• گل سنتر
  • مزون فابرا

بحث در مورد انتخاب تالار عروسی

۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #1441
RE: بحث در مورد انتخاب تالار عروسی
 سلام دوستان اینجا کسی هست عروسیش تالار ژابیز خیابون دولت بوده؟؟؟

نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #1442
ما رفتیم این باغ تک درخت رو دیدیم و قبلش اصلا تصمیم بهباغ تالار نداشتم واکثرا تالار میدیدم ولی اینجاروتوهمین سایت دیدمو تعریفشو شنیدم گفتم بیام ببینم که اگه شد برم باهاشون قرار دادببندم چون قیمتاشون نسبتبه تالارها مناسب تر در میاد و خوبیشم اینه که باغم هست و میشه از فضاش استفاده کردبرای فیلم و عکس
حالا رفتیم و دیدیدم احتمالا انتخابم همینجاست من با اقای ساسانی و اقای گمرکچی صحبت کردم که خیلی خوش اخلاق بودن و با عروس داماد خیلی راه میومدن

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd
۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۷ ۰۸:۱۱ عصر توسط ماه بانو68.)
ارسال: #1443
سلام دوستان وقتتون بخیر
می خواستم بدونم هیچ کدوم از دوستان تالار رویال پالاس مراسمی رفتن که بدونن غذاشون چطوریه؟؟
نقل قول
  • اساطیر
۶-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #1444
سلام دوستان
کسی درباره این سه تالار در خیابان دماوند اطلاعاتی داره؟ مراسمی رفته یا مراسم گرفته باشه؟

تالار آرتمیس
تالار مسعود
تالار قصر یاس

ما ازشون خوشمون اومده ولی نمیدونیم کار و غذاشون چطوره

عروس برفی زمستون انشالا تصویر: /images/smilies/new/angel.png
دوستای مهربون اگر استدیو یا گلفروشی ای که کارش خوب باشه و همینطور مربی یا کلاس رقص خوب میشناسین میشه لطف کنین بهم معرفی کنین؟

نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۳:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ عصر توسط Snowwhite22.)
ارسال: #1445
(۳-آبان-۱۳۹۷ ۰۸:۱۰ عصر)'ماه بانو68' نوشته است:  سلام دوستان وقتتون بخیر
می خواستم بدونم هیچ کدوم از دوستان تالار رویال پالاس مراسمی رفتن که بدونن غذاشون چطوریه؟؟

من مراسم نرفتم فقط سر زدم چون دنبال تالار بودم و باید بگم خیلیییییییییی خیلییییی لاکچریه و قیمتاش فضاییه انقدری که من و همسرم منصرف شدیم و سریع اومدیم بیرون

دوستان کسی راجب تالار تشریفات کلاسیک نارمک اطلاعاتی نداره؟ ما اینجا بستیم برای مراسممون ولی چون تازه تاسیسه تالارش یخورده میترسم که خدمات و غذاشون خوب نباشه .
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #1446
(۴-آذر-۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ عصر)'Snowwhite22' نوشته است:  
(۳-آبان-۱۳۹۷ ۰۸:۱۰ عصر)'ماه بانو68' نوشته است:  سلام دوستان وقتتون بخیر

من مراسم نرفتم فقط سر زدم چون دنبال تالار بودم و باید بگم خیلیییییییییی خیلییییی لاکچریه و قیمتاش فضاییه انقدری که من و همسرم منصرف شدیم و سریع اومدیم بیرون

دوستان کسی راجب تالار تشریفات کلاسیک نارمک اطلاعاتی نداره؟ ما اینجا بستیم برای مراسممون ولی چون تازه تاسیسه تالارش یخورده میترسم که خدمات و غذاشون خوب نباشه .

منو قیمت هاش چطور بود عزیزم؟

عروس برفی زمستون انشالا تصویر: /images/smilies/new/angel.png
دوستای مهربون اگر استدیو یا گلفروشی ای که کارش خوب باشه و همینطور مربی یا کلاس رقص خوب میشناسین میشه لطف کنین بهم معرفی کنین؟

نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #1447
نقل قول: 

منو قیمت هاش چطور بود عزیزم؟

ببین اگه منظورت رویال پالاسه ، منوهاش قیمت نداشت . سه چهارتا منو داشت که مثلا ما منوی اقتصادیشو انتخاب کردیم گفت برای سیصد نفر مهمون شصت هفتاد تومن میشه تصویر: images/smilies/huh.gif
البته برای آخر هفته همچین قیمتی داد . برای وسط هفته گفت قیمتش پایین تر میاد .

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام