• علیوثوق
  • موزیک احسان امینی

بحث و گفتگو در مورد کتاب هایی که خواندیم

۳۰-آبان-۱۳۹۹, ۰۳:۲۹ صبح
ارسال: #761
RE: بحث و گفتگو در مورد کتاب هایی که خواندیم
میشه یه کتاب خوب معرفی کنین؟ عاشقانه باشه ولی نه ازاین الکیا.

میشه برای من هم دعا کنین؟ آرزو دارم خود واقعی ام بشم. خود خود خودم.تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۳۰-آبان-۱۳۹۹, ۰۷:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-آبان-۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #762

بربادرفته
غرور و تعصب
بلندی های بادگیر
دزیره
چشم هایش
شوهراهوخانم
جین ایر

کتاب پر

بچه ها اين پيچ اينستا منه دوست داشتيد فالو كنيد
nazgol22nowaroos
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر امید ، Seti69
۳۰-آبان-۱۳۹۹, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #763
سلام کتابهایی که این ماه خوندم:
خداحافظی گاری کوپر...خیلی نپسندیدم و نمیدونم چرا معروف شده...البته بخش اول کتاب برام جذابتر بود جون شخصیت اصلی کتاب افکار خیلی خوبی داشت و یجورایی ازادو رها بود اما بخش دوم کتاب اصلا خوب نبود و واقعا نمیدونم چرا نویسنده همچین پایانی باید درنظر میگرفت

مسئله اسپینوزا از اروین دیالوم...کتاب فلسفی روانشناسی که از یه طرف فلسفه اسپینوزا فیلسوف یهودی قرن ۱۷ که از جامعه طرد شده و از سمت دیگه الفرد روزنبرگ یهودی ستیز که تو جنگ جهانی دوم کنار هیتلر نقش به سزایی داشته
کتاب درسته بیشتر داستان محوره اما فلسفه اسپینوزارو خیلی خیلی خوب تفسیر کرده و من بی نهایت ازاین کتاب لذت بردم

بالاخره یه روزی قشنگ حرف میزنم از دیوید سداریس...نویسنده مثل اینکه نویسنده کمدینه و خیلی معروفه...بعضی از بخش های کتاب به قدری خندیدم که هنوزم یادشون میفتم خندم میگیره اما من فکر میکنم اگر خیلی از بخش‌هاش اگر نخندیدم بخاطر ترجمه و اینا بود
کلا کتاب فانیه

سیذارتا از هرمان هسه...کتاب های هرمان هسه بیشتر عرفانی و درون نگریه...و این کتاب با وجود حجم کمش خیلی محتوا داره و راجع به شخصیتی به نام سیذرتاست که میخواد به خدا برسه و ماجراهایی که براش پیش میاد...

امیلی ال از مارگریت دوراس ...اصلا نپسندیدم و اصلا توصیه نمیکنم حتی کتاب رو بخرید...
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، liyane ، دختر امید ، B and I ، Seti69 ، ندایا جان
۳۰-آبان-۱۳۹۹, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #764
(امروز ۰۷:۲۸ عصر)'nazgol22' نوشته است:  بربادرفته
غرور و تعصب
بلندی های بادگیر
دزیره
چشم هایش
شوهراهوخانم
جین ایر

کتاب پر

مرسی عزیزم

میشه برای من هم دعا کنین؟ آرزو دارم خود واقعی ام بشم. خود خود خودم.تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱-آذر-۱۳۹۹, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آذر-۱۳۹۹ ۰۹:۲۴ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #765

'Hani eh dateline='' نوشته است:  دوستان یه چند تا کتاب خوب و مَشتی برای پدر و مادرها معرفی کنید که خوندنش خیلی جهت فکری و تربیتی تغییر می ده، کتاب هایی که باید حتما خونده بشن 

کلیدهای تربیت کودک از انتشارات صابرین
از سن ١-٥سالگی هرکدوم جلد جداگونه هست عالیه
خیلی خوبه یجاها ممکنه فکرکنی فقط بچه تو اینحوریه اما بعد مبینی نه این کارها طبیعی و روش خاصی داره تو برخورد باش

فایل صوتی دکتر هلاکویی از قبل تولد تا ١٨سالگی هم حوبه
هم سی ادي هست هم فايل صوتي تو نت

بچه ها اين پيچ اينستا منه دوست داشتيد فالو كنيد
nazgol22nowaroos
نقل قول
 سپاس شده توسط Ladyjooon ، B and I
۱-آذر-۱۳۹۹, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #766
کتاب تب مژگان
داستان عجیبی داشت
نقل قول
 سپاس شده توسط liyane ، آبگينه
۱-آذر-۱۳۹۹, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #767
(امروز ۰۲:۱۲ عصر)'//بنفشه//' نوشته است:  کتاب تب مژگان
داستان عجیبی داشت

عحیب خوب؟ در چه موردی بود؟

آرام شده ام ،مثل درختی در پاییز ، وقتی تمام برگ هایش را ، باد به یغما برده باشد ...
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام