• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

بحث و گفتگو در مورد مبلمان

۱-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #31
RE: مبلمان راحتی
اینم چند تا مدل دیگه
راستی به غیر از توجه به مبلاش به بقیه دکور تو بعضی از عکس ها بیشتر توجه کنید

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" alt="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" title="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" />

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" alt="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" title="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" />

نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #32
(۱-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ عصر)prospective bride نوشته است:  اخری چقدر مبله تپله...و البته خیلی خیلی نرم و راحت

از این مدل تولید میکردیم
همون طوری که گفتی خیلی نرم و راحته
مدل لمهBig Grin
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #33
آقای گلچین شده من مبلمو L انتخاب کردم که رنگ باکس هاش ونگه هست. حالا موندم رنگ سرویس خوابم رو هم اینجوری انتخاب کنم یا یه رنگ دیگه. خودم دوست دارم ست باشه . ضمن اینکه رنگ ونگه خیلی دوست دارم. ولی میترسم اتاق خوابو خیلی کوچیک نشون بده . نظر شما چیه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh
۳-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #34
(۳۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ عصر)golchinshodeh نوشته است:  
(۳۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ صبح)Mehrok نوشته است:  عکسشو پیدا میکنم براتون میزارم قیمتشم بستگی به پارچه داره اما متوسطش 1800

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]

آقای گلچین شده اون دومی رو ما 5 سالی میشه داریم اما انگار تازه خریدیمش من چون خونم کوچکه نمیتونم دو دست مبل داشته باشم من با توجه به اینکه یک دست میتونم بخرم فکر کردم مبلم راحت باشه نظر شما چیه؟ چه مبلی میتونم بخرم؟

کاراشون خوبه
مدل دومی هم خوشگله هم گنده مندست خوشم اومد
فقط قیمتش نمایشگاهی هست دیگه
ما هم میتونیم طراحی کنیم اینارو با %
حالا مگه شما می خوای این مدل و عوض کنید
چرا تعمیر نمیکنید؟
چه قیمتی براتون مهم هست
الان بیشتر ال مد شده
راحتم هست
تا اونجا که بتونم عکس از مدل ها میزارم تا بهتر بتونید انتخاب کنید

(۲۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ عصر)golchinshodeh نوشته است:  
(۲۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ صبح)tara_25 نوشته است:  آقای گلچین شده به نظر شما میشه یه ست راحتی خوشمل و اسپرت جمع وجور رو سر و تهشو با 600 یا 700 تومن جمع کرد؟
Huh

از نظر من که کارم مبلمان هست
نه
با 600 یا 700 کاری رو جمع میکنید که یک سال هم جواب شما رو نمیده
مدلی مد نظرتون هست یا عکس از کاری اگه دارید که مورد پسندتون هست بزارید ببینیم
بیشتر این جور قیمتها واسه هتلهای درجه پایین و اداره جات و این جور جاها استفاده میشه
من که مدل های بالای 1 میلیون رو پیشنهاد میدمHeart

اینجا باید اضافه کنم که اگر این رنج قیمتتون هست
بله می تونید یا این قیمت هم کار جمع کنید
اگه عکس مورد نظری دارید که چقد در میاد قیمت نمایشگاهی و تولیدی بزارید منم تا اونجا که بتونم کمک میکنم

طرح خاصی مد نظرم نیست

اما یه راحتی شیک و اسپرت میخوام
نقل قول
۳-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ عصر توسط golchinshodeh.)
ارسال: #35
(۳-مهر-۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ صبح)Mehrok نوشته است:  فوم مبل هنر اگه اشتباه نکنم فوم سرده به مرور زمان خراب نمیشه من بین 1 تا 1 و نیم میتونم مبل بخرم

بله فوم سرد عمر خوبی داره
ما هم سرد هم گرمشو استفاده میکنیم و اسفنج های مرغوب
مثل صبحونه ناهار شام میمونهSmile
چرا ال یا امپراطور نمیبرید تو این دوره زمونه کار خوب با یه سری امکانات جالبBig Grin قیمتشم خوبه اگه لینکشو خواستید بگید بهتون بدم به صورت خصوصی
به زودی عکس میزارم از مدل ها دیدن کنید حتماًNew1

(۲-مهر-۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ صبح)eldorado نوشته است:  آقای گلچین شده من مبلمو L انتخاب کردم که رنگ باکس هاش ونگه هست. حالا موندم رنگ سرویس خوابم رو هم اینجوری انتخاب کنم یا یه رنگ دیگه. خودم دوست دارم ست باشه . ضمن اینکه رنگ ونگه خیلی دوست دارم. ولی میترسم اتاق خوابو خیلی کوچیک نشون بده . نظر شما چیه؟

دوست عزیز اگه مبلهاتون ازش عکسی دارید بزارید حتماً
می تونید رنگ سرویس خواب رو ونگه طلایی ، مسی انتخاب کنید
یا جفتش
یا تکی
البته رنگ های دیگه هم میشه کنارش خوب در بیاد
از نظر من قرمز
ونگه درسته تیرست و امکان داره کوچیک نشون بده ولی با بیشتر رنگ ها ست میشه و این موردش حل میشه
خودتون چه رنگی مد نظرتون هست؟

نقل قول
۴-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #36
(۳-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ صبح)tara_25 نوشته است:  
(۳۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ عصر)golchinshodeh نوشته است:  
(۳۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ صبح)Mehrok نوشته است:  عکسشو پیدا میکنم براتون میزارم قیمتشم بستگی به پارچه داره اما متوسطش 1800

آقای گلچین شده اون دومی رو ما 5 سالی میشه داریم اما انگار تازه خریدیمش من چون خونم کوچکه نمیتونم دو دست مبل داشته باشم من با توجه به اینکه یک دست میتونم بخرم فکر کردم مبلم راحت باشه نظر شما چیه؟ چه مبلی میتونم بخرم؟

کاراشون خوبه
مدل دومی هم خوشگله هم گنده مندست خوشم اومد
فقط قیمتش نمایشگاهی هست دیگه
ما هم میتونیم طراحی کنیم اینارو با %
حالا مگه شما می خوای این مدل و عوض کنید
چرا تعمیر نمیکنید؟
چه قیمتی براتون مهم هست
الان بیشتر ال مد شده
راحتم هست
تا اونجا که بتونم عکس از مدل ها میزارم تا بهتر بتونید انتخاب کنید

(۲۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ عصر)golchinshodeh نوشته است:  
(۲۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ صبح)tara_25 نوشته است:  آقای گلچین شده به نظر شما میشه یه ست راحتی خوشمل و اسپرت جمع وجور رو سر و تهشو با 600 یا 700 تومن جمع کرد؟
Huh

از نظر من که کارم مبلمان هست
نه
با 600 یا 700 کاری رو جمع میکنید که یک سال هم جواب شما رو نمیده
مدلی مد نظرتون هست یا عکس از کاری اگه دارید که مورد پسندتون هست بزارید ببینیم
بیشتر این جور قیمتها واسه هتلهای درجه پایین و اداره جات و این جور جاها استفاده میشه
من که مدل های بالای 1 میلیون رو پیشنهاد میدمHeart

اینجا باید اضافه کنم که اگر این رنج قیمتتون هست
بله می تونید یا این قیمت هم کار جمع کنید
اگه عکس مورد نظری دارید که چقد در میاد قیمت نمایشگاهی و تولیدی بزارید منم تا اونجا که بتونم کمک میکنم

طرح خاصی مد نظرم نیست

اما یه راحتی شیک و اسپرت میخوام

نمیدونم چی تو فکرتون هست
ست کامل می خواین!؟
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #37
ازشرکت مبل پارساهم دیدن کنیدهم خرید!پشیمون نمیشید...منم تمام یافت آبادوگشتم واومدم ازپارساخریدکردم
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #38
بچه ها لطفا عکس از مبل های کلاسیک بذارید
نقل قول
۲۵-مهر-۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #39
(۲۲-مهر-۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ عصر)مونا نوشته است:  ازشرکت مبل پارساهم دیدن کنیدهم خرید!پشیمون نمیشید...منم تمام یافت آبادوگشتم واومدم ازپارساخریدکردم

دوست عزیز اگه ازشون عکسی
لینکی
و ... دارید بزارید برای دیدن عموم ممنون میشمHeart
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مهر-۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ عصر توسط golchinshodeh.)
ارسال: #40
(۲۲-مهر-۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ عصر)jigili نوشته است:  بچه ها لطفا عکس از مبل های کلاسیک بذارید

اینم چند تا مدل مبل کلاسیک
از دوستان دیگه هم خواهشمندم اگه کسی عکسی مطلبی تجربه ای نظری سوالی و ... داره بزاره ممنون میشم

اینم چند تا دیگه

نقل قول
 سپاس شده توسط jigili ، nil0o0o
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام