• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

بحث و گفتگو در مورد کتاب هایی که خواندیم

۲۲-فروردين-۱۴۰۰, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #821
RE: بحث و گفتگو در مورد کتاب هایی که خواندیم
(۱۸-فروردين-۱۴۰۰ ۰۸:۳۲ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  منم عید سری کتابهای آب نبات رو خوندم به عنوان رمان خوب بودن ولی به قول ندایا جان نه اون همه که تعریف کردن

نورا جان منم فعلا دارم هل دار رو میخونم
داستانش روونه اما من کلا آدمیم که دیر میخندم و همش منتظرم تا منو بخندونهتصویر: images/smilies/shy.gif
فعلا که معمولی بوده به نظرم

دل را قرار نیست، مگر در کنار تو...
و من در 99/09/09 فهمیدم که مادر شدم...
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، پری سیما 89 ، منم من
۲۲-فروردين-۱۴۰۰, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #822
سلام
آخرین کتابایی که من خوندم "راز بین دو نفر" و "ایراندخت" و "شنود" بود.

راز بین دو نفر کتابی در ژانر جنایی بود من نتونستم آخرشو حدس بزنم ولی با این حال خیلی جذبم نکرد؛ قبلا کتاب "یکی از ما دروغ میگوید" از همین نویسنده رو خونده بودم که برام جذابتر بود ولی این کتاب برای یه بار خوندن شاید بد نباشه.
ایراندخت نوعی رمان تاریخی بود که در زمان خسرو پرویز جریان داشت. داستانش متوسط بود و جا داشت که بیش از اینها بهش پرداخته بشه و اینکه چندان هم به اتفاقات تاریخی نپرداخته بود فقط مربوط به شخصیت معروفیه که تقریبا هممون میشناسیمش.تصویر: /images/smilies/new/wink.png
شنود کتاب جذاب و عمیقیه درباره ی تجربه ی نزدیک به مرگ یک آقای ۳۰-۴۰ ساله. بی نقص نبود و یه بخش هایی رو دوست نداشتم ولی در کل خیلی از خوندنش لذت بردم و بهتون پیشنهادش میکنم.تصویر: images/smilies/cool.gif

مژه برهم نزنم؛ تا که ز دستم نرود
ناز چشم تو، به قدر مژه برهم زدنیتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، Youtab ، Ladyjooon ، B and I ، منم من
۲۲-فروردين-۱۴۰۰, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #823
سلام خانوما
میشه کتاب در ارتباط با فن بیان و افزایش اعتماد به نفس معرفی کنید؟کتابی خونده باشید و مفید بوده باشه.
من تو جمع بویژه جمع خانواده همسرم خیلی حرفی برای گفتن ندارم.البته خودمم تقریبا آدم خجالتی هستم.میخوام یکم رو خودم کار کنم که بتونم بیشتر صحبت کنم
برای اینکه اسپم نباشه تازگیا کتاب هنر کارکردن نوشته جف گوینز و ترجمه سارا گلچین رو خوندم که بنظرم کتاب خوبی بود که در رابطه با اینکه همه ما در زندگی برای انجام یه رسالت به این دنیا اومدیم صحبت میکنه که ما باید رسالت خودمون پیدا کنیم.داستان یه سری افراد رو که رسالتشون رو پیدا کردن و انجام دادن روایت میکنه که تقریبا در همه اونها هفت ویژگی مشترک وجود داره که شامل:آگاهی،کارآموزی،تمرین،کشف،حرفه ای شدن،استادی و به جا گذاشتن میراثی از خود؛میشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، hedafar ، ندایا جان ، lili_61 ، منم من
۲۳-فروردين-۱۴۰۰, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #824

(۲۲-فروردين-۱۴۰۰ ۰۵:۱۸ عصر)'ترانه خانوم' نوشته است:  سلام خانوما
میشه کتاب در ارتباط با فن بیان و افزایش اعتماد به نفس معرفی کنید؟کتابی خونده باشید و مفید بوده باشه.
من تو جمع بویژه جمع خانواده همسرم خیلی حرفی برای گفتن ندارم.البته خودمم تقریبا آدم خجالتی هستم.میخوام یکم رو خودم کار کنم که بتونم بیشتر صحبت کنم
برای اینکه اسپم نباشه تازگیا کتاب هنر کارکردن نوشته جف گوینز و ترجمه سارا گلچین رو خوندم که بنظرم کتاب خوبی بود که در رابطه با اینکه همه ما در زندگی برای انجام یه رسالت به این دنیا اومدیم صحبت میکنه که ما باید رسالت خودمون پیدا کنیم.داستان یه سری افراد رو که رسالتشون رو پیدا کردن و انجام دادن روایت میکنه که تقریبا در همه اونها هفت ویژگی مشترک وجود داره که شامل:آگاهی،کارآموزی،تمرین،کشف،حرفه ای شدن،استادی و به جا گذاشتن میراثی از خود؛میشه.

عزیزم کتاب حرف بزن تا برنده شوی از کتاب های برایان ترسی من خوندم و عالیه

این کتاب 13 سرفصل داره
که در کنار آموزش نکات کاربردی فن بیان به شما می‌آموزد که چگونه بر روی ذهن دیگران تاثیر بگذارید

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد کتاب هایی که خواندیم ]

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Ladyjooon ، ترانه خانوم ، منم من
۲۳-فروردين-۱۴۰۰, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #825
سلام
کتاب جهان هولوگرافیک با توجه به تعریفهایی که شنیده بودم خوندم
فقط مشکلی که داشت کل کتاب از اول تا اخر نظریه ها ادعاهایی بود بدون مدرک و دلیل
نقل قول
 سپاس شده توسط Mita.mita ، ندایا جان ، منم من ، نسیم64
۲۳-فروردين-۱۴۰۰, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #826
تصویر: images/smilies/heart.gifسلام دوستان عزیز
من چند روزی هست که کتاب آیین زندگی نویسنده دیل کارنگی، رو شروع کردم. چند فصل از کتاب رو خوندم خیلی خوب بود. تموم شد میام نظرمو میگمتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ندایا جان ، منم من ، نسیم64
۲۴-فروردين-۱۴۰۰, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #827
(۲۲-فروردين-۱۴۰۰ ۰۵:۱۸ عصر)'ترانه خانوم' نوشته است:  سلام خانوما

ترانه جان کتاب 10 گام تا اعتماد به نفس خیلی کتاب خوبیه اما از من میشنوی همین روندی که داری عالیه حالا که ذاتی این مورد رو داری خرابش نکن! من کلا آدم پر حرفی هستم از بچگی اینطور بودم اینقدر تلاش میکنم تو خانواده شوهر کمتر حرف بزنم اما جزئ شخصیتمه نمیتونم کاریش کنم کلا تو جمع خانواده شوهر هر چی کمتر حرف بزنی هم راحت تری هم برای خودت بهتره

من بینهایت خوشبختم Lub
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه خانوم ، منم من ، ندایا جان
۱۰-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۹:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۴۰۰ ۰۹:۳۹ عصر توسط منم من.)
ارسال: #828
خب من اولین کتاب از لیست امسال رو خوندم. انسان خردمند.
حدود 600 صفحه بود که چهار هفته طول کشید. کتاب از زندگی نخستین انسانهای روی زمین شروع میشه و به دنیای مدرن امروز میرسه. به طور کلی نگاه خیلی واقعبینانه ای نسبت به انسان و تاریخ داره. من خوشم اومد.
پ.ن: از نظراتتون درباره کتاب کاغذی و pdf ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، نسیم64 ، B and I ، ندایا جان
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام