• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

برای خرید جهیزیه از چی شروع کنم سردرگمم؟

۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ عصر توسط nastaran.)
ارسال: #1
برای خرید جهیزیه از چی شروع کنم سردرگمم؟
بچه ها سلام من تازه دارم شروع میکنم برا خرید جهیزیه
انقد وسواس گرفتم تا حالا صد بار با مامانم رفتم بیرون هیچی نتونستم بخرم میترسم از جنسا
یکی راهنماییم کنه از چچی شروع کنم برا خرید
چه مارکایی خوبن؟؟
تروخدا کمک کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط sharshar ، اِلی ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، marisa
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #2
RE: گیج شدمممممممممممممممممم
سلام عزیزم بهتره از لوازم برقیت شروع کنی

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
 سپاس شده توسط sharshar ، zibamehr1377 ، ne-gin-00
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #3
خوب لوازم برقی چه مارکایی برا چه وسایلی خوبن؟؟
من اقتصادی باید خرید کنم مثلا نمیشه همه وسایلم بوش باشه چون با حقوق بازنشستگی بابام از عهده همش ور نمیاد
بوش هم میخرم حالا فوقش دو تا وسیله کوچیک نه مبله
راهنماییم میکنید؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط كيتي ، آلتین ، mohana111 ، sakar.f ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، marisa
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #4
منم با ریحان جون موافقم
از برقیای بزرگ شروع کن....بعد برقی های کوچک
چه قدر به عروسیت وقت داری؟اگر وقتت زیاده چیزایی که مدشون میره را نخر....مثلا کریستال های خوب مدلشون همیشگیه و قابلیت تعویض داره....کریستال های چک را زود تر بخر...البته اگر قصد خریدشو داری
یه سری وسایل هم که از مد نمیفته
مثل پلاسکو
وسایل مورد نیاز پیک نیک و کباب البته اینا هم ضروری نیست بستگی به استفاده ات داره
رنگ اتاقاتو و آشپزخونه وسالنتو مشخص کن که از سردرگمی بین رنگ ها کم بشه
مارک هم که الان همه تو بازار چینی هستن...بستگی داره بخوای چه میزان هزینه کنی
مثلا یخچال برند آمریکایی بخری یا آلمانی یا کره یا چین
وسایل برقی کوچیک هم هر برندی یه وسیله ی خیلی خوب داره....مثلا مارک مولینکس ....همون مولینکسش معروف ...یعنی هاون برقیش
یا آبمیوه گیری بهترینش گاستروبک ولی کنوود در رقابت با هاش
مارک کنوود واسه وسایل برقی کوچیکت خوبه....به تایپیک وسایل برقی یه سری بزن ....شاید جواب سوالاتتو بهتر بگیری
سوالی داشتی در خدمتم

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط mitra.y ، *آوا* ، shabnamcat ، وانا ، nasibe_603 ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، marisa
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #5
برای وسایل خونه اول مبل بگیر، بعد فرش و پرده.چون مبله که بیشتر از هرچیزی به چشم میاد،ممکنه اول فرش بگیری اما بعدا نتونی مبلی رو که دوست داری بخری با فرشت هماهنگ کنی، به نظرم خرید فرش اول، کار اشتباهیه.
برای خرید وسایل آشپزخانه هم اول برقیاتو بگیر، بعد برو سراغ ظرف و ظروف و چیزای جزئی
معمولا گرفتن پرده برای قسمت های مختلف خونه، آخره کار انجام میشه
برای اتاق خواب هم که اول سرویس خواب، بعد روتختی و باز آخر کار پرده

و من هنوز تو را مثل "تمام شد مشق شبم" دوست دارم ......
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، asal banoo ، eli_91 ، farzaneh_del ، elina69 ، sharshar ، دختر ایرونی ، SoDaBe ، saloomeh ، maryam 247 ، nasibe_603 ، mohana111 ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، ida ، marisa
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #6
من همیشه عقیدم برای جهاز خریدن اینکه کم بخر ولی خوب بخر که به چشم بیاد مثلا من عقیده ندارم خورده ریز برای آشپزخانه زیاد باشه بهتره آدم یک فرش دست بافت شیک بخره چون همین خورده ریزای الکی آشپزخانه روهم روهم پولش کلی میشه.یا یخچال ساید خوبه مارک فریجیدر آخرشه .سرخ کن بدرد نمیخوره.کریستال چک خوبه اگه بوفه دوست داری والی اخر

نقل قول
 سپاس شده توسط Aisa ، شیوا جونی ، nasibe_603 ، + Negar ، سپندارمذ 67 ، goli_sh66 ، عسل 139396 ، zibamehr1377 ، talamala ، marisa
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #7
اوایل تابستون عروسیه ایشالله
لوازم بزرگ مثل مبل و اینا رو همون اخرا میخریم که بره خونه خودمون
از لحاظ قیمت نه قراره خیلی از دست و پا بیفته نه خیلی گرون
مارک ویداس و بلک اند دکر و بوش برا کوچیکا و ال جی و سامسونگ و اسنوا برار بزرگا در نظر گرفتم خوبه؟؟
ظرفشویی خودم 6 یا 8 نفره میخام چه مارکی خوبه بجز بوش؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط zibamehr1377 ، marisa
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #8
ال جی خوبه من 14 نفره سفید خریدم هفصدوخورده ای.سامسونگ یخچالشو من دارم عالیه.اسنوا خوبه ولی من رزگاز دارم خوبه دوستام که اسنوا دارن راضین .بلک اندکر من جارو شارژی دارم خراب شد موتورش مارک ویداس نشنیدم بوش ندارم

نقل قول
 سپاس شده توسط sharshar ، zibamehr1377
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #9
منم با خرده ریز اضافی مشکل دارم....مبل هم به نظر من مدل ها روز به روز جدید تر میشن...بهتره جای خرید وسایلتم در نظر بگیری
رو تختی هم میتونی بخری
من رنگ اتاق خوابامو مشخص کردم...معمولا وسایل چوبی رو همه آخر کار میخرن که مستقیم بره خونه عروس....مثلا مشخص کن میخوای اسپرت باشه تخت خوابت یا نه....نسبت به اون رو تختی بخر
رختخوابای مهمان و اضافه هم از الان بگیر چون مد خاصی نداره....قابلمه و زود پز هم بخر
فرشو هم اگر رنگ مبلاتو میدونی دقیق چی میخوای فرش بخر
من اول برقی بزرگمو خریدم
بعد کوچیکارو
قابلمه
رو تختی و رختخواب را تقریبا خریدم....یه سری وسایل ارزشمندمو گرفتم...تابستان عروسیمه تازگی ها کریستال خریدم قصد خریدشو نداشتم اما دیگه خریدم....ویترین هم نمیخرم...من میخوام از کریستالام استفاده کنم ...نه واسه تزیین
مدل تخت خواب مبلم مشخصه
سرویس روی میز و قاشق چنگال و کتری و فوری ...ست آشپزخانه .و ست پارچه ای رو هم خریدم
فرشم هم سفارش دادم 6 ماهه هنوز نرسیده به دستم

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط zibamehr1377 ، mahsa0201
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #10
عزیزم لوازم برقی بزرگتو ال جی ، یا سامسونگ بگیری خیلی عالیه ، من با تحقیق خرید کردم هم قیمتاش مناسبتره هم کیفیتش ، به بوش خیلی هم نمیشه اینروزا اعتماد کرد چون ظاهرا چینی شده ، مامان من تازه ظرفشوییشو گرفته زیاد راضی نیست. لوازم برقی کوچیک و میتونی مارکای مختلف بگیری فلیپس ،کنوود ،بلک اند دکر ، مطمئن باش فرق چندانی ندارن. با صرفه ترینشو بگیر. واسه لوازم چوبیم میتوونی بری جاجرود و دلاورانو بگردی اونجا قیمتاش عالیه امیدوارم بهترین خرید رو بکنی پرم جون .تو خرید جهیزیه یه چیریو بدون هرچی بخری بازم می خوای بخری ، یه لیستی تهیه کن و ملزومات رو توش بنوس و وقتی هر چیو خریدی خطش بزن و دیگه سراغ اون کالا نرو چون همش دودل میشی ، بجز مبلمان و پرده که خیلی سلیقه ای هست بقیه چیزا انچنان تنوع نداره ، زود خریدتو بکن و وسواس به خرج نده . امیدوارم خوشبخت بشی عزیز دلم:*:*:*
نقل قول
 سپاس شده توسط هستی_مریم ، عسل 139396
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام