• تشریفات صدف
  • گل سنتر

بحث آزاد خانوم های باردار (2)

۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #7121
RE: بحث آزاد خانوم های باردار (2)
تا هفته 16 Smile

خدایا شکرتShy
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #7122
مامانا سلام
ایشالا خودتون و نی نی هاتون همه سلامت باشین
یه سوال داشتم
اونایی که با روش های کمک باروری مثل IVF,IUI و یا میکرو باردار شدن. راسته که میگن معمولا پسر میشه بچه؟
شما ها نی نی هاتون چیه؟
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #7123
(امروز ۱۲:۲۹ عصر)'الهه زندگی' نوشته است:  سلام دوستان
من هفته 12 رو تموم کردم
برای غربالگری رفتم سونو بهم گفت به احتمال 70 درصد دخملتصویر: /images/smilies/new/lub.png
حالا نمیدونم تا چند درصد درسته؟
هر کی هم منو دیده گفته دخمله نی نی
بخصوص اینکه بد غذا شدم هیچی نمی تونم بخورم و خلاصه این 3 ماه خیلی اذیت شدم میگن دخملا خیلی اذیت می کنن
به نظرتون خریدامو شروع کنم؟تصویر: images/smilies/biggrin.gif
تا کی باید واستم تا جواب دقیق بگیرم؟تصویر: images/smilies/huh.gif

من از اول اصلا اذیت نبودم و حالت تهوع و ... هم اصلا نداشتم.شکمم گرد و بالا بود و خیلی خوشگل شده بودم و تو کارای خونه خیلی زرنگ شده بودم و سونو گفت دختره و همه  بهم میگفتن امکان نداره بچه تو دختر باشه و همش استرس میدادن که سیسمونی نگیر ولی  گرفتم و خداروشکر بچم هم دختره و دکتر هم گفت اینا اصلا درست نیس و سیستم بدن آدما باهم فرق داره و اگه جای مطمئن که دستگاهاشون قدیمی و کهنه نیست و جدیده میرید به جواب سونو اعتماد کنید

یه دختر دارم شااااه نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط Sweetworld ، nana
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #7124
من هفته 12 رو تموم کردم
برای غربالگری رفتم سونو بهم گفت به احتمال 70 درصد دخملتصویر: /images/smilies/new/lub.png
بخصوص اینکه بد غذا شدم هیچی نمی تونم بخورم و خلاصه این 3 ماه خیلی اذیت شدم میگن دخملا خیلی اذیت می کنن

الهه جان با این وضعیتی که الان هرجا میری یکی میگه جنسیت و اشتباه گفتن اصلا فکرت و درگیر نکن خرید میخوای بکنی چیزایی بخر که دخترونه پسرونه نداره بعد از سونو غربال دومت جنسیت و با درصد بالاتری میگه خرید کن. 
مهم اینه کدوم مرکز رفتی و اعتبارش و تبحر دکتر در چه حده! به حالتهات ربطی نداره این حالتها ژنتیکیه و برای هرکسی متفاوت، منم مثل دوستمون باران شکمم گرده و اصلا تغییر خاصی نداشتم رنگ و روم بهترم شده! مامانمم سر من همینطور بوده سر خواهرم برعکس!
همه هم بهم میگفتن پسر داری خودمم چون اصلا تهوع نداشتم و  خوب بودم میگفتم حتما پسره تا الان که دختر شدهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن 2016 ، الهه زندگی
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #7125
(امروز ۰۱:۳۱ عصر)'**باران67**' نوشته است:  
من هفته 12 رو تموم کردم

من از اول اصلا اذیت نبودم و حالت تهوع و ... هم اصلا نداشتم.شکمم گرد و بالا بود و خیلی خوشگل شده بودم و تو کارای خونه خیلی زرنگ شده بودم و سونو گفت دختره و همه  بهم میگفتن امکان نداره بچه تو دختر باشه و همش استرس میدادن که سیسمونی نگیر ولی  گرفتم و خداروشکر بچم هم دختره و دکتر هم گفت اینا اصلا درست نیس و سیستم بدن آدما باهم فرق داره و اگه جای مطمئن که دستگاهاشون قدیمی و کهنه نیست و جدیده میرید به جواب سونو اعتماد کنید

دقیقا شرایط منم مثل توئه الان اصن زشت و ورم کرده نشدم همه هم تعجب کردن که بچه م دخترهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
ونم هی استرس دارم ولی خوب چه میشه کرد نمیشه تا دقیقه نود خرید نکرد که 
تا وزنم خیلی سنگین نشده دوس دارم سیسمونی رو بخرمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خدایا شکرتShy
نقل قول
 سپاس شده توسط الهه زندگی
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۴۵ عصر توسط sogol85.)
ارسال: #7126
من هفته 12 رو تموم کردم

عزیزم من هیچ ویاری نداشتم چهرمم بهتر شده و زرنگم تو کارام همه بللا استثنا گفتن پسره دیگه خودمم باورم شده بود پسره ولی سونو انومالی گفت دختره البته تو ان تی هم گفت فکر میکنم دختر باشه ولی من تا انومالی صبر کردم و حرفی راجع جنسیت نزدم 

(امروز ۰۱:۰۹ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  مامانا سلام
ایشالا خودتون و نی نی هاتون همه سلامت باشین
یه سوال داشتم
اونایی که با روش های کمک باروری مثل IVF,IUI و یا میکرو باردار شدن. راسته که میگن معمولا پسر میشه بچه؟
شما ها نی نی هاتون چیه؟

سلام عزیزم ،دو تا از اشناهامون انجام دادن یکیشون پسر شد یکی دختر 
فکر کنم جنین دختر مقاومت بهتری داره و برای پسر نیاز به اسپرمای قویتریه 

نقل قول
 سپاس شده توسط الهه زندگی
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #7127
خانما خوش به حالتون... منم ارزومه در مورد جنسیت بچم کلی خیال ببافم و بقیه بگن دختره پسره و سونو برم و ...
نقل قول
 سپاس شده توسط الهه زندگی
دیروز, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #7128
(دیروز ۱۲:۳۱ عصر)'**باران67**' نوشته است:  من از اول اصلا اذیت نبودم و حالت تهوع و ... هم اصلا نداشتم.شکمم گرد و بالا بود و خیلی خوشگل شده بودم و تو کارای خونه خیلی زرنگ شده بودم و سونو گفت دختره و همه  بهم میگفتن امکان نداره بچه تو دختر باشه و همش استرس میدادن که سیسمونی نگیر ولی  گرفتم و خداروشکر بچم هم دختره و دکتر هم گفت اینا اصلا درست نیس و سیستم بدن آدما باهم فرق داره و اگه جای مطمئن که دستگاهاشون قدیمی و کهنه نیست و جدیده میرید به جواب سونو اعتماد کنید

پس چرا من اینهمه اذیت شدم
هنوز تازه 3 تموم کردم موندم با بقیه 9 ماه چه کنم
اصلا لب به مرغ و ماهی و گوشت نمی تونم بزنم
ولی میوه خوب میخورم و اجیل
ازمایش دادم همه چی خوب بود حتی اهنم 300 به بالا بودشتصویر: /images/smilies/new/tounge.png
کم خونی اینا هم ندارم فقط ویتامین دی خیلی کم دارم
وزن هم کم کردم به جای زیاد کردن
هیچی کسی نمی تونه تشخیص بده باردارم شکمم که اصلا تغییری نکرده
حالا موند تا غربالگری دوم برم سونو و مطمئن بشم جنسیت نی نی چیه
هم به شدت دخمل دوست دارم هم پسرتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
کاش دو قلو میبودشتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
دیروز, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #7129
الهه زندگی گفتم که دکتر گفت بستگی به سیستم بدن داره و آدما با هم فرق دارن و اکثرا ژنتیکیه
من مامانمم اصلا اذیت نشده و برای من و داداشم هردو حاملگیش یه جور بوده.
راستی من قبل از بارداری اصلا شکم نداشتم و واقعا عدد ۱ بودم ولی موقع زایمان ۲۴ کیلو وزن اضافه کرده بودم ولی تا ۷ ماهگی اصلا شکمم معلوم نبود.جوری که مامای دستیار دکترم همش میگفت شکمت خیلی کوچیکه و قطعا بچت خیلی ریزه ولی دخترم نرمال بود و موقع تولد وزنش ۳/۵بود.البته الآنم که دخترم ۵ ماهشه بدون هیچ ورزشی ۲۰ کیلو کم کردم و شکمم کامل صاف شده

یه دختر دارم شااااه نداره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام