• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

بحث و گفتگو در مورد مبلمان

۲۹-مهر-۱۳۹۹, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #4191
RE: بحث و گفتگو در مورد مبلمان
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام خسته نباشید من مدل مبلم مدل امپراتوره تاج مبل و دسته مبلم ورق طلاس حالا موندم واسه گنجه و کنسول و میز تی وی چون خام گرفتیم ورق طلا کار بشه همه البته این پیشنهاده خوده سرویس چوب و ک میخوان رنگ بزننه میگن کار خیلی شیک تر در میاد اما خودم نظرم رو اینه استخونی با سر ورق طلا باشه انگار ترکیبی حالا موندم چ کنم میشه راهنمایی کنین
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۹, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #4192
دوستای عزیزم من فردا دارم میرم تهران مبل بگیرم.بیشتر راحتی مد نظرمه ولی شیک باشه.اگه جایی میشناسید منصف باشه و خوش قول بهم معرفی کنید ممنون میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۳۰-مهر-۱۳۹۹, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #4193
(۲۹-مهر-۱۳۹۹ ۰۹:۴۹ عصر)'banuye barani' نوشته است:  دوستای عزیزم من فردا دارم میرم تهران مبل بگیرم.بیشتر راحتی مد نظرمه ولی شیک باشه.اگه جایی میشناسید منصف باشه و خوش قول بهم معرفی کنید ممنون میشم

تهران- مترو نعمت‌آباد- خیابان سهیل (خلازیل) 
همراه: ۰۹۱۲۱۴۱۴۱۸۴
ساعت کار فروشگاه‌شون: ۱۲ ظهر تا ۷ غروب
توی پیجش زده بود،۱ ساعت قبل اومدن، برای بازدید حضوری هماهنگ کنید.
پیج اینستاش: 
moblemohseni
moblemohsenii

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
آزمایش خون :۹۹/۸/۲۶
عقد محضری: ۹۹/۸/۲۸
ثبت عقد: ۹۹/۹/۹
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون لیذا

نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #4194
سلام به همگی. 
برای خرید مبلمان اداری و پارتیشن اداری می تونید به این سایت مراجعه کنید کارشون عالیه.
http://workwood.ir/

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه تخصصی پل

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات تک درخت

لباس عروسی و نامزدی: مزون طلا خانم

تالار و باغ: تالار رسپینا

نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۹, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #4195
سلام کسی شماره ی اتحادیه مبلمان برای ثبت شکایت رو داره؟
کسی تجربه شو داشته؟ چی کار باید کرد؟
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۹ ۰۲:۱۵ عصر توسط لیدان.)
ارسال: #4196
دوست عزیز من خودم چند ماه قبل مبلی سفارش دادم پارچش رو انتخاب کردم و ..... 
یک سوم رو بیعانه گرفتند مابقی رو بعد از تحویل قرار شد بگیرند  
تحویلشون هم درب منزل بود .. روز تحویل من دیدم این مبل زمین تا آسمون با مبل سفارشی من فرق داره از پارچه تا فنر کف ..  
رفتم نمایشگاه و گفتم این اون نیست.. . یکماه تمام منو سر دووندن اول که کلا منکر شدن اما خوب بود من از مبل پیشنهادی عکس داشتم بعد که دیدن مغایرت داره گفتن فردا شنبه چهارشنبه .. خلاصه هر روز من زنگ میزدم و اونا نه توی کار میاوردن 
کار رسید بجایی که من تهدید کردم و گفتن برو شکایت کن زنگ زدم 110 که گفت بما ربطی نداره زنگ زدم اتحادیشوون سوال کردم...اونم مسخره بازی اونم تو کرونا رفت و آمد و شکایت و تمبر باطل کردن و کارشناس فرستادن... .. گفتند آخر سرم ما یه توبیخ بهشون میدیم و اونا مجبور به پرداخت زیان شما میشن
من میخواستم بیخیال بشم اما کار خدا بخاطر تهدید به شکایت خودشونو جمع کردن زنگ زدن بهم و مبلشونو مرجوع کردم کلا. .. 
اینا همه رو گفتم که تا میتونی با حرف زدن کارتو راه بندازی وگرنه دنبال این راه رو گرفتن نتیجه ای جز این نداره که به اندازه ضرری که کردی باید خرج رفت و آمد و شکایت وو مابقی کارا بکنی

نوزده اردیبهشت ؛ بُردی بهشت ...جانِ دلمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط negiiin ، ایلین1366
۲۳-آذر-۱۳۹۹, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #4197
ممنون از گفتن تجربه ت

برای خرید مبلمان این همه وقت میذاری، هزینه میکنی آخرش یه ست معیوب بهت میدن، اصرار هم دارن کارشون بی عیب و نقصه

سعی میکنم تاجایی که بشه مبل رو بهشون برگردونیم و مبلغ رو پس بگیریم

درغیر این صورت اتحادیه و نام بردن و رسوا کردن همچین تولیدی هایی تو همین پیج و اینستاگرام و...

کاش یه همچین پیج هایی بیشتر فعال بودن و بیشتر تولیدی های معتبر و غیر معتبر رو معرفی میکردن
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۹, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #4198
 اول باید برید سازمان صنعت و معدن بگید می خواهید شکایت کنید و مشکلتون رو بگید بعد سازمان یه نامه مینویسه تایپ شده میده بهتون که ببرید اتحادیه و اتحادیه را ملزم میکند که ظرف یک هفته رسیدگی کند سپس اتحادیه با شما تماس میگیره و یه جلسه رسیدگی را براتون تعیین می کنه که دو طرف شکایت باید حضور یابند در روز مقرر شده و به مشکلتون رسیدگی میکند یه مبلغی رو هم به عنوان هزینه کارشناسی از شما میگیرند. 
نقل قول
 سپاس شده توسط negiiin
۲۳-آذر-۱۳۹۹, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #4199
کاملا درک میکنم موضوع ناراحتی از خرید مبل رو، من سر خرید مبل واسه جهیزیه م به مشکل خوردم و طرف همون اول خودشو جنتلمن نشون میده ولی وقتی کار به ناراحتی برسه میفهمی چه دریده ای بوده

تصمیم گرفته بودم مبلم رو عوض کنم و خلاصه این شد که روز جمعه مبل جدیدی که دقیقا مد نظرم بود رو پیدا کردم و سفارش دادم انشاالله یکماه آینده آماده میشهتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png. گفتم زودتر تحویل بدین گفتن تا جایی که بشه حتما زودتر تحویل میدن.
بوفه آینه م خونه مامانم اینا کاور کشیده گذاشته بود که تصمیم گرفتم آوردمش و دادم رنگش رو کهنه کاری رنگ دلخواهم که اتفاقا متوجه شدم ترند هم شده زدن، الان تو مراحل پایانی رنگ کاریه
تصویر: /images/smilies/new/angel.png

بر دلم بنشسته ایتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط negiiin
۱-دي-۱۳۹۹, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #4200
گچ برگ چیست؟
گچبرگ یا صفحات روکش دار گچی پیش ساخته همراه با سازه های فلزی ، خمیر مخصوص و بتونه درزگیر بر روی دیوار های داخلی قرار میگیرد .این پنل‌های گچی  در ابعاد ۱۲۰×۲۴۰ و با ضخامت‌های مختلف ۹/۵ میلیمتر و ۱۲/۵ میلیمتر ساخته می‌شود. در حین ساخت این پنل‌ها سعی می‌شود مخلوط گچ به همراه هوا به صورت فشرده بین دو سطح کاغذی وارد شود که به سبکی و استحکام پنل کمک کند.
مهام تجارت
اجرای سقف کاذب شبکه ای
در این روش پس از اندازه گیری دقیق و تصمیم گیری در مورد محل قرار گرفتن تایل های برش خورده ( در مواردی که طول یا عرص اتاق مضربی از 60 نباشد لازم است تایل ها بصورت برش خورده مورد استفاده قرار گیرند .)
نبشی های گالوانیزه دورتادور دیوار در ارتفاع دلخواه با درنظر گرفتن خط تراز نصب می شوند. معمولا جهت نصب نبشی های سقف کاذب بسته به جنس دیوار ٬ از میخ پرچ ( دیوارهای پوشیده شده از انواع کاشی و سرامیک ) ٬ رول پلاک ( دیوارهای گچی ) و میخ چاشنی ( دیوارهای بتنی ) استفاده می شود .
پس از نصب نبشی ها لازم است با توجه به محل قرارگیری سپری های اصلی ٬ آویزها نصب شوند . نقش اصلی آویزها مهار وزن سقف کاذب می باشد معمولا تعداد و فاصله بین آویزها متناسب با جنس سقف کاذب و همچنین تعداد روشنایی های مورد نظر محاسبه می شوند .

باربری  امیرکبیر

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام