• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

برای خرید جهیزیه از چی شروع کنم سردرگمم؟

۲۴-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #701
RE: برای خرید جهیزیه از چی شروع کنم سردرگمم؟
دو ماه دیگه عروسیمه.. ولی اصلا نمیتونم شروع کنم... کمتر از یه تومن فقط این چند ماه خورده ریز خریدم..... لطفاااااا کممممممکک م کنید... خیلی دلم نیست و حوصله ندارم...هر چیزی میبینم نمیتونم بخرم ته دلم نمیشینه .. شک دارم که میخامش یا نه... تورو خدا کمکم کنید

همه چیز هیچ بشه...
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #702
(۲۴-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ عصر)'آسمان ابری' نوشته است:  دو ماه دیگه عروسیمه.. ولی اصلا نمیتونم شروع کنم... کمتر از یه تومن فقط این چند ماه خورده ریز خریدم..... لطفاااااا کممممممکک م کنید... خیلی دلم نیست و حوصله ندارم...هر چیزی میبینم نمیتونم بخرم ته دلم نمیشینه .. شک دارم که میخامش یا نه... تورو خدا کمکم کنید

عزیزم اول از همه یه لیست خرید برای خودت دانلود کن
تو همین تاپیک هم یه فایل اکسل هست که میتونی ازش استفاده کنی
چیزایی که به نظرت اضافس و نمیخوای بخری خط بزن
بعد با توجه به بودجت قیمت تقریبی که میتونی به هرکدوم از وسایل اختصاص بدی بنویس
بعد با توجه به بودجت شروع به تحقیق و خرید کنتصویر: /images/smilies/new/wink.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram
۲۵-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #703

(۲۴-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ عصر)آسمان ابری نوشته است:  دو ماه دیگه عروسیمه.. ولی اصلا نمیتونم شروع کنم... کمتر از یه تومن فقط این چند ماه خورده ریز خریدم..... لطفاااااا کممممممکک م کنید... خیلی دلم نیست و حوصله ندارم...هر چیزی میبینم نمیتونم بخرم ته دلم نمیشینه .. شک دارم که میخامش یا نه... تورو خدا کمکم کنید

عزیزم بسلامتی ان شاالله. خوشبخت بشید. گفتنیا رو کژال جان گفتن. منم از این لیستی ک بچه ها گذاشته بودن لیستم رو نوشتم. یه سری چیزارو که بنظرم لازم نبود رو حذف کردم و البته یه سری خورده ریزه خودم اضافه کردم و خرید کردم.
اول این لیست رو نگاه کن اضافه ها رو خط بزن. غیرضروری ها رو من کنارشون ستاره زدم و اول بودجه مو واسه ضروریا تقسیم کردم و خریدم بعد کم کم ب غیر ضروری ها پرداختم.
البته من هنوز خودم خریدم کامل نشده چون تاریخ عروسیمون هنوز مشخص نیس
https://www.nowaroos.com/Thread-%D9%84%D...pid7048584

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، *رها*
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۸:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۶ ۰۸:۵۵ صبح توسط النازی ی ی.)
ارسال: #704

(۲۴-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ عصر)'آسمان ابری' نوشته است:  دو ماه دیگه عروسیمه.. ولی اصلا نمیتونم شروع کنم... کمتر از یه تومن فقط این چند ماه خورده ریز خریدم..... لطفاااااا کممممممکک م کنید... خیلی دلم نیست و حوصله ندارم...هر چیزی میبینم نمیتونم بخرم ته دلم نمیشینه .. شک دارم که میخامش یا نه... تورو خدا کمکم کنید

به سلامتی ایشااللهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
حالا که میگی 2 ماه بعد عروسیته حتما خونت هم آمادست. یعنی مشخصه که قراره کجا زندگی کنید
من اگه جای شما باشم بعد تهیه لیستم اول از وسایل بزرگه آشپزخونه شروع میکنم. یخجال گاز لباسشویی.... بعد وسایل چوبی. مبل و میز نهار خوری پذیرایی + فرش و لوستر اگه دوس داری بوفه..... بعد سرویس خواب. تا اینجا تقریبا خونه پر میشهتصویر: /images/smilies/new/wink.png
بعد شروع کن کابینت آشپزخونت رو کامل کن مثل سرویس قبلمه. سریس چینی قاشق چنگال لیوان....
لوازم برقی کوچیک بر اساس نیاز خودت مثل غذاساز چرخ گوشت آبمیوه گیر......
لحاف و تشک. اتو جارو برقی..........
خرید جهیزیه خیلی شیرینهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
کاش من جای شما بودمتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

خدا جونم مچچچکرم
نقل قول
 سپاس شده توسط یامینم ، (کژال) ، roshanak7367
۲۹-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ صبح توسط tara 1987.)
ارسال: #705

مبارکهتصویر: images/smilies/heart.gif خوشبخت باشید
بنظر من خرید جهیزیه باید هدف دار و با برنامه باشه و اگر با چیزهای کوچیک هم شروع شه اشتباه هست و پر میشه خونه از وسایل ریزی که ضروری هم نیست .
از وسایل بزرگ شروع کن ، خیلی ها رو می تونی سفارش بدی و نگه دارند تا روزی که می خوای ببری خونه جدید.
مبل- ناهارخوری - تخت خواب- فرش- پرده - یخچال - ماشین لباسشویی - چاروبرقی 
خونه بدون این وسایل رو تصور کن ؟ هنوز خالی هست درسته ؟؟ پس اول از این خیلی بزرگ ها شروع کن برای جزییات وقت هست همیشه
بعدش وسایل آشپزخونه اون هم از برگ ترهاش شروع بشه و ضروری تر ها ، یعنی وسایلی که اگر نباشند نشه پخت و پز کرد 
کلی وسیله هست که میره تو کابینت و اصلا شاید سالی ی بار هم درنیاری بزار آخر اونا رو
وسایل ریز و کوچیک هم مرحله آخر 
حتما هم تاپیک "پیشنهاد میکنید چه وسایلی تو جهیزیه نباشه " رو بخون 
دیگه اینکه اگر هدف مند بری خرید دو ماه فرصت خیلی خیلی زیادی هست 

*و خدایی که در این نزدیکی هاست....
میشه برا سلامتی همه مامان ها دعا کنید... برای سلامتی مامان منم دعا کنید..
نقل قول
 سپاس شده توسط withe snow
۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ عصر توسط withe snow.)
ارسال: #706
منم اول میخواستم برقی های بزرگمو بوش بخرم اما از پدر شوهرم که بازاریه و چند تا بازاریه دیگه پرسیدم گفتن بوش یا چینیه یا ترکیه شاید از بین این همه جنسی که هست 10 درصدش اصل باشه بعدم دیگه سیهاوی انگار گارانتی نمیکنه من واقعا اینا رو شنیدم دلمو زدتصویر: images/smilies/cool.gif منم کلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که الجی خوبه ایشاالله که خوب باشه مامان خودم ظرفشوییش بوشه مال 6-7 سال پیشه گوش شیطون کر خیلی خوبه یخچالش ویرپوله دوقلو هست با اینکه خیلی مارک خوبیه اما ما اصلا رازی نبودیم تصویر: images/smilies/cool.gifاما الجی خوبیش اینه که خدمات پس از فروش خیلی خوبی داره انگار...من چون میخواستم خیلی مارک های همه چی فرق نکنه و یه دست باشه همه بزرگا و جارو برقی الجی خریدم البته هنوز یخچال نخریدم چون باید بخرم ببرم خونه خودم همه کوچیکا رو هم مولینکس خریدم 

افکار تو به اوضاع تو تبدیل میشود!
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #707
وای من الان انقد ذوق دارم برای جهیزیه خریدن، خیلی برام عجیب بود گفتید دو ماه به عروسیتون مونده ولی اشتیاقی به خرید ندارید!!!!!!!!!
من از الان شروع کردم تاپیکارو میخونم مدلایی که دوستان راضی بودن از هر جنسی رو توی یه گروه تلگرامی با همسر سیو میکنم تا ایشالا از بعد عید برای خرید کوچیکا باهم بریم بازار گردی و بزرگارو هم بعد تحویل گرفتن خونمون بریم بخریم

نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، Mo0o0o0na
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۳:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ صبح توسط nazanin1377.)
ارسال: #708
به نظرم برای خرید جهیزیه اول تیکه های بزرگ رو باید خرید
من خودم از آشپزخونه شروع کردم 
اول تصمیم بگیرید که میخواید آشپزخونتون چه رنگی باشه و لوازم برقیتون استیل باشه یا سفید
من خودم استیل خریدم  چون اصلا از سفید خوشم نمیاد
یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی رو اول از همه خریدم 
الان دیگه تقریبا نصف خرید هام تموم شده 
چون ما هنوز خونمون رو تهیه نکردیم و تو دوران عقد هستیم من سرویس چوب و خیلی چیزای دیگرو گذاشتم بعد از تهیه خونه 

اما کلا به نظرم اینطوری مطلوبه که خونه رو داماد تحویل عروس بده و آدم ۵ ماه تا عروسی وقت داشته باشه
قشنگگگ سر فرصت بری خرید کنی برای خونت و از همه مهمتر این که لوازم مستقیم از مغازه میاد دم خونه ی خودت و یک بار جا به جا میشه نه ۲ بار
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام