• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

برای خرید جهیزیه از چی شروع کنم سردرگمم؟

۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ صبح
ارسال: #11
RE: گیج شدمممممممممممممممممم
(۱۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ صبح)param نوشته است:  اوایل تابستون عروسیه ایشالله
لوازم بزرگ مثل مبل و اینا رو همون اخرا میخریم که بره خونه خودمون
از لحاظ قیمت نه قراره خیلی از دست و پا بیفته نه خیلی گرون
مارک ویداس و بلک اند دکر و بوش برا کوچیکا و ال جی و سامسونگ و اسنوا برار بزرگا در نظر گرفتم خوبه؟؟
ظرفشویی خودم 6 یا 8 نفره میخام چه مارکی خوبه بجز بوش؟؟

اسنوا اصلا نخر......افتضاحه....ما اجاق گازشو خریدیم ...2 ماه درست کار نداد....افتضاحه
ال جی و سامسونگ خوبه...دوو از سامسونگ کاراییش بهتره البته جدیدا نمیدونم کجا مونتاژ میشه
ظرفشوویی یا بوش یا آ ا گ
فکر کنم رو میزی های مجیک هم خوب باشه
غذا ساز من کنوود خریدم
بخار شو معمولا هیچ مارکیش خوب نبوده اما من خریدم شاید استفاده اش نکنم
جارو برقی یا بوش یا زیمنس
ماکرویو سولار دام ال جی
یخچال ال جی مامانم داره راضیه
چای ساز بلک اند دیکر اما همشون تو یه سبکن....زود پز
wmf
یا گاسونیک
سرخ کن نخر
دیگه چی میخوای؟

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط maha
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #12
نونور جونم بخارشو مارک دلونگی خوبه ؟شما چه مارکی گرفتید؟

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #13
من کنوود گرفتم اما یه مدل هست می شاپ تبلیغ میکنه سبزه ، اون عالیه چند نفر از دوستای من گرفتن خیلی راضین .
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #14
پرم جان همه دوستا خیلی خوب راهنمایی کردن
1- آشپزخونه شروع کن که تا روز آخر همچنان وسایلش تموم بشو نیست که نیست هر چی میخری بازم هست
2-بعد اگه تهران هستی برو بازار یا شوش کلی تنوع هست به رفتنش می ارزه همه مارک همه قیمت هست
3-در آخر هم بگم تو داری وسایل خونه خودتو میخری خونه عشقت هر چیزی که دوست داری و از دیدنش کیف میکنی بخر عزیزم کسی حق اظهار نظر واسه خونه تورو نداره به قیمت نمیگم توجه نکن ولی گاهی وقتا آدم یه چیز ارزون میخری ولی تا ببریش خونه خودت روزی 100 بار نگاهش میکی ! اولش یکم سخته ولی یکم که شروع کنی میوفتی رو غلتک
بوس
نقل قول
 سپاس شده توسط mandanak ، عسل 139396
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #15
اسمش چیه من میشاپ ندیدم .کنوود خوبه ؟به نظرتون بخارشو چندکارش خوبه یا نه؟

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #16
(۱۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ صبح)reyhan نوشته است:  نونور جونم بخارشو مارک دلونگی خوبه ؟شما چه مارکی گرفتید؟

دلونگی عمو من خریده میگه راضی نیستم
منم میخواستم بخرم...دوستم هم دلونگی خریده میگه راضی نیشت
یکی دیگه از دوستام زیمنس خریده راضی نیست
من الیتا خریدم...ایتالیایی....تعریفشو خیلی کردن اما باز هم مطمئن نیستم
کارچر هم میگن خوبه اما گرونه...اگر یه سرامیک شور بخری بهتره....مارک مجیک
جارو شارژی هم مجیک کارایش بهتره....هر کی مجیک داشته راضی تر بقیه مارکا بوده

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #17
(۱۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ صبح)reyhan نوشته است:  اسمش چیه من میشاپ ندیدم .کنوود خوبه ؟به نظرتون بخارشو چندکارش خوبه یا نه؟

نمیدونم مارکشو عزیزم اما میپرسم برات ، من قبلا مامانم برام کنوود رو خریده بود ازین چند کاره هاست ولی میگن اینا سنگینه آدم رو خسته میکنه ، هنوز استفاده نگردم که خودم ببینم خوبه یا نه اما میدونم اون مدلایی که مثل طی هست استفادش خیلی راحت تره. من جارو شارژی نگرفتم بچه ها ما خودمون داریم اما اصن استفاده نمیکنیم به نظرتون لارمه بگیرم؟
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #18

من دلونگی بخارشورشو دارم راضیم
یه چیزی بگم بهتون اکثر کسایی که بخارشور دارن میگن به درد نمیخوره لک می اندازه کف سرامیک و . . .
ولی مشکل از بخارشور ها نیست
مشکل از حوله ای هستش که سرش وصل میشه این حوله هایی هم که تو پلاسکو فروشی ها به اسم حوله بخارشور میفروشن بیخوده
من خودمم اول که گرفتم همین مشکلو داشتم
ولی مامانم از خیلی خیلی قدیم ها حوله متری خریده بود و داشتش منم اون هارو به اندازه سایز حوله بخارشور درآوردم و الان 3 ساله دارم استفاده میکنم
این حوله ها باید نرم و ریز بافت باشه
اگه تو مغازه های نساجی برید شاید پیدا کنید
یا از مامان هاتون بپرسین شاید داشته باشن از قدیم

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط Elena
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #19
دقیقا مشکل همه این بود که بخار شو لک می اندازه.....که این مشکل هم رفع شد
حوله وآب جوشیده شده

نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #20
param جان دوست من واسه خرید لوازم برقیش اول از همه مارک و مدلها رو از روی این دو تا سایت tehrankala.com و chare.ir انتخاب کرده بود و قیمتاش رو یادداشت کرده بود بعد رفته بود امین حضور از چند تا مغازه مثلا فلان مایکروفر رو قیمت کرده بود اونایی که هم قیمت یا ارزون تر بودن رو از همون بازار خریده بود اونایی که گرون تر بودن رو به همون سایت سفارش داده بود میگفت بعضی چیزا رو با اختلاف 30،40 تومن کمتر از سایتا گرفتم البته بعضی چیزا هم تو سایتا گرونتر بوده و تو بازار ارزونتر.....اینطوری حداقل یه قیمتی دستته و همینجوری رو هوا بهت نمیندازن ....دیگه اینکه به نظر من سرخ کن رو مینی بگیر که یه صرفه جوییه خودش.... اگه میخوای ساندویچ ساز بگیری ساندویچ ساز فلر خوبه و ارزون تر از بقیه و امتحانشو پس داده یخچال اسنوا رو بعضیا میگن خییلی خوبه و بعضیا میگن بد!ولی اگه خوب باشه قیمتش مناسبتره به نظر من بخارشور خیلی مهم نیست حالا بستگی به خودت داره ولی بعدا تو زندگی وقت خریدش هست
بهترین کار همینه که اول با همین بزرگا و برقیا شروع کنی بعد خرده ریز چون خرده ریزا تمومی ندارن بعد جو میگیرت و خیلی از پولتو میدی پای چیزایی که شاید خیلی استفاده نشه تو خرید ظرف و ظروف هم خیلی زیاد نگیر مهما رو بگیر بعد نهایت چیزایی که بعدا میبینی خیلی واجبه رو یا تو زندگیت میگیری یا مامانت برای یه مناسبتی بهت کادو میده
سعی کن از خریدت لذت ببری

تموم خونه پر میشه از این تصویر رویایی
تماشا کن تماشا کن چه بی رحمانه زیبایی
نقل قول
 سپاس شده توسط meli-sa ، فاطمه م
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام