• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

برای خرید جهیزیه از چی شروع کنم سردرگمم؟

۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #21
RE: گیج شدمممممممممممممممممم
سلام دوست تازه کارم...منم با نظر دوستان موافقم اول برقی بزرگاتو بخر. لباس شویی و ظرفشویی مایکروفر ویخچالو می تونی ال جی یا سامسونگ یا دوو بگیری و گازم یه مارک دیگه، واسه برقی ریزا هم عذاسازو و چایی ساز و ... میتونی مولینکس بگیری هم قیمت مناسبه هم همشون یه مارک میشن دیگه. دنبال ساندویچ میکر و تستر و این چیزای بی مصرف نرو که پول دور ریختنه.
اگه داشتنه بوفه برات مهم نیست اصلا نگیر چون واقعا فقط یه چیزه جاگیر،بی مصرف و گرونه الان 4 تا تیکه کریستالو باید چقدر پول بدی. کم کم 1 تومن فقط یه بوفه بیمصرف میشه، با پولش میتونی مبلتو یا فرشتو یا پردتو شیکتر بگیری .اگرم که می خوای حتما بوفه داشته باشی از این کوتاها بگیر..
خیلی شلوغ نکن خونتو خونه هر چی خلوت تر و ساده تر ،شیکتره به نظر من.

موفق باشی

درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی ست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است
نقل قول
 سپاس شده توسط mandanak ، عسل 139396 ، sevda khanum ، hadis sh
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #22
سلام
الناز جون واقعا گل گفتی منم اصن بوفه دوس ندارم!!بنظرم بیشتر برای خونه با سبک کلاسیک قشنگه به درد ما نمی خوره!!!!!منم به مامانم میگم نمی گیرم میگه نه نمیشه!!!!!!!اما نمی گیرم
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ عصر توسط param.)
ارسال: #23
بچه ها بچه ها چقد خوبین شما مرسیییییییییییییییییییی
نازگل جون ممنون توهم خوشبخت شی
اول اینکه من تبریزم تهران نیستم
راجع به بوفه هم حتما باید باشه چون هزار جور حرف در میاد
جدا هیچ کس تا حالا نشنیده مارک vidas؟؟
من میخام این وسایلارو برا اشپزخونه حتما بخرم تا جاییکه یادم میاد مینویسم
یخچال و گاز و لباس و ظرف شویی که حتما
غذاساز ساندویچ ساز چرخ گوشت و مخلوط کن و بخار پز ابمیوه گیری زودپز و ارام پز اینا یاد میاد
بخارشور و چای ساز رو شک دارم آخه هیچ کس تا حالا از این چای سازا راضی نیست
بزرگا رو تصمیم به ال جی دارم سیلور یا استیل
برا گازم هنوز مشکل دارم
خدا لعنت کنه این وضع بازارو اخه من وسایل بزرگ رو بخرم تا 4 و 5 ماه دیگه کجا نگهشون دارم تازه همش اینور اونور میشه میترسم چیزیشون بشه
راستی میخام سرویس کریستال طلا کوب بخرم چن تیکه خوبه به نظرتون؟؟؟
سرویسای صبونه خوری و اشپزخونه رو هم میخام سفید بردارم چطوره؟؟؟
ست قابلمه چه مارکی بخرم؟؟

راستی بچه ها این وسایلا گارنتی کجاها بهتره مثلا برا ال جی؟؟ و به این محصولات سایتا هم میشه اطمینان کرد گارنتی دارن؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط نازگل
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #24
بچه ها یه مارک بهتون معرفی میکنم خیی مارک خوبیه بنام گاسانونیک
هم مدلهاشون خیلی شیک و هم بسیار بسیار مناسب قیمتهاشون
من روزی که رفتم خرید صاحب مغازه قسم خورد که اگه این مارک یه تبلیغ بکنه قیمتهاش 3 برابر میشه که واقعا راست میگفت من خیلی راضیم
ماکروفر سامسونگ من خریدم 300خرده ای در صورتی که خواهرم سولاردوم گاسانونیک خرید 280 ببنید چقدر فرقه خیلی هم خوب کار میکنه سامسونگ سولاردومش تو 900 تومنه.شاید بیشتر
چون من تمام سرویسمو سیلور برداشتم راحت همه چیتونم میتونید ست کنید از این مارک بچه ها عالیه مخصوصا با ظاهری خیلی شیک
به نظر من بقیه مارکا فقط دارن پول اسمشونو میخورن در صورتی که کارایی همشون یکیه
نقل قول
 سپاس شده توسط scarlet ironi ، aroos khanoom
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #25
param جان من همه ی بزرگارو سامسونگ گرفتم.شنیدم که لباسشویی الجی هم خیلی خوبه اما در مورد یخچال من با تحقیق به این نتیجه رسیدم که سامسونگ بهتره
چای ساز هم هنوز نگرفتم اما تفال میگیرم چون خودمون 6-7 ساله داریم و خیلی ازش راضی هستیم.
اتو هم تفال گرفتم چون اونم مثل چای ساز خودمون داریم و خیلی راضی هستیم.
سرخ کن هم اگه میگیری به نظرم مینی تفال بگیر.چون تو روغن خیلی صرفه جویی میشه و کمتر ضرر داره
ماکروفر هم اگه هزینه ش برات مهم نیست یا sami 7 سامسونگ بگیر یا سولاردم الجی چون اشعه ش کمتره و ضررش خیلی کمتره.
سرویس صبحونه خوری و اشپزخونه هم سفید قشنگه عزیزم
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #26
مرسی محدثه جون
ظرفشویی هم سامسونگ خریدی؟؟
میشه بگی کل بزرگان با سامسونگ چقد در اومد؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط محدثه
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #27
نونور نازگل آتریسا ممنون

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
 سپاس شده توسط noonoor chi ، نازگل
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #28
آره عزیزم.من یخچال و ظرفشویی و لباسشویی و ماکروفر رو سامسونگ گرفتم که اگه اشتباه نکنم 4500000 شد
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #29
به من گفتن ماکرو فر پاناسونیک خیلی خوبه. فرش هم جز خریدای بزرگه بچه ها زودی اونم بخرین که گرون تر نشه .
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #30
ظرفشویی چند نفره خریدی دوست جون؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام