• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

بحث و گفتگو در مورد مبلمان

۲۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ صبح
ارسال: #21

RE: مبلمان راحتی
اینجا که برای مبلمان راحتیه! اما من سرویس خوابم رو که تمام چوب هم هست 2 تومن گرفتم. اما میدونم کمتر از این هم جنسای خوب هست عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh
۲۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #22
مرسی از همتون New1New1
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #23
در قسمت مبل ال عکس سوم به نظر شما چقدر در میاد و عکس دو،من مبل ال میخوام اما یه راحتی یک نفره یا دونفره روبروش داشته باشه
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-شهريور-۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ صبح توسط golchinshodeh.)
ارسال: #24
ماشاالله همه به اندازه خودشون بلدنBig Grin
آفرینNew1
من تو کار سرویس خواب نیستم
ولی چند جایی و میشناسم و از نظرم سرویس خواب از 1 تومان برو بالا 30 40 50 میلیون Tongue
هر چقد آش می خوای مانی بده Big Grin

(۲۴-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ صبح)fairry نوشته است:  در قسمت مبل ال عکس سوم به نظر شما چقدر در میاد و عکس دو،من مبل ال میخوام اما یه راحتی یک نفره یا دونفره روبروش داشته باشه

دوست من اگه این دو مدل رو پسند کردید و اگه نمایشگاهی به این کیفیت بخواد بهتون این کارو بده
عکس 3 که حدوداً 55 در 55 فضا می خواد
البته تعدادش کمتر هم میشه اگه فضاتون کمتره
با میز کنارش و چراخ Big Grin بالا سرش،همین چرم و پارچه یا رنگ دیگه به دلخواه
2500000
و عکس 2 هم 2000000
خواستین براتون طراحی میکنم با %
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-شهريور-۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ صبح توسط golchinshodeh.)
ارسال: #25
تا اینجا ال طرفدار بیشتر داشته انگار
تو نظر سنجی هم اینو میگه
اینم چند تا مدل ال دیگه
راستی در مورد این اقا یا خانم fairry
من مبل ال میخوام اما یه راحتی یک نفره یا دونفره روبروش داشته باشه
منظورتون از همون کار یک نفره یا دو نفره جلوش استفاده شه دیگه؟ یا راحتی دیگه ای باهاش ست شه!؟
[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" alt="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" title="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" />

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" alt="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" title="تصویر: [تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]" />

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #26
من یه سرویس خواب شاخ دیدم 800 تومن. انقدر خوشکله . لامپ led هم داره Big Grin با پاتختی ها و میزارایش و همه چی

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ صبح توسط golchinshodeh.)
ارسال: #27
(۲۷-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ صبح)Mehrok نوشته است:  آقای گلچین شده نظرتون در مورد مبل هنر چیه من میخوام از اون بخرم چون یدونشو چند ساله که داریم فوق العاده راحته هیچکی از اون یکی مبلامون استفاده نمیکننه فقط مشکلم قیافشه که خیلی ساده به نظرتون مناسبه؟

والا من مبلمان هنر رو ندیدم
کجاست؟
اگر عکس بزارید بیشتر میتونم کمک کنم

(۲۷-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ صبح)kamelia نوشته است:  من یه سرویس خواب شاخ دیدم 800 تومن. انقدر خوشکله . لامپ led هم داره Big Grin با پاتختی ها و میزارایش و همه چی

اون طور که شما میگی خوشکل و لامپ و اینا با این قیمت باید خوب باشه
امیدوارم کیفیتم خوب باشه

مدل پرنس
در دست تولید Heart
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #28
من مبلمان وتخت وویترنم سفارش دادم پنج شنبه بیاد میام عکساشو میذارم Smile
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ عصر توسط golchinshodeh.)
ارسال: #29
(۲۴-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ صبح)tara_25 نوشته است:  وای نه

اینقدر تو قسط گیر کردم که اصلا نمیخوام و نمیتونم دیگه فکر چک و قسط بندی رو بکنم Crying

از این مشکلات که همه دارن والا
جور میشه
رنج قیمتیت چقده؟

(۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ صبح)Mehrok نوشته است:  مبل هنر همون کارخونه مبل ایران قدیمه که 10 سالی میشه به اسمش مبل هنر شده جنس و راحتیش فوق العادس اما تو زیبایش و ست کردنش موندم

شاید تو عکس دیده باشم ولی اسم کارشو - کارخونه یا تولیدیشو نمی دونستم
کار زیاده
لطفا اگه عکسی دارید بزارید
قیمتش چطوره؟
اگه جنسش و راحتیش خوبه باید کار خوبی باشه

(۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ صبح)عروس خانم نوشته است:  من مبلمان وتخت وویترنم سفارش دادم پنج شنبه بیاد میام عکساشو میذارم Smile

به سلامتی
مبارک باشه
Heart
حتماً عکس بزار
قیمت کلش چقد شد
مبلش جدا چقد؟
از کجا خریدی
نقل قول
۳۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ عصر توسط golchinshodeh.)
ارسال: #30
(۳۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ صبح)Mehrok نوشته است:  عکسشو پیدا میکنم براتون میزارم قیمتشم بستگی به پارچه داره اما متوسطش 1800

[تصویر: بحث و گفتگو در مورد مبلمان]

آقای گلچین شده اون دومی رو ما 5 سالی میشه داریم اما انگار تازه خریدیمش من چون خونم کوچکه نمیتونم دو دست مبل داشته باشم من با توجه به اینکه یک دست میتونم بخرم فکر کردم مبلم راحت باشه نظر شما چیه؟ چه مبلی میتونم بخرم؟

کاراشون خوبه
مدل دومی هم خوشگله هم گنده مندست خوشم اومد
فقط قیمتش نمایشگاهی هست دیگه
ما هم میتونیم طراحی کنیم اینارو با %
حالا مگه شما می خوای این مدل و عوض کنید
چرا تعمیر نمیکنید؟
چه قیمتی براتون مهم هست
الان بیشتر ال مد شده
راحتم هست
تا اونجا که بتونم عکس از مدل ها میزارم تا بهتر بتونید انتخاب کنید

(۲۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ عصر)golchinshodeh نوشته است:  
(۲۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ صبح)tara_25 نوشته است:  آقای گلچین شده به نظر شما میشه یه ست راحتی خوشمل و اسپرت جمع وجور رو سر و تهشو با 600 یا 700 تومن جمع کرد؟
Huh

از نظر من که کارم مبلمان هست
نه
با 600 یا 700 کاری رو جمع میکنید که یک سال هم جواب شما رو نمیده
مدلی مد نظرتون هست یا عکس از کاری اگه دارید که مورد پسندتون هست بزارید ببینیم
بیشتر این جور قیمتها واسه هتلهای درجه پایین و اداره جات و این جور جاها استفاده میشه
من که مدل های بالای 1 میلیون رو پیشنهاد میدمHeart

اینجا باید اضافه کنم که اگر این رنج قیمتتون هست
بله می تونید یا این قیمت هم کار جمع کنید
اگه عکس مورد نظری دارید که چقد در میاد قیمت نمایشگاهی و تولیدی بزارید منم تا اونجا که بتونم کمک میکنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام