• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

بحث در مورد انتخاب تالار عروسی

۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #1451
RE: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی
سلام بچه ها
بهترین تالارها و باغ تالارهای غرب تهران کدوما هستن؟
هر کدوم که میشناسید یا قبلا عروسی رفتید و به نظرتون شیک بوده میشه معرفی کنید؟
[تصویر: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی][تصویر: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی][تصویر: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی]

تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ عصر توسط سراب.)
ارسال: #1452

ای بابا
من خیلی دوست دارم کمکت کنم
ولی ماهرچی عروسی رفتیم قاطی بوده
سمت گرمدره اونطرفا بوده
میخوای تاچقدر هزینه کنی؟

(۲۱-خرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ صبح)'sarina_ff' نوشته است:  سلام بچه ها
ما باغ تالار گل یاس تو شهران و رزرو کردیم.برای 24 مرداد فقط هر کی تالار رزرو نکرده بهش پیشنهاد می کنم حتما بره اینجا سر بزنه.
ما قبل از اون تالار تو میرداماد رزرو کرده بودیم که یکی از آشناها عروسیش اینجا بود به ما معرفی کرد رفتیم دیدیم.اول که رفتیم فکر کردیم نسبت به قیمیتی که ما می خواستیم هزینه کنیم خیلی بیشتره چون ورودیش قشنگ بود.رفتیم مدیریت و منو هارو دیدیم.ورودی نداشت تالار تو سالنشم خیلی قشنگ بود قسمت زنونه یه ابشار کانند داشت تو ورودی هم همینطور اتاق عقدم خیلی قشنگ بود فقط رختکن کوچیک بود تنها عیبش همین بود.
اخر رفتیم اون یکی و با هزار بدبختی کنسل کردیم این تالار و رزو کردیم .از همه بهتر مسیرش عالیه هر کی بخواد بیاد از اتوبانا راه داره جاش خلوته و خیلی خنکه اون سمتا.تو خود باغ 30 تا ظرفیت پارکیگ داشت باغ بغل هم تا 200 تا ظرفین برای اینا بود.قرار داد ما البته تو عید قرار داد بستیم با 2 نوع غذا و،اتاق عقد،شمع،اتیش بازی،میز شام عروس داماد شد نزدیک 9 تومن.تازه هدیم بگیرید چندتاشو راه میان باهاتون.

اینو فقط برات یافتم

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *دختر بهار*
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #1453
(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ عصر)'*دختر بهار*' نوشته است:  سلام بچه ها
بهترین تالارها و باغ تالارهای غرب تهران کدوما هستن؟
هر کدوم که میشناسید یا قبلا عروسی رفتید و به نظرتون شیک بوده میشه معرفی کنید؟
[تصویر: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی][تصویر: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی][تصویر: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی]

بستگی داره بخوای چقدر هزینه کنی
تالار خوب دانیال شهرک غرب هست،تالار اسپیناس پلاس سعادت آباد
باغ تالار صدرا،باران
قیمت مناست باغ تالارهای سمت چیتگر،مروارید و ...هستنتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط *دختر بهار* ، Dokhtare.bahari
  • بهرام بابایی
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-فروردين-۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ عصر توسط eli meli joon.)
ارسال: #1454
دختر بهار جان
باغ تالارهای سمت چیتگر: مروارید. دشت شقایق. باغ موسوی. لبینا و ...
تالار سناتور سمت فردوس غرب که نامزدی خودمم همونجا بود
تالار آریا سمت شاهین شمالی
تالار تخت جمشید سمت شهران شمالی
تالارمروارید سمت دریاچه خلیج فارس
باغ تالار سجاد سمت سیمون بلیوار
اینا توی ذهنم بود که همشون شیک و تروتمیزن وخودمم رفتم. حتما یه سر بهشون بزن

تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نامزدی: 15 مرداد 96
لباس: مزون الهام حدادی. عااااالی
آرایشگاه: لی لی. خوب
اتلیه: دیدنو. غیرحرفه ای . ژست ها قدیمی 
تالار: سناتور. عاااالی
.
عروسی؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط *دختر بهار* ، Dokhtare.bahari
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #1455
عروسای گل کسی خودش یا نزدیکانش عروسیش باغ تالار ونوس در فردیس بوده؟ میشه بگید کارشون چطوره؟
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۸ ۰۳:۰۰ عصر توسط *دختر بهار*.)
ارسال: #1456
بچه ها من این تالارهارو رفتم دیدم
سوال داشتین در خدمتمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
آریا تو شاهین شمالی ، سناتور تو فردوس غرب، نگین غرب، صبا تو پونک، سرو سعادت آباد
ارغوان طلایی شهرک غرب، پردیسان پونک، امپراطورغرب اشرفی اصفهانی
سجاد و قائم سمت سیمون بولیوار
تخت جمشید شهران شمالی ،باغ مهران شهران، باغ پرنیا شهران، باغ گل یاس شهران
مروارید چیتگر، مروارید دریاچه خلیج فارس، تالار لبینا چیتگر، تالار لیانا چیتگر
دشت شقایق چیتگر، باغ موسوی، باغ همتی چیتگر،باغ چیتگر ، باغ کاظمی، باغ گلهای زندگی، باغ مینیاتور
باغ تالار والا تو باغستان، باغ ایرانی احمدآباد مستوفی، باغ سعادت گرمدره و ...بعضیاش یادم نیستتصویر: images/smilies/biggrin.gif
باغستان و احمدآباد اصلا خوشم نیومد مسیرش بد بوووود از نظر مااا
گرمدره بهتر از احمد آباد بود...از باغ سعادت خوشم اومد یکی از گزینه هامونه فعلا
تو تهرانم از سناتور و باغ صبای پونک خوشم اومد نگین غرب و آریا و سرو سعادت آباد هم خوب بودن، سرو مدیریتش خیلی خوش برخورد بووود و حتی غذا هم تست کردیم غذاش هم لذیذ بود و کلا خوب بود
چیتگر هم لبینا و موسوی و دشت شقایق و مروارید و باغ چیتگر بد نبودنSmile

نقل قول
 سپاس شده توسط liyane
۱۰-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #1457
(۲-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ عصر)'*دختر بهار*' نوشته است:  بچه ها من این تالارهارو رفتم دیدم
سوال داشتین در خدمتمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
آریا تو شاهین شمالی ، 

سلام ازین همه تالار دیدن کردین واقعا!؟ چه خوب. ما برای برناممون که احتمالا دو ماه دیگس هنوز جایی رو رزرو نکردیم . البته با دوستان زیادی صحبت شده اما باز داریم تحقیق میکنیم. برای ما مهم اینه که دکوراسیونش مدرن باشه اگر چه ساده . دو تا از تالارایی هم که بعنوان مهمان رفتیم خوشمون نیومد از رنگ های تیره و بد استفاده کرده بودن. اگه 300 تا مهمون بخایم دعوت کنیم شما کدومها رو پیشنهاد میکنید. بازم تاکید میکنم دکوراسیون برامون خیلی خیلی اهمیت داره مدرن باشه حتما

نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ عصر توسط *دختر بهار*.)
ارسال: #1458
(۱۰-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ عصر)'74917-نوعروس' نوشته است:   

سلام بله عزیزم همه رو دیدم
بستگی به سلیقه شما و  البته بودجه تون داره
سلیقه من سناتور، آریا تو شاهین شمالی، نگین غرب، باغ صبای پونک
رو پسندیدتصویر: images/smilies/biggrin.gifالته تالار سرو سعادت آباد هم دوست داشتم
البته دیدن بقیه تالارها هم خالی از لطف نیست
چون سلیقه ها متفاوته و اینکه تالارگردی به نظرم خودش یه تفریح جذابهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #1459
دوستان باغ تالار خوب سمت گرمدره اگه کسی میشناسه بهم معرفی کنه .برای عروسی مختلط میخوام.امنیتشم برام مهمه.باغ سعادتو رفتیم محوطه بیرونیش کوچیک بود و این که مدیرش نمیزاشت قبل قرارداد غذا تست کنیم .باغ سفیدم به نطرم یکم قدیمی میاد .
کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام