• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

بحث و گفتگو در مورد مبلمان

۴-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #4171
RE: بحث و گفتگو در مورد مبلمان
(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ عصر)'الهام خانوم❤' نوشته است:  ۵تصویر: ./uploads/201808/post_108360_1533137743_45829647ec1cca8c2cc47ea8b733432c.attachعکس نقشه خونمو دارم چه جوری باید عکس بذارم؟

(۱۱-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ صبح)'Maryam_pedram' نوشته است:  
(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ عصر)'الهام خانوم❤' نوشته است:  ۵تصویر: ./uploads/201808/post_108360_1533137743_45829647ec1cca8c2cc47ea8b733432c.attachعکس نقشه خونمو دارم چه جوری باید عکس بذارم؟

خب از نقشه ات ک متوجه شدم انگاری اشپزخونت و مطبخ کناره هم هستن و اشپزخونه ات یه گوشه از سالن پذیراییت دید داره درسته؟  

اره عزیزم

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #4172
سلام‌ دوستان
ما دو روز پیش رفتیم چهاردانگه اصلا از‌ کاراشون خوشم نیومد خخیلی هم گرون بود فرداش رفتیم سافت اباد به ننظرم قیمتاش معقول تر بودددد!!!!!!!تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.png
هنوزم خودم موندم چرا اینجوری بود.
هنوز انتخاب نکردم
به نظرتون برای جهیزیه کلاسیک خوبه یا راحتی؟ کدومش شیکتره؟

نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #4173
سلام دوستان چستر خوب از کجا میتونم تهیه کنم لطفا راهنماییم میکنیدتصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #4174
تصویر: ./uploads/201810/post_115505_1540387111_536f7eca2a9a38590b87e2123757d345.attachتصویر: ./uploads/201810/post_115505_1540387095_b8ab9e500adc1b025c65f6bc63c9c4fd.attachبدلیل مهاجرت مبلمان نو جهیزیه به فروش میرسدتصویر: ./uploads/201810/post_115505_1540387061_27cf61484608ebf7667eee01744a911f.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2018-10-24_14-16-50.jpg (اندازه: 232.93 KB / دانلودها: 2)
.jpg  photo_2018-10-24_14-16-48.jpg (اندازه: 279.22 KB / دانلودها: 1)
.jpg  photo_2018-10-24_14-16-39.jpg (اندازه: 201.94 KB / دانلودها: 1)
.jpg  photo_2018-10-24_14-16-44.jpg (اندازه: 155.41 KB / دانلودها: 1)
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #4175
ساافت اباد خیلی بهتره
قیمت و تنوع مبلاش
نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #4176

(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ عصر)'m@ssi' نوشته است:  سلام‌ دوستان
ما دو روز پیش رفتیم چهاردانگه اصلا از‌ کاراشون خوشم نیومد خخیلی هم گرون بود فرداش رفتیم سافت اباد به ننظرم قیمتاش معقول تر بودددد!!!!!!!تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.png
هنوزم خودم موندم چرا اینجوری بود.
هنوز انتخاب نکردم
به نظرتون برای جهیزیه کلاسیک خوبه یا راحتی؟ کدومش شیکتره؟

به نظر من خیلی ربط داره که چیدمان خونه ات چه شکلیه ! به نظر من برای عروس خانم هایی که می خوان یه دست مبل بدن کلاسیک بهتر !! البته اینم بگم من ترجیح ام اینکه اگه خونه ای که قرار توش جهزیه چیده بشه کوچیکه مبل راحتی ( از این مبل های ال مانند که الان مدل های خیلی شیکی هم داره ) داده بشه 
چون هم خیلی جا گیر نیستن و هم برای خود عروس و داماد هم قابل استفاده ان !
من مبل استیل گرفتم ! خب قشنگ بود ولی بعدا خودم و همسرم که می خواستی بشینیم و مثلا تلویزیون ببینیم سخته مون شد به خاطر همین یه کاناپه تک هم برای جلو تی وی گرفتیم !
نمی دونم منظورم رو رسوندم یا نه !؟ 
می خوام بگم چیزی بگیر که برای خودتون هم قابل استفاده باشه تصویر: images/smilies/blush.gif

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط m@ssi
۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #4177
سلام وقت بخیر. خونمون رو تازه عوض کردیم میخوایم مبلمان بگیریم.
حال پذیرایی ال مانند( دوتا قالی 12 متری و دوتا قالی 9 متری) اشپزخونه دو طرف اپن هست. کف سرامیک سفید و دیوارها تا نیمه سنگ خردلی.
تعداد مهمونا همیشه زیاد هست.
پیشنهادتون چیه؟
ممنون.

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #4178

(۸-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ صبح)'رویا68' نوشته است:  سلام وقت بخیر. خونمون رو تازه عوض کردیم میخوایم مبلمان بگیریم.
حال پذیرایی ال مانند( دوتا قالی 12 متری و دوتا قالی 9 متری) اشپزخونه دو طرف اپن هست. کف سرامیک سفید و دیوارها تا نیمه سنگ خردلی.
پیشنهادتون چیه؟
ممنون.

عزیزم بسلامتییی. بودجه تون چقدره؟  چون پذیراییتون بزرگه دو دست مبل نیاز داری. سمتی که بیشتر ب طرف اشپزخونه اس یه دست مبل ال یا راحتی بچین طرف دیگه یه دست مبل استیل یا حالا مبل راحتی کلاسیک بسته ب بودجه و سلیقه بچین. مبلت 9 نفره باشه ک مهموناتون زیاده
 رنگ مبل استیلت کرم رنگ باشه خوبه. مبل راحتی یا الت هم رنگ خردلی یا زرد خوب میشه 

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، رویا68
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ عصر توسط آرامشه خیال.)
ارسال: #4179

(۸-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ صبح)'رویا68' نوشته است:  سلام وقت بخیر. خونمون رو تازه عوض کردیم میخوایم مبلمان بگیریم.
پیشنهادتون چیه؟
ممنون.

به نظر من که اصلا سمت کلاسیک نرو یه ال شیک بگیر و ناهارخوری مهمونتم زیاد باشه صندلیای ناهارخوری را استفاده میکنی  الان دیگه براق مد نیست بیشتر طرح نیچر مده مثل چوب ساده و شیک مدلایی که دوست داری بفرست تا نظر بدیم تصویر: images/smilies/rolleyes.gif

اابته که به سبک زندگی شماهم بستگی داره

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، marcopolo ، رویا68
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #4180

پیشنهادتون چیه؟
ممنون.

سلام،عزیزم به نظرم به خاطر به خاطر اینکه جوابگوی جمعیت زیاد باشه دو دست مبل اسپرت راحت بگیرید هم خودتون استفاده می کنید هم مهمون، مثلا

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo ، رویا68 ، آرامشه خیال
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام