• آرایشگاه مدیس
  • لوستر

بحث آزاد خانم های باردار(3)

دیروز, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #3871
RE: بحث آزاد خانم های باردار(3)
(امروز ۱۰:۲۳ صبح)'soudeh312' نوشته است:  
(دیروز ۰۶:۱۳ عصر)'memes' نوشته است:  بچه هایی که با آزمایش گلوکز مشکل دارین از دکتر بخواین آزمایش دو ساعته قند خون واستون بنویسه. دکتر من گفت چون اکثرا خانم های باردار سر این آزمایش اذیت میشن واسه همین این آزمایشو می نویسم. اول ناشتا ازتون خون میگیرن. بعدش صبحانه میخورین و دو ساعت بعد از صبحانه باز آزمایش میگیرن.

اینو باید تو چکاپ سه ماه اول بدی که اگر مشکوک بود بره مراحل بعد.

باران دکترم به من گفت ی لیمو ترش ببر بریز تو شربته بخور حالت بد نشه

نه عزیزم من همون هفته ۲۳ دادم . میگم دکترم به جای گلوکز داد. و گفت چون معمولا خانمهای باردار با گلوکز حالشون بد میشه اینو واست می نویسم. حالا شاید چون قند من همیشه تقریبا پایین بوده و طبق شرایط من بهم اینو داد. 
نقل قول
 سپاس شده توسط soudeh312
دیروز, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #3872
باران نمیشه باید حتما آز گلوکز بدی این واسه دیابت بارداریه با قند ناشتا فرق میکنه
بعضی آزمایشگاه ها خودشون توش آبلیمو میریزن
مزه ش بد نیست فقط چون خیلی شیرینه و با معده خالی باید بخوری یکم اذیت میکنه

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...

خدایا ممنونم بخاطر معجزه ات...

فَالله خیرٌحافظاو هواَرحمَ الراحمین 
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترِپاییز
دیروز, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #3873
(امروز ۱۰:۵۲ صبح)'باران پاییزی' نوشته است:  
(امروز ۱۰:۴۳ صبح)'دخترِپاییز' نوشته است:  منم سینه هام خیلی بزرگ شدن فکنم اونا سنگین شدن میفته رو دلم درد میگیره
من نمدونم چطور بعضیا بالا اوردن اخه اب قند ک بدمزه نیس من تازه خوشمم اومد چون ناشتابودم عین شربت بود برام.البته هرکسی فرق داره خب
میدونی باران من خیلی احساس خستگی میکنم از خاب ک بیدارمیشمم خستم کلن پاهام بی جونن انگار خابم میاد همش
الان ماه هشتم

منم اینجوری ام...ظهر ها سه ساعت میخوابم بعد از کار..شبا هم نهایت 10/5 باید بخوابم چون پلکام سنگین میشه.الان که شوهرم امتحان دانشگاه داره و نمیشه بریم بیرون دیگه 10 میرم میخوابم.تازه با این حال باز صبح گیج و ویجم ...
رییسمون گفته درکت میکنم اگه خواستی صبحا کمی دیرتر بیا..اما بدبختی مرخصی ندارم .تا آخر سال98 فقط 2 روز برام باقی مونده که باید قطره چکونی استفاده کنم که منفی نشم!!! 
اره منم فکر میکنم سینه هامون سنگین شده فشار میاره...

باران منم مرخصی ندارم اما از ذخیره ها استفاده میکنم ریسم میلش نیس اما میگه عب نداره برین با اکراه
منم حقیقت اینجا خسته میشم ریس میگه ذخیره ها بعد لازمت میشه اما من الان میگیرم برا دی

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت سلامتی فندق تو راهی من و همه ی مامانای منتظرتصویر: /images/smilies/new/lub.png؟ممنون میشم☺
نقل قول
  • آرته
دیروز, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #3874
سلام
برای پایین آوردن قند تو بارداری راه حلی دارین؟
من همیشه قندم رنج۹۷ بوده که خب بخاطر پلیکستیک بودنم اوکی بود
قبلا اهل شیرینی نبودم،ولی الان به شیرینیجات علاقه پیدا کردم میترسم دیابت بارداری بگیرم
نقل قول
دیروز, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #3875
یه سری خوراکی ها هست ولی دوران بارداری نمیشه استفاده کرد مثل سرکه سیب..
نون جو بخور سیب. برنج کمتر بخور.میوه هم قند داره کمترش کن میوه های قرمز رنگ واسه دیابتی ها خوبه فقط
نقل قول
 سپاس شده توسط Selin000
دیروز, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #3876
ممنون عزیزم
بامیه هم میگن خوبه اما نمیدونم پخته فایده داره یا نه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام