• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

برای پیک نیک چه نوع غذاهایی ببریم ؟! + طرز تهیه

۱۵-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #11

RE: برای پیک نیک چه نوع غذاهایی ببریم ؟! + طرز تهیه
به نظر من غذاهایی مثل دلمه و ماکارونی و .... مناسب نیستن چون همه کس اینجور غذاها رو سر نمیخوره

من با اسنک و سمبوسه و سالاد الویه و ساندویچ مرغ موافقم
غذاهای پلویی و ماکارونی و .... رو به شرطی میپسندم که مامان پز باشه و قبل حرکت زیر قابلمه خاموش شده باشه و تا 2 ساعت بعد که قراره خورده بشه گرم باشه هنوز
یا وسایل گرمایش مهیا باشه

در هرحال معمولا ساندویچ کتلت و شامی و ساندویچ مرغ و ... رو بیشتر میپسندم

کتلتها و شامیها رو که همه بلد هستن انواعش رو
ساندویچ مرغ و اسنک هم همه بلد هستن

سوالی بود جواب میدم

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، parinaz joon ، tarlan 66 ، m.t ، nasibe_603 ، ida ، Khanom Tala ، دریا73 ، *آوا* ، Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #12
برای پیک نیک غذاهایی مثل سالاد ماکارونی و ساندویچ مرغ و کتلت که میشه تو خونه درست کرد وبرد عالیه.نه کثیف کاری داره نه سفره و بندو بساط زیادی میخواد تو خونه درست کنید وببرید.
نقل قول
 سپاس شده توسط nila1360 ، tarlan 66 ، m.t ، ida ، *آوا* ، Maryam290
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #13
اگر با تن ماهی مشکلی ندارید ساندویچ تن ماهی هم خیلی خوشمزه است البته من با قارچ و سیب زمینی درست میکنمRolleyes

کاش میتونستم مثل Celine Dion برات آهنگ [Because You Loved Me] بخونم و به تو تقدیمش کنمAngel
I'm everything I am
Because you loved me
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، m.t ، فرشته ی نجات ، ida ، Khanom Tala ، *آوا* ، Maryam290
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ عصر توسط زیبای بی همتا.)
ارسال: #14
سالادسیب زمینی
موادلازم:سیب زمینی آب پز،هویج آب پز،نخودفرنگی،ذرت،سس سفید،آبلیمو،نمک،فلفل،آویشن
طرزتهیه:ابتداسیب زمینی وهویج راپخته ونگینی خردمیکنیم،بعدنخودفرنگی پخته وذرت پخته رابهشون اضافه میکنیم بعدهم سس وآبلیمو وفلفل ونمک وآویشن رااضافه کرده خوب هم میزنیم البته بایدمراقب باشیم موادمون له نشه،بعدهم چندساعت بگذاریدتوی یخچال بمونه تاسس به خردموادبرهNew1

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، m.t ، ida ، *آوا* ، Maryam290 ، pichak2014
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #15
برای پیک نیک فقط کباب رو ترجیح میدم

خاطره ی قشنگ و هرگز فراموش نشدنی 93.3.30
Heart
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، m.t ، nillgoon ، ida ، afsaneh020 ، *آوا* ، Maryam290
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #16
کوکوسبزی
موادلازم:تره،تخم مرغ،گردو،زرشک،فلفل،نمک،زردچوبه یازعفران
ابتداتخم مرغهاروشکسته وبعدسبزی هاروخردکرده به تخم مرغ اضافه میکنیم وقتی خوب کف کردبقیه موادرامی ریزیم وخوب هم میزنیم بعدهم موادروداخل روغن سرخ میکنیمNew2

نقل قول
 سپاس شده توسط m.t ، + Negar ، *آوا* ، Maryam290
۲۸-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #17
پیراشکی گوشتTongue

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط m.t ، tarlan 66 ، ida ، فشفشه ، *آوا* ، Maryam290
۲۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #18
برای پیکنیک اونم تو تابستون سخته غذا بردن مخصوصا غذاهایی که سس داره خیلی زود تو گرما خراب میشه مثل الویه

من با همسرم هروقت میرم بیرون سیخ همیشه پشت ماشین هست با زیر انداز فقط جوجه کباب کاله میگیریم حتما هم کاله مارک دیگه گرفتیم خیلی سفت و بدمزه بود

بعد با همون یخ زدگی همسرم خرد میکنه سریع کباب میکنه خیلی خیلی نرم و ترد میشه نمیذاریم یخش آب بشه نزدیک محل

نشستن که میشیم از همون حوالی از یک سوپر مارکتی میگیریم با نون هم ارزون در میاد هم به صرفه و هم خوشمزه و هم سالمه Wink

فقط باید یخ که هست خرد بشه و به سیخ بزنید بعدم سریع کباب میکنیم فکر کنم یک بسته اش 17 تومن بود تازه همسر من خیلی پر خور هم هست اما برای دونفر عالیه تازه زیادم میاد یکمWink

از چشم خیلی ها افتادم چون جدیدا دارم جوری زندگی میکنم که خودم حال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، tarlan 66 ، m.t ، + Negar ، nillgoon ، Baby jon ، delaram8 ، ida ، pichak2014 ، mahya .kh ، الهه ناز67 ، Maryam290
۲۸-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #19
ما 2بار تا حالا ماهی خوردیم تو طبیعت خیلی میچسبه . از خونه مزه دارش میکنم و با یه پیک نیکی کارش حله

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، m.t ، Baby jon ، ida ، جویبار ، *آوا* ، Maryam290 ، pichak2014
۳۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-خرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ صبح توسط زیبای بی همتا.)
ارسال: #20
اسنک مرغ وقارچ
موادلازم:مرغ،زرچوبه،پیاز،فلفل دلمه ای،هویج،سس سفید،سس قرمز،قارچ،نان اسنک،پنیرپیتزا،نمک،فلفل،آویشن
مرغ روبه همراه مقداری پیازوزرچوبه ونمک میپزیم وبعدآن راتکه تکه میکنیم،به میزان دلخواه پیازبرداشته وسرخ میکنیم،بعدفلفل دلمه ای وقارچ وهویج راباهم خردکرده ومیگذاریم باآب قارچ بپزند،وقتی موادمان خنک شدتمام موادرابجزپنیرپیتزا ونان اسنک و سسهارا باهم مخلوط کرده وبرروی نان اسنک قرارداره وبرروی آن پنیرپیتزامیریزیم ودوباره تکه دیگرنان اسنک رابر روی ان قرارداره ودرساندویچ سازقرارشان میدهیم تاطلایی شوند وبعدباسس سفید وقرمزمیل میکنیم.New1

نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، m.t ، fary ، nasibe_603 ، ida ، memoli ، *آوا* ، Maryam290 ، leydi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام