا... ، perlamato ، farnoush ، اورانوس ، nafiss ، سعیده پیروز ، عروس خوشحال ، tarlan 66 ، baharibaran30 ، mozhi 2 ، B@R@NE ، نیکی‏ ‏هستم ، zahra1212 ، khoshhalam ، فرانک2 ، ghazal f6 ، ElM!ra ، barun
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #5

جذب گروهی Heart

لیست اعضا اضافه می شود.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط Judy ، سمیرا... ، Beh.Naz ، mimche ، farnoush ، اورانوس ، nafiss ، سوگلي جون ، baharibaran30 ، سعیده پیروز ، B@R@NE ، نیکی‏ ‏هستم ، فرانک2 ، ghazal f6 ، دختر-زمستون
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #6

اسامی دوستانی که از طریق برنامه جذب گروهی به خواسته هاشون رسیدن
1-لیلیوم آبی
2-لیلی ناز
3-س.م
madmazel-4
5-لیلیوم92
judy-6
sheytunak-7
8-عروس خوشحال
9-nafiss
lidaaa-10
11_قاصدک ..
12_iviahSa
13_mimche
14-Y@samin
15_tarlan 66
16_khatere 69

اعضای گروه همدل....HeartHeart
جذبهای بی نظیر...Heart

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط sheytunak ، MadMazel ، سمیرا... ، Beh.Naz ، ترانه61 ، perlamato ، bonny lady ، nafiss ، farnoush ، اورانوس ، لیلیان ابی ، bahar 92 ، neda khanom ، mohadeseh71 ، Judy ، س.م ، سوگلي جون ، سعیده پیروز ، آوینا ، elahe... ، نیکی‏ ‏هستم ، عروس خوشحال ، tarlan 66 ، baharibaran30 ، mozhi 2 ، خوش شانس ، رخشان ، B@R@NE ، iviahSa ، sun daughter ، Y@samin ، قاصدک .. ، فرانک خانم ، هرمس ، فرانک2 ، najmesn ، ziba_pashneh_tala ، ElM!ra ، Aroose shik ، bily ، pishi68
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ عصر توسط khoshhalam.)
ارسال: #7

انرژی مثبت در صحبت کردن

نحوه تکلم انسانها بیانگر نحوه تفکر آنهاست. مثبت بیندیشیم و مثبت بگوییم تا انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل کنیم.

- بگوییم ازاینکه وقتتون رو در اختیارم گذاشتید ممنون ...

نگوییم ببخشید مزاحمتون شدم !

- بگوییم طول میکشه تا یاد بگیری ...

نگوییم هیچ وقت یاد نمیگیری !

- بگوییم مسئله دارم ...

نگوییم مشکل دارم !

- بگوییم مسئله رو خودم حل میکنم ...

نگوییم مسئله به تو ربطی نداره !

- بگوییم شاد و پر انرژی باشید ...

نگوییم خسته نباشید !

- بگوییم این کار را بعدا انجام میدهم ...

نگوییم دچار یاس شدم !

- بگوییم صد در صد خواهد شد ...

نگوییم ای کاش میشد !

- بگوییم حتما موفق میشوی ...

نگوییم موفق میشوی !

- بگوییم عالی هستم ...

نگوییم خوب هستم !

اولین قانون طبیعت این است که تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب میکنی. هیجان قدرتی دارد که جذب میکند . تو از هر چه شدیدا بترسی آن را تجربه خواهی کرد .

مثلا حیوان فورا متوجه میشود که تو از او وحشت داری. هیچکدام از این ها تصادفی اتفاق نمی افتد . تصادفی در عالم هستی وجود ندارد. هیجان انرژی در حرکت است. وقتی تو انرژی را جا به جا می کنی انرژی ایجاد میکنی. اگر به اندازه کافی انرژی جا به جا کنی ماده به وجود می آوری .

ماده انرژی متراکم است که جا به جا شده و به آن فشار وارد شده است. فکر انرژی خالص است .

هر فکری که تو اکنون داری یا قبلا داشتی یا در آینده خواهی داشت خلاق است.

انرژی حاصل از فکر هرگز نمی میرد .این انرژی از فکر تو و ذهن تو وارد عالم هستی می شود و برای ابد ادامه پیدا می کند. همه افکار به هم مربوط هستند. افکار با هم تلاقی پیدا می کنند.

در مسیر اعجاب انگیزی از انرژی با هم تقاطع پیدا می کنند و نقش بدیع و زیبایی از پیچیدگیهای غیر قابل باور به وجود می آورند. همات طور که دو چیز مشابه همدیگر را جذب می کنند دو انرژی مشابه هم یکدیگر را جذب می کنند .و توده ای از انرژی مشابه به وجود می آورند.

بنابراین حتی افراد معمولی اگر فکرشان(دعا. امید. آرزو . .رویا .ترس) به اندازه کافی قوی باشد میتوانند نتایج شگفت انگیزی را به وجود آورند. زندگی نمیتواند به هیچ طریق دیگری خودش را نشان دهد جز آن طریقی که تو تصور میکنی خودش را نشان خواهد داد .تو با فکر کردن خلق می کنی.

پس همیشه به بهترینها فکر کن

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط parvazeh ، seviana ، lidaaa ، nafiss ، mohadeseh71 ، Judy ، elahe... ، MadMazel ، س.م ، bonny lady ، sahel58 ، گل نسرین ، jennnifer ، نیکی‏ ‏هستم ، perlamato ، beheshte ، elma-e ، سوگلي جون ، دختر-زمستون ، mamoosh ، آوینا ، elza ، عروس خوشحال ، tarlan 66 ، اورانوس ، baharibaran30 ، sara queen ، mozhi 2 ، خوش شانس ، B@R@NE ، kimiasokoot ، *مریمی* ، mohi1369 ، sahar asal ، ShaDee ، رخشان ، سعیده پیروز ، sefid barfy ، tarsa ، alale ، neda22 ، aida.a ، مهسان 24 ، لنگه دمپایی ، shinestar ، ریحون ، zahraban00 ، J.1986 ، نگین شیرازی ، فرانک2 ، دریا73 ، fatima.s ، dokhtare havva ، samere ، قرمـــ♥ــــــز ، ElM!ra ، Aroose shik ، bily ، baran1989 ، barun ، patricia ، زنبور خانوم ، atfe ، pishi68
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ عصر توسط Beh.Naz.)
ارسال: #8
با اجازه خاطره جون
مخصوص مخصوص گروه پرانرژی مون

با موجودات عجیبی زندگی می کنیم،
موجوداتی که تنها با بی محلی " آدم " می شوند!
========
هر کی از من سوتی گرفت و تو شکار لحظه ها گذاشت حلالههههههTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط نیکی‏ ‏هستم ، آوینا ، سوگلي جون ، bonny lady ، parvazeh ، khoshhalam ، J.1986 ، happy ، Judy ، قاصدک .. ، *مریمی* ، PEACH6790 ، neda khanom ، lidaaa ، nafiss ، elahe... ، elza ، perlamato ، jennnifer ، tarlan 66 ، beheshte ، اورانوس ، topol ، baharibaran30 ، B@R@NE ، bahar1365 ، mohadeseh71 ، samira mz ، elma-e ، رخشان ، sefid barfy ، tarsa ، ممول ، zahra1212 ، گل نسرین ، samane74 ، صبا65 ، دریا73 ، baharak7 ، fatima.s ، bily ، barun
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #9
جذب اعجاز انگیز گروه همدل........Heart

(می بخشید دوستیا دیر پست زدمNew1.... هر کار می کردم نمی تونستم وارد تاپیک شم....)

با موجودات عجیبی زندگی می کنیم،
موجوداتی که تنها با بی محلی " آدم " می شوند!
========
هر کی از من سوتی گرفت و تو شکار لحظه ها گذاشت حلالههههههTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط سرور ، lidaaa ، Faara ، آوینا ، nafiss ، گیشه ، دختر-زمستون ، sahar31 ، mamoosh ، Judy ، PEACH6790 ، MadMazel ، لیلیوم92 ، LOUSI ، نیکی‏ ‏هستم ، elahe... ، elza ، khoshhalam ، سوگلي جون ، mimche ، bonny lady ، farnoush ، دختر خوشبخت ، baharibaran30 ، mozhi 2 ، خوش شانس ، B@R@NE ، elma-e ، گل نسرین ، pishi68
۲۲-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ صبح توسط khoshhalam.)
ارسال: #10

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

دوستای پر انرژی سلااااااااااااااااااااااااااااااااامAngel

مایکل لوسیر و کلیدهای طلایی قانون جذب
نوشته شده توسط حسین رحیمی |

مایکل لوسیر و کلیدهای طلایی قانون جذب
در اینجا نکات طلایی قانون جذب را از کتاب قانون جذب مایکل لوسیر برایتان به ارمغان آورده ایم:
- راز بزرگ زندگی قانون جذب است.

- قانون جذب می گوید مشابه ها یکدیگر را جذب می کنند. بنابراین وقتی فکری را در سر می پرورانید، افکار مشابه آن را به ذهن خود راه می دهید.

- افکار مثل مغناطیس عمل می کنند. در ضمن افکار دارای موج هستند. وقتی فکر می کنید، افکارتان در عالم هستی پراکنده می شود و به شکل آهن ربا آنچه را با موج آنها همخوانی داشته باشد به خود جلب می کند. آنچه بیرون فرستاده می شود، به منبع یعنی شما باز می گردد.

- شما مانند برج انتقال هستید و با افکارتان موج ها را پخش می کنید. اگر می خواهید چیزی را در زندگی خود تغییر دهید، با تغییر دادن فکرتان موج را تغییر دهید.

- افکار جاری شما زندگی آینده تان را می سازد. هر چه بیشتر به آن فکر کنید، در زندگی تان ظاهر خواهد شد.

- اندیشه های شما صورت خارجی پیدا می کنند.

- قانون جذب قانون طبیعت است. این قانون همانند قانون جاذبه ، در هر حالتی وجود دارد.

- تا به چیزی فکر نکنید، آن را تجربه نمی کنید.

- برای اینکه بدانید در چه اندیشه ای به سر می برید، از خود بپرسید چه احساسی دارید. احساسات ابزاری ارزشمند هستند که بلافاصله اندیشه ها را برملا می سازند.

- امکان ندارد به طور همزمان افکار خوب و احساسات بد داشته باشید.

- اندیشه های شما بسامد شما را مشخص می سازد. و احساسات شما بلافاصله به شما می گوید که در چه بسامدی قرار دارید. وقتی احساس بدی دارید، در بسامدی قرار دارید که چیزهای بد را به خود را به سوی خود می کشانید. وقتی احساس خوشایندی دارید، به شکلی قدرتمندانه چیزهای بهتری را به سوی خود جذب می کنید.

- تغییر دهندگان راز ، مانند خاطرات خوش، طبیعت و یا موسیقی مورد علاقه تان، می توانند احساسات شما را تغییر بدهند و در یک لحظه شما را در بسامد جدیدی قرار دهند.

- احساس عشق بالاترین بسامدی است که می توانید ساطع کنید. هر چه عشق بیشتری احساس کنید، و آن را به سوی دنیا بفرستید، از قدرت بیشتری برخوردار می گردید.

- قانون جذب مانند غول علاء الدین خواسته های ما را برآورده می سازد.

- فرایند خلاق به شما کمک می کند به آنچه می خواهید دست پیدا کنید. این کار در سه قدم ساده صورت می گیرد: درخواست کردن، باور داشتن، و دریافت کردن.

- خواستۀ خود را با کائنات در میان گذاشتن، فرصت مناسبی در اختیار شما قرار می دهد تا از خواستۀ خود اطلاع بیشتری به دست آورید.

- باور داشتن مستلزم اقدام کردن و حرف زدن و اندیشیدن به گونه ای است که انگار پیشاپیش آنچه را می خواستید دریافت کردید.

- دریافت کردن مستلزم این است که احساس کنید آنچه را می خواستید دریافت کرده اید.

- برای کم کردن وزن به (وزن کم کردن) فکر نکنید. به جای آن به وزن مورد علاقه تان فکر کنید. وزن دلخواهتان را احساس کنید تا به آن برسید.

- کائنات برای برآورده ساختن نیاز شما به وقت نیاز ندارد.

- با چیز کوچکی مانند یک فنجان قهوه شروع کنید. بخواهید که چیز کوچکی را جذب خود کنید. بعد به سراغ چیزهای بسیار بزرگ تر بروید.

- با اندیشیدن به روزی که می خواهید داشته باشید، این روز را برای خود خلق کنید.

- انتظار ، نیروی جذب قدرتمندی است. هر آنچه می خواهید، انتظار دریافتنش را بکشید. هر آنچه نمی خواهید، انتظارش را نکشید.

- حق شناسی و سپاسگذاری فرایند جذب قدرتمندی است که انرژی شما را جابه جا می کند تا آنچه را می خواهید به دست آورید. به خاطر همۀ چیزهایی که دارید سپاسگذار باشید.

- پیشاپیش به خاطر آنچه می خواهید داشته باشید تشکر کنید. این کار سبب می شود به آنچه می خواهید دست پیدا کنید.

- تصویر سازی فرایند خلق تصاویر در ذهن است. در ذهن خود آنچه را می خواهید تصور کنید. وقتی تصویرسازی می کنید، اندیشه و احساس قدرتمندی را تجربه می کنید. احساس می کنید آنچه را می خواهید هم اکنون به دست آورده اید.

- برای استفاده از قانون جذب به سود خود، به آن به عنوان چیزی که وجود دارد عادت کنید.

- در پایان هر روز قبل از اینکه به خواب بروید، حوادث روز خود را مرور کنید. هر حادثه ای مطابق میل شما نبود، آن را به شکلی که می خواهید باشد در ذهن خود تصویر کنید.

- برای جذب پول ، به ثروت توجه کنید. وقتی به نبود پول و ثروت فکر می کنید، نمی توانید آن را به زندگی خود راه دهید.

- از تصور خود استفاده کنید. وانمود کنید که به خواسته های خود رسیده اید و پولی را که میخواهید به دست آورده اید.

- احساس شادی کردن از لحظۀ حال، سریع ترین راه سرازیر کردن پول به زندگی است.

- عادت کنید که به هر چه نگاه می کنید بگویید: از عهده تهیۀ آن بر می آیم. می توانم آن را بخرم. این گونه درباره پول احساس بهتری به دست می آورید.

- برای اینکه پول بیشتری به دست آورید، پول بیشتری خرج کنید. وقتی در برخورد با پول سخاوت داشته باشید، به احساس بهتری می رسید.

- تصور کنیدکه چک های متعددی به سویتان در حرکت است.

- به ثروت بیندیشید.

- وقتی می خواهید رابطه ای را جذب کنید، مراقب باشید که اندیشه ها، کلمات، اعمال و پیرامونتان با خواسته هایتان در تضاد نباشند.

- کار شما این است که به خودتان برسید. تا زمانیکه خودتان را پر و سرشار نکنید، نمی توانید دیگران را سرشار کنید.

- نسبت به خود با مهر و احترام رفتار کنید تا دیگران هم به شما احترام بگذارند.

- روی خصوصیاتی که در خود می پسندید دقیق شوید تا قانون جذب به شما چیزهای بیشتری دربارۀ خودتان نشان دهد.

- برای اینکه رابطه ای درست پیش برود، به شکایت ها و گله هایتان کاری نداشته باشید. وقتی روی نقاط قوت دقیق می شوید، آن ها را بیشتر دریافت می کنید.

- تاثیر دارو نماها مثالی عالی دربارۀ قانون جذب در عمل است. وقتی بیمار به واقع بپذیرد که قرص تاثیر درمانی دارد، آنچه را به آن ایمان دارد دریافت می کند و درمان می شود.

- توجه کردن به سلامتی کامل کاری است که همۀ ما می توانیم انجام دهیم. مهم نیست بیرون از ما چه می گذرد.

- خنده، شادی و نشاط را جذب می کند منفی ها را از درون ما بیرون می ریزد و درمانی معجزه گونه را فراهم می آورد.

- بیماری تحت تاثیر اندیشه در بدن باقی می ماند. با توجهی که به بیماری می کنیم، آن را در خود نگه می داریم. اگر احساس می کنید کمی حالتان خوب نیست، درباره اش فکر نکنید و از آن سخن نگویید. وقتی به دیگران که دربارۀ بیماری شان حرف می زنند گوش می دهید، به بیماری آنها انرژی می دهید. به جای آن دربارۀ مطالب خوب حرف بزنید. آنها را وضعیت سلامتی ببینید.

- باورهای مربوط به سالخوردگی موضوعی کاملا ذهنی است. بنابراین این افکار را از هشیاری خود دور بریزید. به سلامتی و جوانی جاودانه فکر کنید.

- به پیام های جامعه دربارۀ بیماری ها و پیر شدن گوش ندهید. پیام های منفی به شما کمک نمی کنند.

- در برابر هر آنچه مقاومت کنید، همان را به خود جذب می کنید. زیرا به طرزی قدرتمندانه با احساسات خود روی آن متمرکز می شوید. برای تغییر دادن هر چیزی به درون خود مراجعه کنید و با اندیشه و احساس خود علامت جدیدی به عالم هستی بدهید.

- نمی توانید با دقیق شدن روی جنبه های منفی به کائنات کمک کنید. وقتی به حوادث منفی زندگی توجه می کنید نه تنها بر این جنبه های منفی می افزایید، بلکه به جنبه های منفی زندگی خودتان هم چیزی اضافه می کنید.

- به جای اینکه به مسائل جهان توجه کنید، به اعتماد، عشق، تنعم، تحصیل، و صلح بیندیشید.

- چیزهای خوب زندگی هرگز تمام نمی شود. برای همه بیش از حد نیازشان هست. زندگی قرار است سرشار باشد.

- شما از این توانایی برخوردارید که به کمک اندیشه و احساسات از منابع نامحدود زندگی بهره بگیرید.

- در مقام تحسین و حق شناسی آنچه در دنیا وجود دارد حرف بزنید. بدین گونه منفی ها را از میان بر می دارید و خود را با بالاترین بسامد ها، یعنی عشق ، همخوان می سازید.

- همه چیز انرژی است. شما مغناطیس انرژی هستید. از این رو همه چیز را به سمت خود جلب می کنید و به آنچه می خواهید می رسید.

- شما موجودی معنوی هستید . شما انرژی هستید، و انرژی را نه می توان خلق کرد و نه می توان از بین برد. انرژی در نهایت فقط شکل عوض می کند.

- کائنات حاصل اندیشه است. ما نه تنها خالق سرنوشت خود هستیم، بلکه عالم هستی را رقم می زنیم.

- شما با افکاری نامحدود رو به رو هستید. همۀ دانش ها، کشفیات و اختراعات در ذهن کائنات به شکل چیزی ممکن وجود دارند. و منتظرند تا ذهن انسان آنها را کشف کند. باید همه چیز را در آگاهی خود خلق کنید.

- همۀ ما با هم در ارتباط و پیوند هستیم.

- مشکلات گذشته را رها سازید. تنها شما هستید که می توانید زندگی خود را رقم بزنید.

- برای رسیدن به خواسته هایتان، آن را واقعیت مطلق در نظر بگیرید.

- قدرت شما در اندیشه هایتان است. بنابراین آگاه باقی بمانید. به عبارت دیگر، به خاطر داشته باشید که به خاطر بیاورید.

- باید تخته سیاه زندگی تان را با آنچه می خواهید پر کنید.

- تنها کاری که در این لحظه باید بکنید این است که احساس خوبی داشته باشید.

- هر چه بیشتر از نیروی درون خود استفاده کنید، نیروی بیشتری را به سوی خود جذب خواهید کرد.

- زمان در بر گرفتن شکوهتان همین حالاست.

- ما در عصر شکوهمندی زندگی می کنیم. وقتی اندیشه های محدود کننده را کنار بگذاریم، شکوه و جلال راستین انسانیت را تجربه می کنیم.

- کاری را که دوست دارید انجام بدهید. اگر نمی دانید چه عاملی شادی و نشاط را نصیبتان می کند، از خود بپرسید: شادی من در چیست؟ وقتی به این شادی متعهد می شوید، شادی و نشاط بیشتری را به خود جذب می کنید، زیرا از خود شادی و نشاط به اطراف می پراکنید.

- حالا که دانش راز را فرا گرفته اید، اینکه با آن چه کار می کنید بستگی به خودتان دارد. هر انتخابی که بکنید، درست است. قدرت تماما در اختیار شماست.

تجسم کردن
نوشته شده توسط حسین رحیمی |

تجسم کردن
دلیل قدرتمند بودن تجسم این است که وقتی تو تصویرهایی در ذهنت ایجادمی کنی که در آنها خودت را در حالی میبینی که آرزویت برآورده شده است، افکار و احساساتی تولید
می کنی که می گوید آرزویت هم اکنون برآورده شده است. تجسم در واقع به معنی افکار نیرومند و متمرکزی به شکل تصاویر است که موجب ایجاد احساساتی می شود که به اندازه همان افکار، نیرومند هستند. درحالت تجسم، امواج مثبت نیرومندی را به دنیا مخابره می کنی. قانون جذب این پیام ها رادریافت می کند و آن تصاویر را درست به شکلی که در ذهنت می بینی در دنیای واقعی به تو بر می گرداند.

دکتر دنیس ویتلی:

"من روش تجسم را از برنامه آماده سازی فضانوردان آپولو الهام گرفتم و در طی دهه 1980 و 1990 از آن در آماده کردن ورزشکاران المپیک استفاده کردم. این روش در آن زمان «تمرین ذهنی حرکت» نامیده می شد. وقتی چیزی را تجسم می کنی، آن را به واقعیت تبدیل می کنی، در اینجا نکته جالبی را در مورد ذهن بگویم : ما دستگاه پیشرفته بیوفیدبک را به چند نفر از ورزشکاران بازی های المپیک وصل کردیم. این دستگاه فعالیت های بدن را کنترل می کند. از آنها خواستیم که مجسم کنند دارند بازی می کنند. درکمال تعجب دیدیم همان عضلات با همان توالی که موقع بازی در زمین تحریک می شدند. چطور چنین چیزی ممکن است؟ دلیلش این است که ذهن تشخیص نمی دهد که آیا واقعاً درحال انجام کاری هستی یا اینکه فقط داری آن را تجسم می کنی. اگر در ذهنت خودت را در مکان خاصی تصورکنی، با بدنت هم به آنجا خواهی رفت."

به اختراعات و مخترعین فکر کن : برادران رایت و اختراع هواپیما. توماس ادیسون و اختراع لامپ و در آخر آلکساندر گراهام بل و اختراع تلفن. تنها دلیل چیزهایی که اختراع یا خلق شده اند این است که کسی آن را درذهنش مجسم کرده است. آن شخص تصویر نهایی آن اختراع رابه طور واضح در ذهنش ساخته است و با نگه داشتن آن تصویر در ذهنش همه نیروهای هستی ازطریق اولین اختراع را به واقعیت تبدیل کرده اند.

ممکن است با خودت فکر کنی «ولی ذهن من مثل ذهن این مخترعای بزرگ نیست.» یا شاید فکر کنی «اونا می تونستن این اختراع ها رو توی ذهن شون تجسم کنن اما من نمی تونم.» اشتباه می کنی. هرچه بیشتر درباره این کشف بزرگ که دانش قانون جذب است بدانی، خواهی دید که نه فقط ذهنی مانند ذهن آنها داری بلکه چیزی بیشتر از آن داری.

مایک دولی:

"وقتی داری خواسته ای رادرذهنت مجسم می کنی،فقط وفقط روی نتیجه نهایی تمرکز کن. "

جک کنفیلد:
"در واقع احساس توست که قانون جذب رافعال می کند، نه فقط تصویری که درذهن داری یا فکرت. بسیاری از مردم فکرمی کنند «اگر فکرم مثبت باشه، یا اگه چیزی رو که می خوام توی ذهنم تجسم کنم همین کافیه و بهش می رسم.» اگر این کار را بکنی ولی احساس نکنی که غرق در نعمت هستی و سرشار از عشق وشادی نباشی، صرف تجسم کردن، قانون جذب را در جهت رسیدن به خواسته ات فعال نمی کند.
لازم نیست به این فکر کنیم که آرزویمان قرار است از چه راهی به واقعیت بدل شود. اگر با خودمان عهد ببندیم که به آن برسیم، خودمان را ملزم به این کار کنیم و مطمئن باشیم که به آن می رسیم، چطور محقق شدن آن خود به خود برایمان آشکار خواهد شد."

مایک دولی:

"اینکه آرزوها چطور به تحقق بپیوندد به هستی مربوط می شود. هستی همیشه از کوتاه ترین، سریع ترین و هماهنگ ترین راه ممکن میان تو و خواسته ات خبر دارد. "

دکتر جو وایتالی:
"اگر همه چیزرا به دست هستی بسپاری، از چیزی که به تو تحویل می دهد گیج و مبهوت می شوی. این همان چیزی است که می شود اسمش را معجزه گذاشت.
طبیعی است که دوست داشته باشی هر روز از روش تجسم استفاده کنی. اما باید مراقب باشی که این کار برایت به روز مرگی تبدیل نشود. چیزی که واقعاً درمورد به کارگیری قانون جذب مهم است این است که همراه با تجسم احساس خوبی هم داشته باشی. باید فکر کردن و مجسم کردن خواسته ات تو را هیجان زده کند و تا آنجایی که ممکن است با روحیه وشاد باشی. "
جنویو برند( 1881- 1960 ) :
همه تجسم می کنند، چه آگاه باشند و چه نباشند. تجسم کردن راز بزرگ موفقیت است.
همه ما بیشتر از آن که می دانیم صاحب قدرت وامکانات هستیم وقدرت تجسم یکی از
بهترین قدرت

*
*
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا ، نیکی‏ ‏هستم ، قاصدک .. ، topol ، elahe... ، baharibaran30 ، sahar31 ، beheshte ، tapesh ، sara queen ، elza ، J.1986 ، Beh.Naz ، mimche ، اورانوس ، PEACH6790 ، jennnifer ، elma-e ، nafiss ، bahar 92 ، tarlan 66 ، دختر-زمستون ، farnoush ، sadaf20 ، سوگلي جون ، B@R@NE ، bahar1365 ، خوش شانس ، mohadeseh71 ، *مریمی* ، سعیده پیروز ، aida.a ، ajaghvajagh ، ریحون ، دریا73 ، ElM!ra ، bily ، baran1989 ، ImWish ، pishi68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام