• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

بحث و گفتگو در مورد مبلمان

۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ عصر توسط الهام خانوم❤.)
ارسال: #4161
RE: بحث و گفتگو در مورد مبلمان
۵تصویر: ./uploads/201808/post_108360_1533137743_45829647ec1cca8c2cc47ea8b733432c.attachعکس نقشه خونمو دارم چه جوری باید عکس بذارم؟

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #4162

(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ عصر)'الهام خانوم❤' نوشته است:  عکس نقشه خونمو دارم چه جوری باید عکس بذارم؟

باید حجم عکستو بیاری زیره 300 کیلوبایت. 
بعد تو بالابالای ارسالت بزن رو image uploader  عکعکستو انتخاب کن و ارسال رو بزن. یا پایین ارسالت زده choose file اونو بزن عکسو انتخاب کن بعد ضمیمضمیمه رو بزن و ارسال کن. 
اگه مث من با گوشی میای نونوعروس که با برنامه ی photo & picture risizer حجم عکستو کم کن و با همون روشایی ک گفتم عکستو اپلود کن بفرست

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #4163

(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۱۱ عصر)'الهام خانوم❤' نوشته است:  اون دیوار سالن که کجه (!)انتیک خورده برای tv. بقیه هم مشخصه .برای چیدمانش منتظر یاری سبزتان هستم!

عزیزم عکسات نیومده 

یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #4164

چرا عکسش باز میشه ها

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #4165

(۱۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ عصر)'الهام خانوم❤' نوشته است:  ۵تصویر: ./uploads/201808/post_108360_1533137743_45829647ec1cca8c2cc47ea8b733432c.attachعکس نقشه خونمو دارم چه جوری باید عکس بذارم؟

خب از نقشه ات ک متوجه شدم انگاری اشپزخونت و مطبخ کناره هم هستن و اشپزخونه ات یه گوشه از سالن پذیراییت دید داره درسته؟  

یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۶:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۶:۴۴ صبح توسط golava.)
ارسال: #4166
نوعروس دیگه اصلا فعاال نیست از دوسال پیش که قالب سایت عوض شد
الان که اومدم میبینم اغلب مطالب قدیمیهتصویر: /images/smilies/new/crying.png

مبل کلاسیک میخام
کسی هست جدیدا رفته باشه بدونه کجا بهتره
یافت اباد گرون شده بود خیلی مبلی که سه تومن بود شده بود 6تومن در عرض این چندماه که دلار رفته بالا
یه خانومی پارساال نوشته بودن رفتن قم ولی دوره از جاجرود خبر نداره کسی یا چاردانگه
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #4167
(۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ صبح)'golava' نوشته است:  نوعروس دیگه اصلا فعاال نیست از دوسال پیش که قالب سایت عوض شد
الان که اومدم میبینم اغلب مطالب قدیمیهتصویر: /images/smilies/new/crying.png

مبل کلاسیک میخام
کسی هست جدیدا رفته باشه بدونه کجا بهتره
یافت اباد گرون شده بود خیلی مبلی که سه تومن بود شده بود 6تومن در عرض این چندماه که دلار رفته بالا
یه خانومی پارساال نوشته بودن رفتن قم ولی دوره از جاجرود خبر نداره کسی یا چاردانگه

عزیزم من پارسال جاجرود رفتم قیمتهای جاجرود کلا بالاست ولی خوب کیفیت کاراشون هم حرف نداره واقعا . ولی اگه بری کارگاههاش فکر کنم خوب باشه (من نرفتم اصلا نمی دونستم کدوم طرفه کارگاههای جاجرود) 
شهرک ولیعصر رو یک سر بزن حتما . (خیابون وحدت ) . باید اونجا خوب بگردی کار پرت هم خیلی هست اونجا . چهار دانگه رو من خودم نرفتم اصلا ببینم کار خوب دارن یا نه . 
ولی خوب ببین مبل کل مواد اولیه اش وارداتی هستش از چوب گرفته تا فوم و پارچه . پس طبیعیه که گرون بشه . 

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
 سپاس شده توسط golava ، Meri Khano0o0o0m
۲۶-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #4168

نقل قول:مبل کلاسیک میخام
 خبر نداره کسی یا چاردانگه

عزیزم من پارسال همین موقع ها مبلمانم رو از 4دونگه سافرش دادم و خریدم
البته مبلمان من اسپرت و راحتیه اما خیلی فروشگاه هایی داشت که مبلمان کلاسیک و استیل داشتن
قیمتاش خیلی ی یاز همه جا مناسب تر بود
البته الانو نمیدونم!!!
ببین من به شرکتی که سفارش دادم همون شرکت همون مدل مبل منو توی یافت آباد گذاشته بود 3برابر قیمت!!! (آدرس داد رفتم دیدما!)
اما چون شما اونجا به کارگاه سفارش میدین ارزونتره و یافت آباد واقعا پول جا و هزینه اجاره و اینا رو ازتون میگیرن
اما باید موقع سفارش بهشون جوری رفتار کنین که خیلی از همه چی سر در میارید تا به قولی خدایی نکرده سرتون کلاهی نره و از چیزی کم نذارن
یا مثلا من صندلی اپنی که همه جای تهران از دونه ای 225 به بالا تا 350 دیدم (همونا!) خریدم دونه ای 125 تومن!
به نظرم 1سری بزنید و 1روز کلا بگردید توش بعد با فکر تصمیم بگیرید
مبارکتم باشه عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif

...
نقل قول
 سپاس شده توسط shiningdiamond ، golava
۲-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ عصر توسط shiningdiamond.)
ارسال: #4169
(۲۶-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ صبح)'K.L.S' نوشته است:  
نقل قول:مبل کلاسیک میخام
 خبر نداره کسی یا چاردانگه

عزیزم من پارسال همین موقع ها مبلمانم رو از 4دونگه سافرش دادم و خریدم
البته مبلمان من اسپرت و راحتیه اما خیلی فروشگاه هایی داشت که مبلمان کلاسیک و استیل داشتن
قیمتاش خیلی ی یاز همه جا مناسب تر بود
البته الانو نمیدونم!!!
ببین من به شرکتی که سفارش دادم همون شرکت همون مدل مبل منو توی یافت آباد گذاشته بود 3برابر قیمت!!! (آدرس داد رفتم دیدما!)
اما چون شما اونجا به کارگاه سفارش میدین ارزونتره و یافت آباد واقعا پول جا و هزینه اجاره و اینا رو ازتون میگیرن
اما باید موقع سفارش بهشون جوری رفتار کنین که خیلی از همه چی سر در میارید تا به قولی خدایی نکرده سرتون کلاهی نره و از چیزی کم نذارن
یا مثلا من صندلی اپنی که همه جای تهران از دونه ای 225 به بالا تا 350 دیدم (همونا!) خریدم دونه ای 125 تومن!
به نظرم 1سری بزنید و 1روز کلا بگردید توش بعد با فکر تصمیم بگیرید
مبارکتم باشه عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif

عزیزم میشه آدرس یا شماره جایی که سفارش دادی رو بدی بهم؟؟

بچه ها ما هنوز خونه نگرفتیم اما من دارم وسیله هام رو میخرم.تصمیم گرفتم مبل و نه8ار خوریم هم بخرم 5 ماه دیگه ایشالا عروسیمونه. کلا هم سبک مدرن دوست دارم..اما مامانم میگه یه دست کلاسیک بگیر 7 نفره با یه راحتی سه نفره واسه خودتون جلو تی وی.به نظر شما چه کنم؟؟
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #4170

عزیزم من شنبه - یکشنبه بهت میگم اسمو آدرسشو چشم

فقط 1چیزی
ببین به نظر من قبل از اینکه خونه بگیری مبلمانتو نخر
آخه نمیدونی که چقدره فضات، جا میشه یا نه، بعد شاید بعضی مدلا به بعضی خونه نیاد
بازم هرجور خودت صلاح میدونی عزیزم تصویر: images/smilies/heart.gif

...
نقل قول
 سپاس شده توسط shiningdiamond
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام