• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

برای خرید هر وسیله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟(تجربه های خرید)

۲۸-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #1

برای خرید هر وسیله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟(تجربه های خرید)
(۲۸-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ صبح)khanoomGol نوشته است:  منظورم اینه که تجربیات خرید رو بهم بگیم!!!!
مثلااااااااا!!مثلا من می رم ظرف ادویه جات می خرم!!مثلا به بچه ها توصیه می کنم بچه ها حتما حواستون باشه قاشق هاش توش باشه!!
یا مثلا فلان مارک رو می خرید با فلان گارانتی باشه!!یا مثلا گارانتیش رو برامون بزنه یا وقتی خراب شد برامون بزنه!!یا مثلا من خودم واسه خرید می گفتم تاریخ شهریور رو بزنید که عروسیمه!!

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط zoho1381 ، sahar71 ، khanoomGol ، مانا26 ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، delaram22 ، bahar khanom ، bano70 ، Meri khanom ، فندق ، barun ، *elay* ، Maryam290
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: برای خرید هر وسیله ای به چه نکاتی توجه کنیم؟(تجربه های خرید)
کلا باید حواسمون باشه چی تو فاکتور مینویسن و کامل باشه
مثلا اگه روی کنسولی که پسندیدیم شیشه داشت اونم حتما بنویسه که پس فرداش نزنن زیرش ...

خدایا
میدونم برامون بهترین ها رو میخوای
همیشه هوامونو داشته باش
توکل بر تو Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71 ، شوکران ، NiKtA20 ، sd3 ، HiddenBride ، zahrali ، ayeneh22 ، delaram22 ، nonoo ، Paramour ، شادشاد ، فندق ، barun ، *elay* ، Maryam290 ، هانیه خاتون
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #3
سلام دوستای گلم
اول از همه راجع به کریستال بگم البته همتون میدونین ولی شاید یکی ندونه خوب بچه ها حتما چک کنید که حرف اول مارک کریستالتون زیر ظرف(یا همون دورو ورا)حک شده باشه مثلا مال من بوهمیاست پشتش حرفBحک شده

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر ایرونی ، HiddenBride ، zi zi ، آنديا65 ، لحظه ، elham_ali ، raha-71 ، مانا26 ، حباب ، nasnasi ، شوکا خانومی ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، delaram22 ، bahar khanom ، مهرآرا ، bano70 ، Paramour ، googy_86 ، barun ، *elay* ، Maryam290 ، هانیه خاتون
  • گروه ژ
۱۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ عصر توسط sahar71.)
ارسال: #4
بچه ها برای خرید کاغذ دیواری اگه هزینش براتون مهمه قبل از خرید خودتون یه حساب سر انگشتی بکنید حد الامکان از کاغذهایی با طرح گل یا شلوغ انتخاب نکنید چون برای مچ کردن طرح کاغذ رو دیوار پرت زیادی داره و در نتیجه کاغذ بیشتری میبره
برای تمیز کردن کاغذ دیواری دستمال رو به صورت افقی روی درزها نکشید سفی کنید دستمال رو عمودی روی دیوار حرکت دهید چون هر چقدر هم فابل شستشو باشه این کار باعث میشه درزها باز بشن و زشت شه

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
 سپاس شده توسط behi ، HiddenBride ، narcissus88 ، zi zi ، khofte ، آنديا65 ، NiKtA20 ، لحظه ، elham_ali ، yeshil bahar ، raha-71 ، sd3 ، zibaye ziba ، nasnasi ، غزل سعید ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، eternal ، bahar khanom ، مرجان1368 ، delaram22 ، شادشاد ، barun ، *elay* ، mah.sa ، Maryam290 ، bita94 ، هانیه خاتون
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #5
دوستای گل برای خرید سطل زباله زیر کابینت آشپزخونتون حتمااااااااااا به ارتفاع سینک و کابینتتون دقت کنین.
چون این مشکل برام پیش اومده گفتم بهتون بگم.
چون کاسه سینک ظرفشوییم گوده (مدلهای قدیمی گودیش کمتره) سطل زباله ای که توی کابینت زیر سینک گذاشتم مدل پدالیه و درش به سختی باز میشه و اصلا کامل باز نمیشه و گیر میکنه به سقف کابینتSad
لطفا حواستون باشه.

خدا جونم حیلیییییییی شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سایان ، behi ، HiddenBride ، zi zi ، آنديا65 ، NiKtA20 ، لحظه ، elham_ali ، samira mz ، samae ، مانا26 ، zibaye ziba ، سحر ناز ، mahnaz110 ، جورجیو ، girl_74 ، shanay ، Leyenda ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، یوحنا ، delaram22 ، bahar khanom ، مرجان1368 ، آیسن ، Paramour ، شادشاد ، spring_20 ، ماهرخ تبریزی ، همیشه بهار1394 ، مهتابِ علی ، barun ، morning glory ، *elay* ، shiva.29 ، Maryam290 ، هانیه خاتون
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #6

برای چرخ گوشت خریدن به قطعات داخلیش که فلزی باشه و نحوه باز شدن حلقه جلوش که راحت باشه دقت کنید

واسه جاروبرقی به نوع کیسه، نوع جمع شدن سیمش شوکی که نباشه دقت کنید چون با هر ضربه ای یهو جمع میشه

برای مبل اگه بهتون گفتن بارچه نانو هستش بدون خجاللت ازش بخواید که امتحانش کنه با خودکار که مطمئن شید

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، narcissus88 ، maryam68 ، آنديا65 ، NiKtA20 ، لحظه ، samira mz ، raha-71 ، samae ، مانا26 ، منتظر شاهزاده ، mahnaz110 ، birsan ، هانا ، zahrali ، shahrzad.sh ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، delaram22 ، bahar khanom ، Paramour ، شادشاد ، spring_20 ، مهتابِ علی ، barun ، *elay* ، Maryam290 ، bita94 ، هانیه خاتون ، بارون*
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #7

(۱۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ عصر)Snow نوشته است:  برای مبل اگه بهتون گفتن بارچه نانو هستش بدون خجاللت ازش بخواید که امتحانش کنه با خودکار که مطمئن شید

اسنو جون با خودکار چه جوری امتحان میشه؟ پارچه های نانو چه خاصیتی دارن؟

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #8

عزیزم نانو ها به راحتی باک میشن و لکه و کثیفی روشون نمی مونه
خودکار رو محکم می کشن بعد با یه دستمال و کمی باشیدن آب باک میشه و اثری نمی مونه

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، nil0o0o ، khoshdel ، لحظه ، elham_ali ، sd3 ، حباب ، مانا26 ، pikard ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، delaram22 ، bahar khanom ، مرجان1368 ، bano70 ، Paramour ، barun ، *elay* ، Maryam290
۸-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ صبح توسط khanoomGol.)
ارسال: #9
وای راس می گه اسنو!!!
من الان مبل هام یه لکه خودکار داره!!پاک نمی شه!!!!!
بچه ها مبل سفید و رنگ روشن اصلاااااا نخریددددددددددددد!!!بیچاره می شید!!!!!!!!!!!!!!!
من دیگه از بس کثیف شده بیچاره شدم!!!!!!

شاید مسخره بیاد به نظرتون!!اما خوب یه سری چیزای ریز هست که گفتنش باعث راحت تر شدن زندگی می شه!!Big Grin

• .اگر می خواید بطری آب بگیرید واسه یخچالتون سعی کنید بطری بگیرید که درش خیلی راحت باز و بسته می شه!!!!پیچی ها بهتره!!!تا اونایی که درشون با چوب پنبه (پلاستیکیه) بسته می شه!!!صنعت سازان مارک خوبیه!!!

• .نمی دونم اسمش چیه!!اما یه سری چوب لباسی های ریززززززززززززه هست که توی آشپزخونه نصب می شن!!!(نمی دونم دیدید یا نه!!یه سری چوب لباسی ها هست پشت در اتاق ها !روی خود در گذاشته می شه!!!عین اونا سایز خیلی کوچیک!!!)از اونا بگیرید واسه آشپزخونه!!واسه گذاشتن دستمال های خیس و کلا نگهداری دستمال ها خیلی خوبه !!!!

• .اگر از مدل های رو تختی های اماده خوشتون نمیاد برید جاهایی که پارچه های روتختی می فروشند !!من تهران یه بازار رفتم(اسمششششش یادم نمیاد)فقط پارچه رو تختی بود!!!!مثلا از یه مدل 2 رنگش رو داشت!!!بعد چون من روتختی دو رنگ دوس داشتم تونستم اون چیزی که می خوام رو سفارش بدم!!تازه هزینه اش هم خیلییییییییی پایین شد!!
    واسه من شد 150 با دوخت و پشم شیشه!!!!
    ولی رو تختی تاچ می شد 240!!
    من اصلا رو تختی های تاچ رو نمی پسندیدم!رو تختیم هم سفید و بنفشه و طرح گل هایی که ساقه داره و به جای گل دایره های کوچیک و بزرگ داره!!!

• .وقتی دارید زود پز می خرید اگرررررررررر پول همراتون هست یه دون لاستیک اضافه تر هم بخرید !!!!بعد از چند سال این لاستیک خراب می شه!!!بعدش شما بدو!!!!!!!!!لاستیک اون زود پز و اون مارک و اون مدل بدووووووو!!!

• .قوری که می خرید حتما چینی باشه!!!قوری استیل چایی رو سیاه می کنه!!!!علاوه بر اون دقت کنید بالای سر قورتون زاویه نداشته باشه!!یعنی گرد باشه!!!!!!!چون وقتی چایی رو برمی گردونید که خالیش کنید هی چایی ها می ره توی قسمت زاویه دارش!!بعد وقتی دوباره قوری رو صاف می کنید چایی ها می ریزن توی قوری!!!دوباره هی این پروسه تکرار می شه!!!!!!!!!!!البته قوری های جدید من دیدم یه چایی صاف کن دارند!!!!اگر هم ندارن خودتون بخرید!!

• .اگر مصرف چاییتون کمه حواستون باشه سایز قوریتون خیلی بزرگ نباشه!من قوری و سماور مارک یونیک گرفتم!!قوریش برای دو نفر ادم خیلیهههههه!!بعد مجبور شدم یه کتری و قوریه کوچیک گرفتم واسه خودمون دو تا!اونم واسه مهمون گذاشتم!!!

آینده ایی خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند.....
نقل قول
 سپاس شده توسط mattina ، سالومه ، zi zi ، pari_85 ، آنديا65 ، khoshdel ، nedda ، simony ، لحظه ، elham_ali ، مولود ، raha-71 ، sd3 ، Parinaz ، حباب ، samae ، مانا26 ، zibaye ziba ، فاطمه بانو ، منتظر شاهزاده ، ساره ، سحر ناز ، pikard ، mahnaz110 ، hedyeh ، جورجیو ، birsan ، el_729 ، nazgol22 ، satinik ، شوکا خانومی ، girl_74 ، busy ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، eternal ، delaram22 ، nonoo ، عادله خانم ، bahar khanom ، مرجان1368 ، sara_63 ، Paramour ، HP_22 ، googy_86 ، شادشاد ، Meri khanom ، spring_20 ، ana110 ، مهتابِ علی ، shima21 ، morning glory ، *elay* ، shiva.29 ، Maryam290 ، bita94 ، s0mi ، نادیا جون
۸-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۱ ۰۹:۲۴ عصر توسط khanoomGol.)
ارسال: #10

• .بچه ها دقت کنید انبر ظرف یخ دندونه دار باشه!!!!من انبر خود ظرف رو نخریدم!!!پلاستیکی بود!!!!باز هم نمی شد!!!بعد روی سرویس مهمونم انبر هست!!حالا این انبره اصلا دندونه نداره!!!یخ واینمیسه روش!!اصلا نمی شه یخ رو گرفت!

• .اگر اهل این هستید که دمکشک های حصیری روی قابلمه هاتون می ذارید واسه دم اومدن غذا دقت کنید که دستگیره های قابلمه هاتون بالا تر از سطح درش نباشه!!!
    واسه من اینطوریه!!نمیتونم از دمکشک های حصیریم استفاده کنم!

• اگر به جای خریدن چاقوی ست (از اینا که پکیج هستن) دونه دونه چاقوی های فقط مورد نیازتون رو میخرید!!!!(من اینکارو کردم!!!مارک خریدم) حتما تیز کن چاقو هاتون رو بگیرید!!!!تیز کن و خود چاقو بهتره که از یه مارک باشه!!!

آینده ایی خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند.....
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، زن باران (مهتاب65) ، آنديا65 ، khoshdel ، nedda ، لحظه ، elham_ali ، سحرافشاری ، pikard ، raha-71 ، sd3 ، حباب ، hedyeh ، nasnasi ، el_729 ، googy_86 ، خانوم دکتری ، ayeneh22 ، bahar khanom ، مرجان1368 ، منایی ، delaram22 ، Paramour ، HP_22 ، spring_20 ، barun ، *elay* ، shiva.29 ، LaBelle ، Maryam290 ، s0mi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام