• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

برای خرید هر وسیله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟(تجربه های خرید)

۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ عصر
ارسال: #111
RE: برای خرید هر وسیله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟(تجربه های خرید)
سلام برای خرید نیم ست یا ست استیل قیمت صد و ده مطلوبه؟ یا خیلی زیاده؟ میگفتن تولید ژاپن برند معروفش هست. لطفا راهنمایی کنید ممنون

من و خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، Sara.saadat
۱۲-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۴:۴۵ عصر توسط Sara.saadat.)
ارسال: #112
اول خونتونو مشخص کنید بهد سرویس خواب بگیرید و سعی کنید ۲×۲نگیرید خبلب بزرگه تخت گرد هم اصلا انتخاب خوبی نیست
به روش زندگیتون نگاه کنید بعد جهیزیه بخرید  مثلا من برای جهیزیم نمیخوام سرخ کن ساندویچ ساز ارام پز بخرم 
مبل رنگ روشن اگر میخرید و فروشنده میگه نانو کثیف نمیشه ..‌‌‌ الکی میگه کاملا هم کثیف میشه دیگه یادم اومد میام میگم بازمتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

(۲۲-آبان-۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ عصر)'*نازخاتون*' نوشته است:  سلام برای خرید نیم ست یا ست استیل قیمت صد و ده مطلوبه؟ یا خیلی زیاده؟ میگفتن تولید ژاپن برند معروفش هست. لطفا راهنمایی کنید ممنون

نه عزیزم اوکیه به نظرم

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲-تير-۱۳۹۸, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #113
اگه اون توستر میخواین بخرید خیلی دقت کنید ک چراغ داشته باشه
من دقت نکردم الان توسترم عالیه ها ولی نداشتن چراغش ضعف بزرگیه

تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • گروه ژ
۲-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #114
بچه ها اگه جای معتبر واسه خرید هر چیزی میشناسین از همونجا خرید کنید حتی اگه قیمتش بالاتر باشه
#موقع تحویل پرده پارچه ای و توری حتما خودتون مترش کنید تا اگه اندازه ها کم و زیاد بود همونجا درستش کنن
#برای خرید کفش حتما به پاشنه و نرمیش توجه کنید که از اون مدلایی نباشه که پا توش پیچ میخوره. پاشنه پهن باشه بهتره. گول اسم طبی و اینارو هم نخورین
#برای اشپزخونه حتما سرامیک ضد آب بگیرین تا موقع شستن رنگش عوض نشه رو جعبش باید نوشته باشه
#هر تعمیری که تو خونه انجام میدین قبلش آدمشو پیدا کنین مخصوصا کسی که تبحر داشته باشه و بی وجدان نباشه که یهو وسط کار نبینین گند زده به خونه زندگیتون.
#هرچیزی میخرین حتما با ملزوماتش بخرین یعنی همه رو از یه جا بخرین و تست کنید تا بهم بخورن
#قبل از خرید هرچیزی با فروشنده شرط کنید که اگه اون جنس ایراد داشت یا مناسب نبود پس بگیره
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، marjantt ، hadis sh ، Ladyjooon ، abany.aros
۱۳-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #115
(۲-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۳۰ عصر)'@Soni' نوشته است:  بچه ها اگه جای معتبر واسه خرید هر چیزی میشناسین از همونجا خرید کنید حتی اگه قیمتش بالاتر باشه
#موقع تحویل پرده پارچه ای و توری حتما خودتون مترش کنید تا اگه اندازه ها کم و زیاد بود همونجا درستش کنن
#برای خرید کفش حتما به پاشنه و نرمیش توجه کنید که از اون مدلایی نباشه که پا توش پیچ میخوره. پاشنه پهن باشه بهتره. گول اسم طبی و اینارو هم نخورین
#برای اشپزخونه حتما سرامیک ضد آب بگیرین تا موقع شستن رنگش عوض نشه رو جعبش باید نوشته باشه
#هر تعمیری که تو خونه انجام میدین قبلش آدمشو پیدا کنین مخصوصا کسی که تبحر داشته باشه و بی وجدان نباشه که یهو وسط کار نبینین گند زده به خونه زندگیتون.
#هرچیزی میخرین حتما با ملزوماتش بخرین یعنی همه رو از یه جا بخرین و تست کنید تا بهم بخورن
#قبل از خرید هرچیزی با فروشنده شرط کنید که اگه اون جنس ایراد داشت یا مناسب نبود پس بگیره

دقیقا درست میگی شما.منم وقتی میخواستم مبلمان و سرویس خوابم رو خرید کنم .خیلی گشتم .و به همه پیشنهاد ها که بهم میشد فکر کردم .که بالاخره .از بلج که خیلی هم مدلاش متنوع بود و جنس محصولاتش هم ام دی اف هست و هم چوب روانتخاب کردم .خیلی راحت ازشون خرید کردم .قیمت هم برام مهم بود که وقتی سرچ کردم .متوجه شدم از همه جا قیمتاشون مناسب تره و الانم برای تابستون .جشنواره تابستونیی گذاشتن که راحت همه بتونن ازشون خرید کنن

نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #116
بچه ها یه نکته در مورد خرید غذاساز: اینکه دهنه ظرفشو نگاه کنید که به اندازه کافی بزرگ باشه، من دقت نکردم و الان پیاز سیب زمینی رو اکثرا قبل رنده کردن با غذا ساز مجبورم قاچ کنم...یعنی دهنه درش به اندازه کافی بزرگ نیست....و اینکه به محل قرار گرفتن تیغه مخلوط کنش خیلی بالا نباشه چون اگه بالا باشه باز باید مثلا طالبی رو حسابی ریز کنید بندازید توش
برای خرید فرش هم بنظرم اول خونتونو تعیین کنید بعدش مبل بخرید که با اندازه های خونه جور شه و اخر سر فرش که کوچیک بزرگ نباشه بیوفته زیر مبلا
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #117
وسیله برقی بنظرم شانسیه خوب و بدش ولی بستگی به نحوه مصرفم داره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام